Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 110 total)
  • Autor
    Postitused
  • #198477 Reply
    Member

Pikne ka. ehk tuleb nüüd ka motivatsioon teha oma nimesilt lõpuni…

#198478 Reply
    thea1
    Member

Oleme ka tulemas- veigi1, thea1, valdur1.

#198479 Reply
    Must Kitty
    Member

@Urri wrote:

Aga kas neid mustreid ei saaks kuidagi muul moel kah levitada? Ma ei saa mitte pittu tulla, aga mustrit tahaks – no näiteks et maksaks paljunduse ja postikulu? Vahest tahaks veel keegi kes peole ei tule?

Põhimõtteliselt saab, Mida Sa konkreetselt soovid?
    On ka mingi võimalus skännida ja meilile saata, aga skänner ei võta A4-st suuremat lehte sisse ja kui väiksemaks teha,pole enam loetav.

#198480 Reply
    stuart
    Member

Hehe, tundub et ikkagi olen sel ajal Tallinnas. Püüaks tulla, aga 100% lubada ei saa (vbolla on õunakorjamine vms aianduslikud ekstsessid)

#198481 Reply
    Member

Mina ka osalen sünnipäevapidustustel!

#198482 Reply
    Kuradike
    Member

Mina tulen ka.

#198483 Reply
    keson
    Member

Kas mingi buss otse bussijaamast ka sinna kanti sõidab?

#198484 Reply
    Britiliis
    Member

@keson wrote:

Minu teada tulevad bussijaamast 17A ja 23A ja need peaks sinna kanti minema küll ja Koskla peatuses vist tuleks siis maha tulla.

#198485 Reply
    Member

Küsimärk on minu tulekul kadunud 😆 Seda aga, kas mind on 2; 3 või 4, saan teada alles pühapäeval.

#198486 Reply
    Member

@Britiliis wrote:

@keson wrote:

Minu teada tulevad bussijaamast 17A ja 23A ja need peaks sinna kanti minema küll ja Koskla peatuses vist tuleks siis maha tulla.

Täitsa õige info. Peatus on siis Koskla tn – Sõpruse pst ristmikul ja sealt tulla tagasi üle Sõpruse pst ja mööda Koskla tänavat otse alla. Vaata minu kaarti kuskil eelpool, seal on punane joon mööda Kosklat olemas. Peatus on selsamal ristmikul, kust Kosklasse keeratakse, ainult et teiselpool ristmikku. Käia ei ole palju, vast 5min ehk.

[url=http://soiduplaan.tallinn.ee/index.php[/url]Tallinna liinibusside sõiduplaanid[/url]

#198487 Reply
    Verpin
    Member

ja raudteejaamast peaks saama troll nr4-ga?? 🙄

#198488 Reply
    Member

jah, Balti jaamast troll nr 4 ja samal ristmikul on peatus, kus bussidelgi (ainult et trolli peatus on kohe samalpool ristmiku, kuhu poole astuma tuleb hakata).

#198489 Reply
    helikene
    Member

😥 Kahjuks jääb minul tulek ära.

#198490 Reply
    Member

Minul on ikka veel selgusetu, kas saan tulla või mitte :(

#198491 Reply
    Member

Ma arvan, et ei juhtu ka midagi, kui siin eelnevalt teatamata võimalusel uksest sisse astutakse ;) Nii et kel selgub alles viimasel minutil, et saab tulla, siis julgelt ikka kohale! Või mis korraldajad arvavad?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 110 total)
Reply To: Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008
Your information: