Info: Kust saab erinevaid kangaid?

Homepage Forums – ÕMBLEMINE – Õmblemise töövahendid ja tarvikud Info: Kust saab erinevaid kangaid?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
  • Autor
    Postitused
  • #10015 Reply
    Sutsuke
    Member

@Tintsu wrote:

Kas Eestis on müügil sellist kandast, mis on veekindel, aga samas hingab (no selline, millest neid lennesid, huppasid ja reimasid tehakse)? Igasugu nööbid ja džunglid olen läbi kolanud, ainult seest kummist, õhku mitte läbilaskvat veekindlat kangast on.
    Kõrvu on jäänud Ilvese kangad. Need vist on selliste omadustega? Ja saadaval vist ainult Tartus?

@Lilianake wrote:

Ma olen näinud samalaadseid kangaid Kangadžunglis . Uurinud ma neilt seda ei ole, aga poes käies ikka mõtlen, et väga sarnased on. Tasub vaadata!

@Tintsu wrote:

Kangadžunglis olen neid vaadanud, need ongi kummeeritud. Ehk siis vett peab küll, aga õhku ka läbi ei lase. Tavaline impregneer jälle hakkab suht ruttu vett läbi laskma.

@JaneKi wrote:

Mina sain Tartust Ilvese vabrikupoest sellist kangast. Olen väga rahul ja lapsel hea väljas käia. Aga jah kahjuks seda saab ainult Tartust:(

#304188 Reply
    Sutsuke
    Member

@janatar wrote:

kas keegi oskaks anda nõu, kust oleks võimalik osta rahvariideseeliku kangast, et ise riideid õmmelda. soov oleks just ise õmmelda, nii et valmistooteid ei taha. oleksin õnnelik kui kellelegi oleks infot, aitäh

@Põhjatäht wrote:

Saad näiteks siit teemast tellida … ma arvan. ;)

@saam wrote:

Mine uuri Antoniuse Gildist, küsi Katrinit ja tema on hetkel just sellel lainel, et valmis kuduma.
    Huvi korral kirjuta mulle privasse annan otse kontakti.

#304189 Reply
    Sutsuke
    Member

Paksem puuvillane trikotaaz dresside õmblemiseks:

@Miuks wrote:

Abakhanist.

@Kosmosemutt wrote:

Kangadžunglis on paksemat puuvillast trikotaaži päris mitut värvi. Aga kindlasti vaja enne õmblemist kõvasti läbi pesta – annab hullusti värvi.

#304190 Reply
    Sutsuke
    Member

@Eltsu wrote:

Kas on head soodsate hindadega mööblikanga poodi?
    Soodne minu jaoks on hinnavahemik 5-9 Eur/m
    Olen käinud Abhakanis, Kangadžunglis, Eesti Tekstiilis. Äkki on veel kohti mida vaadata?

@Hosta wrote:

Meie saame Sind aidata. Palun saada mulle meil ja saame kokku. Asume Tallinnas.

#304191 Reply
    Sutsuke
    Member

@Mäehaldjas wrote:

Kas keegi teab kust saaks tellida kangaid kohe rullide kaupa?Igasugu sorte oleks tarvis: siidiseid, linaseid, stretše jne
    Ei pea üldse Eesti firma olema aga võib ka. Tähtis oleks, et saaks nö tootjahinnaga. Mitte poest. Surfan netis ringi ja nii raske on leida midagi mis ei ole Hiina või muu nii kauge maa. Ehk keegi teab kohe aidata!
    Aitäh vastajatele!

@koduhaldjas wrote:

“kangaste hulgimüük” otsingumootorise ja tuleb infot mis mühiseb

@Hosta wrote:

Oleme väike tootmisfirma ja meil on otsekontaktid kangavabrikutega. Endale tellime nn. rullide kaupa, kui leiad meie kanganäidiste hulgast vajaliku, saame abiks olla.

#304192 Reply
    Sutsuke
    Member

@kristina123 wrote:

Hei kõigile,

Tahaks teha 100% siidist alusseelikut, et sukkadega käies seelikud-kleidid vastu jalgu ei kisuks..
    Aga kus ometi müüakse 100% siidkangast? Kunstsiidi leidub aga ma tahan päris naturaalset.. Kas keegi teab?

@Snowdrop wrote:

Olen näinud nii kreppsiidi kui tavalist 100% siidi Tallinna Kaubamaja kodu osakonnas käsitöö ja kunsti nurgas. Müüakse rullist.

@giti wrote:

Kangas ja Nööbis Kadaka teel.

@Sokike wrote:

Ennevanasti leidus Vunderis (vist oli Pirni tn?) samuti nii erinevas suuruses siidsalli kuponge kui ka meetriga kangaid.

@koduhaldjas wrote:

kui vajad voodrit, mis ei läheks elektrit täis,siis osta viskoos voodrikangast. puhast siidi seeliku alla voodriks panna on vast liigne priiskamine.

lisan hariva materjali:
    tekstiilkiud

#304193 Reply
    Sutsuke
    Member

Frotee.
    Eesti kangapoodides on minu kogemuste järgi imeväike frotee valik. Mardilaadal oli ühes letis imearmsad erivärvi froteest õmmeldud loomad. Küsisin, kust kangas pärit. Kaltsukast! Ja tõesti, ise ei tulnudki ennem selle peale. Eile vaatasin ühest poest ja päris hea valik oli seal erinevaid saunalinasid ja rätikuid.

#304194 Reply
    Member

]@kristina123 wrote:

Hei kõigile,

Tahaks teha 100% siidist alusseelikut, et sukkadega käies seelikud-kleidid vastu jalgu ei kisuks..
    Aga kus ometi müüakse 100% siidkangast?Kas keegi teab?

Täissiidi leiab nt (Tallinnas) –
    kpl Leedi, Vene ja Viru tn nurgal (Itaalia saatkonna majas, keldrikorrusel);
    kpl Saana, sissepääs Pärnu mnt-l Westmani poest maa poole kahe maja vahel
    Empresso kangasalong, Kaarli pst. 8
    kpl Trend, Väike-Karja 3
    kpl Solveig, Tartu mnt 39

Nende kaupluste kohta julgen kinnitada, et kui müüja ütleb, et tegu on siidiga/viskoosiga/villasega/millega iganes, siis nii see ka on. Nemad teavad, mida müüvad. Mujal see paraku nii ei ole…

Omast kogemusest võin kinnitada, et korralik vooder annab rõivale oluliselt kandmismugavust ja head istuvust juurde. Kes korra täisvoodril viigipükse on proovinud, enam ilma ei tahagi. Naturaalsiidist alusrõivas on investeering, mida võimalusel kindlasti teha tasub.

#304195 Reply
    Member

Kust võiks leida kahevärvilise sikk-sakk mustriga (inglise keeles chevron) kangast? Eriti otsin kollase-valge, sinise-valge, halli-valge ja musta-valgega kangaid.

Muster võiks olla siis selline: http://www.jenniferdelonge.com/images/space.gif.

Tänan ette info eest.

#304196 Reply
    Sutsuke
    Member

Sinu pandud link ei avane. Kas mõtlesid seda: http://www.jenniferdelonge.com/prod/160?

#304197 Reply
    Member

@Sutsuke wrote:

@Mäehaldjas wrote:

Kas keegi teab kust saaks tellida kangaid kohe rullide kaupa?Igasugu sorte oleks tarvis: siidiseid, linaseid, stretše jne
    Ei pea üldse Eesti firma olema aga võib ka. Tähtis oleks, et saaks nö tootjahinnaga. Mitte poest. Surfan netis ringi ja nii raske on leida midagi mis ei ole Hiina või muu nii kauge maa. Ehk keegi teab kohe aidata!
    Aitäh vastajatele!

Mind painab sama küsimus. Ehk on kedagi kelle kaudu saaks tellida või teab asjat rohkem?

#304198 Reply
    Member
    #304199 Reply
    Guest

minul on küsimus- kust oleks võimalik saada tülli, mis oleks kitsam, umbes 30 cm lai ja rullis? Välismaa linkidel olen näinud selliseid rulle, millest siis õmmeldakse igasugu Tutusid ja alusseelikuid jne. Ei tea, kas Eestist ka oleks võimalik osta sellist kitsast ja rullis tülli? Ise olen näinud ainult meetrina müüdavaid, nagu kangast ikka, aga siis lõigu seda ja ühenda ja tuleb liiga palju õmblusi seelikule.

sellist siis: http://www.kurzwarenland.de/WebRoot/Store5/Shops/62192143/4E5F/AB50/1904/5A16/54A6/C0A8/28BA/1362/tuell-rot.jpg

#304200 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Mul oleks vaja kirjumustrilist batisti. Kas sellist asja on üldse müügil? Ja millisest poest võiks üldse batisti otsima minna?

#304201 Reply
    Guest

Nt Saana kodulehel on batist sortimendis olemas. Targem on ehk helistada ja küsida, kas reaalselt ka on.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
Reply To: Info: Kust saab erinevaid kangaid?
Your information: