Isetegija 3 aastat!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 137 total)
  • Autor
    Postitused
  • #195250 Reply
    mannu
    Member

oi jahhhh, jälle aasta möödas 😆
    12 okt oleks väga hea

#195251 Reply
    keson
    Member

Mulle ka sobib.
    Ja kui kõik hästi läheb ja nii nagu plaanitud on mul ka väike üllatus seoses arhailise tikandiga kaasa võtta 😉

#195252 Reply
    Member

keson -sa tee millagi väike nimekiri asjadest, mida kaasa võtta tikkimiseks

ma broneerisin meile 12.oktoobri ära – see kuupäev on siis lukus!

#195253 Reply
    Member

Vat 12. oktoobril julgeks juba minagi Tallinna reisi planeerida.

#195254 Reply
    keson
    Member

Ootand nüüd ikka Ampsak, meil ju seltskonnas ikka ju õppind käsitöölisi, kuidas ma sinna suurele seltskonnale seda va tikandit õpetama tulen.Las see jääb ikka profesionaalidele(ja kaasa on vaja ju ikka võtta kangas, nõel ja lõng, kui tikkimiseks läheb 😉 )
    Mu üllatus hoopis teiselaadne 😉

#195255 Reply
    Susa
    Member

Keson – kui keegi meil arhailise tikandi proff on, siis just sina :)

Kuupäev on nüüd lukus – hea kindel asi :)
    Nüüd oleks vaja läbi arutada, mis peab sisaldama see kutse, mis me rahvale üles paneme.

*Kellaaeg – eelmisel aastal algas kell 14:00, alustaks sel aastal ka? Siis saab kaugemalt nurga rahvas veel linnapeal šopata jne :P Meie lähme sinna nagunii tunde varem kohale, äkki saaks mõned tugid ka tulla. Seekord tuleb ju sättimist rohkem kui eelmistel kordadel!

*Sünnipäev on temaatiline, teemaks rahvuslik. Igaühel võiks siis miskit rahvuslikku seljas-jalas-käes olla. Nö. dresscode rahvuslik :)

*Laua katame kõik koos! Ja lauale katsume muretseda rahvuslikke toite – kes osakb, äkki kokkab midagi. Kes mitte, leiab poest. Kasvõi kama! Seoses selle kamaga – seda ju täiesti võiks teha ja pakkuda. Plasttopsid, köögis keeraks segu suurde nõusse valmis ja asi see siis topsidesse tilgutada oleks :)
    Söögiasju võiks natuke siin mõelda ja tuleb ehk foorumiteemasse ka arutelu, et kes mida võtta võiks.

*Valminud rahvusliku projekti asjad ja niisama endale enim meeldinud tööd eelmisest aastast kaasa võtta. Teeme jälle näituse.

*Raamatulaada jaoks raamatuid-ajakirju kaasa! Korralikult hinnasiltide ja omaniku nimedega

*Enda nimesilti ei tohi maha jätta. Uusi võib rohkelt tulla.

Mida veel kuulutusse kirjutada?

Ja kas oksjon tuleb. Kui tuleb, siis ei tohi see enam nii pikaks venida kui eelmisel korral. 5-6 asja ja piisab täiesti. Eelmisel korral ootasid vist kõik selle lõppu :P

Siis tuleb 2 auhinnatseremooniat – Aasta Isetegija (kelle kõik saavad teada alles peol, pole mõtet pinnima hakata ;) ) ja Käime Koos võitjate auhindamine. Kas on veel midagi?

#195256 Reply
    Member

@Susa wrote:

*Kellaaeg – eelmisel aastal algas kell 14:00, alustaks sel aastal ka? Siis saab kaugemalt nurga rahvas veel linnapeal šopata jne :P

Kuna on pühapäev ja ilmselt enamikul järgmine päev tööpäev, siis pakuks ikka algusaja varasemaks (näiteks 12).
    Tallinnas on poed lahti ka pühapäeval lõputult, kui mina oleks kaugelt nurga mees :D, siis ikka enne käiks pidus ja siis läheks šoppama (või ei läheks ja saaks mõistlikul ajal koju).

Saan aru, et peo ootuses võib see ehk pahasti kõlada, aga ütlen otse, mis mina sooviks lisada — iga vanem peab oma lapsel silma peal, kutsub vajadusel korrale ka võõraid lapsi ja selline röökimine ja lõugamine nagu eelmisel aastal ja lõputu trampimine mööda kaldteed peab ära jääma. Nii mitmelgi korral summutas see peo ametliku osa. Kahjuks oli ka neid vanemaid, kes pärast lausa kelkisid, et oh kui tore, nüüd jooksis end tühjaks ja magas kolm päeva. 😈

#195257 Reply
    Susa
    Member

Ampsak – alates mis kellast me saali sisse saame? Et kui on vaja sööke ette valmistada ja saali kaunistada, siis selleks peaks jääma ka paar tunnikest kindlasti (kui mitte rohkem).

Kaldtee tuleks kuidagi ära blokeerida, et sinna ei saakski minna. Sest kui jooksmishoog sees on, siis ei kuule enam ühski põnn, et ei tohi joosta. Kambavaim ;)

#195258 Reply
    Member

@Susa wrote:

Kaldtee tuleks kuidagi ära blokeerida, et sinna ei saakski minna. Sest kui jooksmishoog sees on, siis ei kuule enam ühski põnn, et ei tohi joosta. Kambavaim ;)

Just, seda ma ütlengi — vanemad peavad oma võsud vaos hoidma, sest kui kaldtee blokeerida, hõõruvad inimeste vahel ja röögivad nad saalis, kambavaim ju.

#195259 Reply
    Member

Me Mari Marikesega ka arutasime eile, et oksjon tuleks piirata teatud arv asjadele. Aga kuidas seda orgunnida? Kas kuulutada välja ja kes ees, see mees regab end. Või valiks kasvõi endi hulgast? Või teeks ise väljavalituile järelepärimise, kas ollakse nõus oksjonile midagi tegema, et saaks ikka kvaliteetsed ja mis seal salata, ka ihaldatumad/väärtuslikumad asjad.

Mina mõtlesin veel ka sellele, et äkki teeks mingi sümboolse osalustasu, kasvõi 15-25 krooni pere peale. Ruumi rent ja tort jms kulud tahavad ju katmist ja ntx kokkutulekutel on meil küll kõik nõus osalustasu maksma.

#195260 Reply
    Member

Kas see on väga inetu ja karm otsus, kui pidu oleks lastevaba? Ma pole suurtel ühisüritustel varem käinud, aga kujutan ette, et kambas tegutsevate laste ohjamine nõuab vanematelt jubedalt energiat. Lapse pidev keelamine jällegi pisut ahistab last, tegu pole ju pooletunnise üritusega.

Ehk vääriksid vanemad vaba päeva. Või on lapsehoidja leidmine isetegijate hulgas suur probleem ja mina siin riputan vaid soola haavale.

#195261 Reply
    Lynx
    Member

Tumevalge…parem ära ürita…lüüakse risti….äraproovitud värk…

#195262 Reply
    Member

@Lynx wrote:

Tumevalge…parem ära ürita…lüüakse risti….äraproovitud värk…

Mina ei löö risti, pigem toetan kõva häälega. Kui on plaanis tikandit teha vms asjalikku, siis kuidas kujutate ette seda karjuvas lastekarjas? Kodus ka ju ei tee käsitööd ega saa külalistega kokku röökivate ja rabelevate laste seas.

#195263 Reply
    Susa
    Member

See oleks väga hea idee, et küsiks asjad oksjonile väljavalitud inimestelt. Ei taha ju kedagi solvata, aga oksjonil oleks teine mekk ja kisma asjade pärast oleks ka suurem ;)

Hetkel katsume uurida, kas on ehk teisiti võimalik seda pidu finantseerida. Kui ei ole või ei saa vastust, siis mõtleme tõesti osalustasu peale. Siiani oleme seda vältinud sellepärast, et kuidas sa kutsud inimesed sünnipäevale ja siis tahad, et nad selle eest ka maksaksid 🙄 . Kuigi vaevalt, et kellelgi 25.- kroonist kahju oleks.

Laste osas jätan kaasarääkimise lapsevanematele ja ei avalda oma arvamust, teie oskate paremini olukorda hinnata!

#195264 Reply
    Lynx
    Member

eelmine aasta oli selline diskusioon:

http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?p=95470#95470

ja mis toimus? seda nägid ja kogesid paljud ise..

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 137 total)
Reply To: Isetegija 3 aastat!
Your information: