Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 110 total)
  • Autor
    Postitused
  • #198462 Reply
    Drex
    Member

😯 kindlasti oleks :D

#198463 Reply
    Member

Rael tuleb.

#198464 Reply
    -lola-
    Member

Minagi sel päeval pealinnas ühel sünnipäeval!
    Ma nii tahaks ka tulla kasvõi natukeseks… näpistaks oma tihedast päevast ühe tunnikese,et teie seltsis olla. :)

#198465 Reply
    Hetty
    Member

Aga mina täna küsimärgiga 😥 , täpsemalt saan teada vahetult enne nädalalõppu.

#198466 Reply
    Member

@-lola- wrote:

Minagi sel päeval pealinnas ühel sünnipäeval!
    Ma nii tahaks ka tulla kasvõi natukeseks… näpistaks oma tihedast päevast ühe tunnikese,et teie seltsis olla. :)

tule kasvõi natukeseks – pidu kestab 12-17 ja võib tulla hiljem ja võib minna varem. Võtame vabalt.

#198467 Reply
    Member

Praegu olen oma pere teavitanud, et sõidan 12. oktoobril Tallinna :D

#198468 Reply
    tsunaami
    Member

Olen linna teises otsas kella 15-ni tööl 😥
    Kella 16-ks ehk jõuaks ….

#198469 Reply
    Must Kitty
    Member

Tuleks hea meelega, no ei tea, mida minu kallis Tommi selle peale arvab, et jälle üks päev lapsega(üksi) veeta.Nojah.
    Aga kas keegi teab, kuidas selles piirkonnas auto parkimisega on? Kas on tasulisest alast väljas või mitte? Ja kas Endla 59 on enne või pärast taksopargi risti?(kui vanalinna poolt tulla).

#198470 Reply
    Member

kui vanalinna poolt tulla, siis peale taksopargi risti. Keerata tuleks sõpruse pst peale (mitte otse üle ristmiku hipodroomi risti poole, sets sealt ei saa vasakpööret teha mu meelest) ja siis kohe esimene ristmik paremale ning sõita otse, kuni tuleb vastu T-kujuline ristmik. Sel ristmikul peaaegu otse vastas (no mõni meeter vasakule) on suur roosa maja, mis ongi õige koht. Hoovis on parkla.

Tegin Delfi kaardile sõidujooned ka: Endla 59

#198471 Reply
    sniff
    Member

@Must Kitty wrote:

Aga kas keegi teab, kuidas selles piirkonnas auto parkimisega on? Kas on tasulisest alast väljas või mitte? Ja kas Endla 59 on enne või pärast taksopargi risti?(kui vanalinna poolt tulla).

Eelmisel aastal parkisin mina oma auto Puuetega Inimeste Koja kõrval olevasse FORSS autoteeninduse ette. See jääb Mooni tänavale. Parkimise eest keegi raha ei küsinud.

sniff tuleb ka sünnipäevale :)

#198472 Reply
    -lola-
    Member

@Muhv wrote:

Tegin Delfi kaardile sõidujooned ka: Endla 59

Tänud, meil oli kant kyll teada,aga nyyd ikka tibake kergem! :)

#198473 Reply
    Must Kitty
    Member

Suur tänu Muhv, kaardi eest! Tõenäoliselt ikkagi saan tulla, kallis abikaasa oli täna hommikul nõus.
    Mõtlesin ,et mõned on siin avaldanud soovi saada muhu tikandite mustreid.Mul on neid sahtel/sahtlid täis ja kui paremad välja sorteerida, saan neid tööjuures paljundada ja võin huvilistele anda.Kunagi ma joonistasin neid käsitööajakirjadele.
    Palun andke teada,kui keegi soovib, et mida võiksin välja otsida-sussid, nõelapadi, seinapilt jne.

#198474 Reply
    Member

Mina tulen ka sünnipäevale.

#198475 Reply
    Member

Mina ei ütleks küll mõnest muhu sussimustrist ja seinapildist (padjamustrist) ära :)

#198476 Reply
    Urri
    Member

Aga kas neid mustreid ei saaks kuidagi muul moel kah levitada? Ma ei saa mitte pittu tulla, aga mustrit tahaks – no näiteks et maksaks paljunduse ja postikulu? Vahest tahaks veel keegi kes peole ei tule?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 110 total)
Reply To: Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008
Your information: