isetegija – 2 aastat!

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud isetegija – 2 aastat!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 142 total)
  • Autor
    Postitused
  • #123127 Reply
    Susa
    Member

Ja võibolla tõesti :) aga siis paiguta ta äkki nii ümber, et teema jääb kokkusaamistesse ka alles – no et suunab ümber. Sest kindlasti on juba neid, kes seda sealt foorumist otsima lähevad :)

#123128 Reply
    master
    Member

OKI

#123129 Reply
    Lynx
    Member

arrghh!!!! Mis krt nüüd toimub….nüüd vaja veel käsitööõpetajat-kloun-haldjakest ….

MASTER!!! midagi sulle!

#123130 Reply
    LaanteLaps
    Member

Nyy, sa pead baleriinikostüümi selga panema, krooni pähe ja vardad kätte. Küsi Susa käest mõni kudumisõpik ka ;)

#123131 Reply
    Lynx
    Member

@LaanteLaps wrote:

Nyy, sa pead baleriinikostüümi selga panema, krooni pähe ja vardad kätte. Küsi Susa käest mõni kudumisõpik ka ;)

Peksa tahad saada?

#123132 Reply
    Susa
    Member

Alati kui mina tööl olen on siin vingelt lõbus :P
    Lähen ja uurin, mida siis rahvas tahab!

#123133 Reply
    master
    Member

Meie lemmikseep hakkas – Kriminaalne Venemaa :P

oleme ää natuke aega …

#123134 Reply
    Susa
    Member

Käisin vaatamas.
    Teemat lugedes tekib tunne, et ei tulegi sünnipäev – tuleb laste ülevaatus. Sest lausejuppe “ega te nii väikseid seal vist näha ei taha” oli päris mitu.
    Ausalt – mina tahan seal näha neid, kellega ma siin iga päev laterdan. Kas neil keegi veel kaasas on, kui väiksed või suured nad on, sellest on mul suht ükskõik :)

Blahhh…
    Master – me peame sulle terve sünnipäeva vältel mingi tegevuse otsima – muidu on teada, mis sust saab!

#123135 Reply
    master
    Member

@Susa wrote:

Master – me peame sulle terve sünnipäeva vältel mingi tegevuse otsima – muidu on teada, mis sust saab!

Mul on neile kõigile vastus varrukas, aga las see jäädagi praegu veel sinna :P

#123136 Reply
    mdm beadalot
    Member

Kusjuures lause “ega te nii väikseid seal vist näha ei taha” riivas minugi silma. No on alles! Kes on keelanud neil lastega tulla? Kirjutasin sinna juba postituse, aga enne postitamist kustutasin ära 😆 Praegu emotsioonid liiga tulised…

#123137 Reply
    LaanteLaps
    Member

@Nyy wrote:

@LaanteLaps wrote:

Peksa tahad saada?

Kui näeme, siis teeme ühe kukepoksi, nõus?

#123138 Reply
    Member

oo-jah, see pole esimene kord, kus aiast raakides kuuldakse raagitavat/loetavat hoopis aia-august … 🙄

#123139 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ja siis ollakse solvunud… Eks. Ega me lasteüritust korralda. Jäetagu siis põnnid üldse koju, kui muudmoodi ei saa. Või võtku hoidjaga kaasa.

#123140 Reply
    Member

yep.

ja kui julged veel mainida ka, et sorry, jutt oli algselt hoopis teisel teemal, siis oled kuri ja paha …

Mina p6him6tteliselt ei v6ta enda oma kaasa, sest olen piisavalt egoist, et tahta seda paeva taielikult endale 😉

#123141 Reply
    Lynx
    Member

Oeh…ma parem ei lähe sinna targutama….pärast solvan veel kedagi ja siis on kogu IT süüdi selles…Kui nad ei taha sellest aru saada et nad ise teevad oma lapsest probleemi siis ei oska mina siin küll midagi kaasa rääkida…ja mis moraalitseja mina üldse olen? omal lapsi pole ja siis tuleb õpetama….

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 142 total)
Reply To: isetegija – 2 aastat!
Your information: