Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 110 total)
  • Autor
    Postitused
  • #198447 Reply
    Member

mina ka – sassuke100

#198448 Reply
    Helen312
    Member

Igaljuhul soovin osaleda.

#198449 Reply
    avalaid
    Member

ma tahaks ka teiega seekord ühineda…

#198450 Reply
    pisihaldjas
    Member

Kui pääsen tulema, siis paraku ainult koos himura imuriga (ta veel joosta ja kakelda ei oska). Kui see pole vastuvõetav, siis kohtume järgmisel aastal :)

#198451 Reply
    Member

pärlike püüab ka sünnipäevale jõuda

#198452 Reply
    Member

@pisihaldjas wrote:

Kui pääsen tulema, siis paraku ainult koos himura imuriga (ta veel joosta ja kakelda ei oska). Kui see pole vastuvõetav, siis kohtume järgmisel aastal :)

tule aga kaksi – soovituste tegemisel olemegi silmas pidanud pisikesi kisajaid, kaklejaid ja jooksjaid, kellest emme-issi jaks ürituse edenedes üle ei käi (minu 5,5 jääb tavaliselt just eeltoodud põhjustel koju)

#198453 Reply
    Verpin
    Member

95% peaaegu kindel, et tulen

#198454 Reply
    Guest

Olen uus, väga tahan tulla. Kullaotsija

#198455 Reply
    Member

@kullaotsija wrote:

Olen uus, väga tahan tulla. Kullaotsija

uued tulijad on meie hulgas alati väga oodatud! Nimesilt (ise tehtud – http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=5255&start=0 ) rinda ja julgelt kohale!

#198456 Reply
    Member

Võite siia teemasse ka vihjeid anda laadaks kaasavõetavate raamatute osas – pange juurde ka väike lipik hinna ja kasutajanimega, et ostja-müüja sünnipäevamelus kokku saaksid.

NB! kes ise sünnipäevale ei tule aga soovib midagi raamatulaadale, näitusele või oksjonile tuua, siis andke erasõnumiga teada – Tallinnas saab mulle päevasel ajal kasvõi töö juurde tuua

kikukal oli üks õmblemisajakiri üle, ise paneks paar pärliraamatut müüki (üks traadikeerutamine inglise keeles ja teine eestikeelne raamat) ja kudumise DVD (inglise keeles).

#198457 Reply
    Juulike
    Member

Nii, minu osalemine toredal üritusel jääb vist ära 😥 Selgus, et see on ainuke päev, mil saan autole käru taha ja oma teljed maalt ära tuua ning oskajate abiga üles sättida. Kui see üritus luhtub, olen Tallinnas kohal. Samas ei taha ma oma teljendust jälle määramatuks ajaks edasi lükata… Raske on vajalikke inimesi ja masinaid ajaliselt klapitada.

#198458 Reply
    Susa
    Member

Tulemas on:
    Susa
    Lynx

#198459 Reply
    karmen
    Member

oma kohalolekut 100% ei kinnita aga saadan paki oktsionile!

elu magusaks!

#198460 Reply
    Member

Mina ka 99,9% tulemas :)

#198461 Reply
    Krets
    Member

Palun Krets ka tulijaks märkida 😉
    Ja mul kohe küsimus ka raamatu kohta.
    Kas oleks huvi Swarovski aastaraamatu kohta – sees palju pilte ja ka erinevaid õpetusi? Sain selle suvel austriast kingiks aga ise ei kasuta – hea meelega leiaks talle uue kodu.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 110 total)
Reply To: Isetegija 3.sünnipäevapidu 12.10.2008
Your information: