Infot Proovikojast

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Infot Proovikojast

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2168 Reply
    Member

Käisin täna Proovikojas – minu jaoks oli seal päris mitu väärtuslikku leidu ja jagaks
    * hõbetraati on kahes paksuses 1 mm ja 1,5 mm (hind oli mingi hulk sente üle 8 EEK/gramm) – kulla kohta ei taipanud küsida, kuna mu rahakott, ei tundnud selle vastu hetkel huvi;
    * saeraam + saelehti igas paksuses
    * viilid
    * lisaks igasugu juveliiride vidinaid, millele ma nime ei oska anda.

Maksta saab ainult sulas.

Küsisin wigjigi kohta, kuid tundub, et see on vaid pärlinokkijate pärusmaa ja juveliirid pole sellest midagi kuulnud.

#105002 Reply
    stuart
    Member

Olen n2inud seal ka l6iketange ja siledaid n2pitstange. Rohkem on sellist jootmise-kuumutamise kraami ja k2sifreesividinaid, kui v22namisekraami. V2hemasti Tartus omal ajal oli ka ilusaid tehiskive, mida ehete sisse kleepida (isegi mitte hullup88ra kalleid) ja t2itsa kenasid pooleldi puuritud auguga p2ris p2rleid, mis kyll nii 10+ kr tykist maksavad, ehk siis oluliselt rohkem kui nt Saiylas.

Kuld on KOLE kallis.

#105003 Reply
    tiggr
    Member

ZULU: kas ostsid ka hõbetetud traati? Et nt kui palju siis kaalub meeter traati?

#105004 Reply
    Drex
    Member

kus asub proovikoda? tallinnas?

#105005 Reply
    mdm beadalot
    Member

@drex wrote:

kus asub proovikoda? tallinnas?

Kadaka tee 36, Tallinn

http://www.assay.ee/pages/kontakt.php

#105006 Reply
    stuart
    Member

@tiggr wrote:

ZULU: kas ostsid ka hõbetetud traati? Et nt kui palju siis kaalub meeter traati?

H6betatud traati seal pole, ikka puhast h6betraati, peaks olema isegi puhtam, kui see plekk, mis nad seal myyvad. Traadi kaalu ja pikkuse suhet ei osanud nad mulle 8elda, pole hetkel nii t2pset kaalu ka kahjuks, et see traadijupats yle kaaluda mis mul siin on.
    Proovikoja pood, kus myyakse ainult t88riistu, karpe ja vist ka kinniseid on Juveeli poe tagaotsas P2rnu mnt’l Draamateatri vastas.

#105007 Reply
    tiggr
    Member

Mõtlesingi just seda hõbetraati aga kirjutasin valesti. :P

#105008 Reply
    Member

Niinii – Kadaka tee 36 asub küll nende Hästi Suur Maja, kus on igasuguseid asju alates laborist kuni müügisaalini…
    Mina tegelikult käisin nende üsna tillukeses esinduses Pärnu mnt 8 [see on see hall maja, milles vähemalt kunagi oli kasiino(ehk on praegugi?), mingi kunstigalerii ja Laste Maailma pood (see vist tehniliselt küll juba Pärnu mnt 6, aga 1 joru seal kõik]

Mõõdan ära oma traadijupi – see on vähemalt 190 cm pikk (ei saa päris sirgeks venitada, aga ca ettekujutuse saab ehk tuleb 2 m täis) ja maksis 141 EEK, ehk siis eesti keeli – minu ligi 2 m pikk ja 1 mm läbimõõduga hõbeda traat kaalub 16,5 grammi… [ 1m=ca 8 gr]

Eeee :m8hh: ma loodan, et ma nüüd ikka vastasin küsimusele, mida küsiti 🙄

#105009 Reply
    tiggr
    Member

Tänud zulu! :P

#105010 Reply
    karnaaks
    Member

Mina sain täna väga ebameeldiva teeninduse osaliskes seal Proovikojas:
    Läkisn sinna teadmisega, et tahan saelehti ja saagi ja muid asju veel ka.. oleks tahtnud asjatundliku nõu kuulda.

Küsisin siis saelehti,
    müüja vastu: “milliseid?”
    Mina: “selliseid millega oleks hea traadist rõngaid läbi saagida, täpselt ei oska öelda, oskate soovitada”
    selle peale nähvas too müüja: “mina ei tea ju, teie saete ju!!!” .

Tule taevas appi…

Ma ehmatasin sellise nähvamise peale kohe täitsa ära… ma ikka tavaliselt naaksun vastu kui müüja ülbitseb, aga see tuli kohe nagu rusikas kahe silma vahele ja ma jäin täitsa vait…

Sain aru et ei ole mõtet seal midagi küsida. tulin tulema, aga eks ma lähen sinna ikka tagasi paari päeva pärast…
    krt aga tigedaks ajab ikka küll selline teenindaja käitumine.

p.s. Saelehed maksid muuseas 40 eeku 12 tk

#105011 Reply
    stuart
    Member

Jessas, ma mäletan küll pisemat hinda 😯 Aga eks see oli tükk aega tagasi ka, kui seal neid ostmas käisin, viimati viskasin niisama uutele asjadele silma peale. Neil seal enne oli üks väga kena ja asjatundlik vanaproua, kes vahest head nõu andis, aga viimati oli jah miski noorem naine, kes sellest midagi ei teadnud ega seda ka, mis sellest eelmisest müüjast saanud :? Nukker.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Reply #105008 in Infot Proovikojast
Your information: