Isetegija 3 aastat!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 137 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4836 Reply
    Susa
    Member

Sünnipäev hakkab taas kätte jõudma :)

Nagu traditsiooniks plaaniks selle nüüdki teha Tallinnas. Hea oleks kui samas saalis kus eelnevad peod olnud. Ampsak on ehk nii hea ja uurib asja.

Aga enne on vaja peo kuupäev paika panna!
    20-28. september oleme meie Lynxiga Eestimaalt ära, aga kas see ongi eriti tähtis, et me kogu aeg igal pool ninapidi juures oleme ;) Pigem oleks vaja see aeg sättida nii, et rahvale sobivam oleks ja sünnipäevale parem.

Ampsakuga mõtlesime mõnede asjade üle:

*…et sel korral võiksime teha raamatulaada. On olnud palju Amazoni tellimusi ja küllap on igaühel juhtunud nii, et on soetatud mõni mitte just kõige vajalikum raamat. Aga äkki keegi teine soovib just seda! Raamatutele juba kodus omaniku nimi ja hind külge ja laudadele ritta.

*…võiks teha mõne põneva õpitoa. Mis oleks põnev ja ajakohane? Midagi sügisega seotut, midagi meie käimasolevate projektidega seotut – värvispekter, rahvuslik vms. Äkki võiks tervel üritusel teema olla?

*..kas oksjonitraditsioon jätkub? Meie hõbekõri, LaanteLaps, peaks just sel ajal põnniga maha saama, nii et seekord me talle ja tema kingakontsale loota ei saa ;) Kui teeme oksjoni, siis kes asja oma peale võtaks?

*..Ampsak pakkus välja: võiks midagi toredat teha – mälumäng (nt näidata kellegi blogist pilti ja siis las mõistatavad, kelle omast, käsitöötehnikate kohta, konkurside kohta)

*..tort tuleb ju ka, eksole. Eelmisel aastal olid ööd mustad, mis sel aastal on? Äkki värvispektri teema või rahvuslik?

:)

#195221 Reply
    Member

No kui pidu, siis Susa ja Lynx ikka ka, kuidas me siis selja taga asjatame?

Pakuksin kuupäevaks 5. oktoober ja teemaks rahvuslik — nii riietuses, õpitoas kui tordil :D
    Ja raamatute puhul on nii laat kui ka näiteks oksjon hea mõte.

#195222 Reply
    Member

Kiidan Mari Marikesele takka (loe: olen nõus) ja lisaks meeldib ka see mälumängu idee. :D
    Üldse peab natuke mõtlema nüüd nende pakutud ideede edasiarendusele (et mis töötuba teha – peaks midagi kiirelt valmivat ja kõigile jõukohast ja pinget pakkuvat olema, et peol ikka tempo sees püsiks, mitte ära ei vajuks). Täna õhtul olen nat suimane, pea ei tööta, ag aküll need mõtted varsti jooksma hakkavad 😉

Kohe tuligi üks idee, et Susa või Keson võiks teha ju tordi kavandi ntx Kihnu-Mulgi arhailise tikandiga.

#195223 Reply
    Susa
    Member

@Muhv wrote:

Kohe tuligi üks idee, et Susa või Keson võiks teha ju tordi kavandi ntx Kihnu-Mulgi arhailise tikandiga.

Sel juhul juba Keson, Keson on sel alal proff :)

#195224 Reply
    Member

No sinu joonistatud poekotid ei jäänud ka sugugi alla ;)

#195225 Reply
    Member

rahvuslik kõlab kohe super-hästi – terve see aasta on minu meelest hästi mõnus olnud nii Eestis kui ka isetegijates, st on tekkinud tunne, et uhke on olla eestlane (ampsak vesistas 19.augustil alates Kanteri medalist kuni öölaulupeo lõpuni)

5. oktoober minuga arvestada ei saa – mul on 100% kindel, et olen päev otsa koolis.

Oksjoni puhul peaks hakkama maad uurima ja välja hõikama, et rahvas nuputaks ja hakkaks tegutsema… ja äkki on mõni kindel oksjonär ka tulemas (selline kõva häälega). Ja raamatulaada (ajakirjad?) jaoks võib ka silmad lahti hoida.

#195226 Reply
    Member

Aga kas peab just pühapäev olema? 4.oktoober on laupäev, kas see sobib paremini? Kaugemalt kandi rahvas ei kipu ka laupäeval ehk liiga vara koju ;)

#195227 Reply
    Member

@Muhv wrote:

Aga kas peab just pühapäev olema? 4.oktoober on laupäev, kas see sobib paremini? Kaugemalt kandi rahvas ei kipu ka laupäeval ehk liiga vara koju ;)

Mina olen laupäeval, 4.10. päev otsa koolis 😥

#195228 Reply
    keson
    Member

Ma arvan, et laupäev olekski kaugelt tulijatele parem, sest eks nad taha Tallinnas poodlema ka minna 😉

Ja raamatu ja ajakirja müük-vahetus oleks ka supper 😉 (ilmselt soetaks endale jälle miskit juurde :) )

#195229 Reply
    Member

mul on 4.okt ka koolipäev! Aga laupäev on minu meelest jah parem.

#195230 Reply
    vikike
    Member

ütlen ka siis paar sõna omalt poolt, idee raamatuid a ajakirju müüa on priima ja palju teretulnum kui käsitöö, sest vähe meie ise ju ostame ;)
    rahvuslik teema on fantastiline idee :) tort rahvuslike ornamentidega ja paljutelgi on rahvariideid ja või siis kiiruga teeb ornametidega asja ;)

#195231 Reply
    Member

Kui teemaks jääb rahvuslik, siis õpitubade osas turgatasid mulle pähe rahvuslikud paelad ja nöörid. Mina küll neid teha ei oska 😳

Samas, ma ei oska arvatagi, kas suudan 4. oktoobril kuhugi peole sõita. Saabun just mõni päev varem suure ajavahega seotud reisilt.

Kui 4. oktoober on mitmel koolipäev, siis kas 11. okt oleks teil vaba. See oli siuke uitmõte.

#195232 Reply
    Member

11.oktoober oleks vaba, aga sinna on ikka mega-palju aega ju :P

#195233 Reply
    Member

Mul ka oleks 11.10 vaba :D , aga noh, aeg jookseb.
    Kuigi — mulle see variant siiski meeldiks eriti, kui teistele sobiks :D

#195234 Reply
    Member

Toimumise aeg sõltub ju lõppude lõpuks sellestki, millal soovitud ruum vaba on. Kas see on teada?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 137 total)
Reply To: Isetegija 3 aastat!
Your information: