Hooldustähised

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Hooldustähised

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5597 Reply
    Member

Oskab keegi öelda kust leiaks lõnga hooldustähised. Olen mõne lednud aga seal pole üht märki mida ma just teada tahaks mida see tähendab 🙄

Suured tänud ette :)

#211478 Reply
    Member
    #211479 Reply
    Guest

Natuke materjalide hooldustähiseid on siin ja siin ning pesu hoolduse tingmärke on siin, aga ehk saaksid näidata, milline tingmärk Sind huvitab 🙄 Siinsete tegijate hulgas tõenäoliselt leiduks keegi, kes on pädev vastama ! mh7mh

Ahhaa, ja võltsjänese antud lingil on päris hea tekstiilileksikon ka ! mh7mh

#211480 Reply
    Member

Olen seda otsinud aga tulemust pole andnud :(

#211481 Reply
    annejeanne
    Member

Õueriiete valmistamiseks (pildil on minu meelest kübaraga mehike, kes on nina kaelussalli sisse tõmmanud)? Aga tegelikult: mis maa tootega tegemist? See ehk aitaks ka natuke otsida.

#211482 Reply
    Member

Peale on kirjutatud:
    Produced in Turkey for Goats GmbH, Germany

#211483 Reply
    Guest

:m8hh: Tundub, et see on “Red heart” lõnga lõngavöö. Sellel on tõesti taoline märgistus. Nt. “R h Margareta”-t (100% polüakrüül) toodetakse Rumeenias ja vööl on samasugune märge. Kuna aga vööl on ka märge “made.. for Coats”, siis kindlama vastuse küsimusele saaks ehk, kui pöörduda küsimusega otse Coats Eesti AS -i poole 9chin : http://www.coatscrafts.co.ee/kontakt/

#211484 Reply
    Member

Saatsin küsimuse edasi ka oma ämmale = ta on türklanna.
    Natuke ootamist ja ehk saab teada, mida see märgis tähendab.

#211485 Reply
    Sokike
    Member

@annejeanne wrote:

Õueriiete valmistamiseks (pildil on minu meelest kübaraga mehike, kes on nina kaelussalli sisse tõmmanud)?

Mulle jälle tundub, et tegemist on vaatega loojuvale (või tõusvale) päikesele kortermaja rõdult – niisiis võib kuivatada rõdul? 😆

#211486 Reply
    Kissu
    Member

Mulle tundub, et ülemises reas olevad märgid räägivad hooldusest ja alumises olevad lõnga omadustest. Ilmselt siis on sellest paslik teha mütse kiilanevatele mehikestele rõdul päikeseloojangu vaatamiseks vms ;)

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: Hooldustähised
Your information: