Helmehaldjas

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Helmehaldjas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,396 through 1,410 (of 1,541 total)
  • Autor
    Postitused
  • #65578 Reply
    Guest

Äkki on 24mm mõõdetud vindi serva mööda? :) Ja “linnulennult” on siis 18mm.

#65579 Reply
    helikene
    Member

Ilmselgelt näpukas, sest karamellpruunid samasugused ja mõlemad suurused 24 x 13. 😉

#65580 Reply
    Member

Tegin laupäeva õhtul tellimuse ja tavaliselt tuleb ju kohe automaatselt e-maili peale arve. Aga seekord ei tulnud ja ma panin selle lingi ka kogemata kinni, kust sai arvet vaadata. Uurisin helmehaldja kodulehelt mida teha sellises olukorras. Kirjas oli, et saatke meil ja saadavad arve uuesti. Saatsin meili ja lootsin arve saada täna, esmaspäeval, aga ikka pole. Loodetavasti saan homme arve, tahaks ülekande ära teha.. On kellelgi veel sarnast kogemust? Pean vist lihtsalt ise kannatlik olema ja vajadusel uue meili saatma.

#65581 Reply
    Guest

Arve aadressi peaks History’st kätte saama :)

#65582 Reply
    Member

Kui registreeritud kasutajana tellimuse tegid, siis sisse logides peaks ka viimaseid arveid nägema.

#65583 Reply
    Member

Ei teinud registreeritud kasutajana, peaks teine kord seda varianti kasutama.
    Aitäh tsheburashka! Saingi kätte. Ise ei tulnud üldse selle peale, suur tänu! :)

#65584 Reply
    eria
    Member

Mul tekkis küsimus kui viie päeva jooksul ei ole võetud ühendust ja oled ka kirjutanud sinna, kui kaua veel võiks võtta aega, et pakk kohale jõuaks? MTÜ pakk peaks kindlasti kohal olema juba homseks kuna homme õpitoas teema mille jaoks ka kaup tellitud sai! Kurjaks ajab see ,et alati viimasel minutil see kõik tuleb!

#65585 Reply
    Guest

Kõige mõtekam on sinna helistada ja öelda oma arve number ?!

#65586 Reply
    eria
    Member

Tänud. Tänasega probleem lahendadud .Lahenduseks on tõesti see ainus varjant, et helistada sinna!
    Täna hommikul tõi postionu paki ja käsitööringi naised saavad oma asjad täna õhtuks kätte .

#65587 Reply
    Guest

Viimasel ajal on nad väga jokutama hakanud. Mäletan, kui ma eelmisel suvel esimese paki tellisin. Paar tundi pärast tellimuse saatmist oli kiri postkastis, et tule järgi.
    Nüüd tegin tellimuse pühapäeval, paki sain kätte alles täna. No jah, ega ta nüüd nii kaua ka ei ole, aga võrreldes kunagise paari tunniga…

Midagi positiivset ka. Minu kolme helmesegu paki hulgas oli vaid üks katkine pärl.

#65588 Reply
    Member

Kas need on normaalse kujuga ehtenõelad :?: 🙄 Mina sain täna pakis sellised 😥

#65589 Reply
    Member

Jube millised! 😯
    Kas olete tähele pannud, et euro tulekuga tõmmatakse nahk üle kõrvade. Teised helmepoed on hinnad ausalt ümber arvestanud aga seal on väikseim ühik 5 senti.

#65590 Reply
    capriche
    Member

Mul olid ka mõned ehtenõelad lausa 90 kraadi all ära paindunud! Teeb ikka meele mõruks küll 🙄

#65591 Reply
    Member

Me helistasin sinna ja nemad olid väga imestunud . Saatsin meilile pildi ka , mida nad nagunii ei vaata 😈 Lubasid uued saata , eks näis kas tulevad sirgemad 😉

#65592 Reply
    Lynx
    Member

Aga äkki olid need mõnel käsitööpäeval kus Helmehaldjas osales kasutusel…taaskasutus on ju praegu väga populaarne :P

Viewing 15 posts - 1,396 through 1,410 (of 1,541 total)
Reply To: Helmehaldjas
Your information: