Helmehaldjas

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Helmehaldjas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,306 through 1,320 (of 1,541 total)
  • Autor
    Postitused
  • #65488 Reply
    liize
    Member

Minul on kogemus teist korda helmehaldjast tellimisega. Kasutasin tellimiseks smartposti teenust. Esimest korda tellides sain paki kätte ülejärgmisel päeval. Helmehaldjas saatis kohe e-mailile kirja, et pakk edastatud smartpostile. Teisel tellimusel olen natuke pettunud. Tellisin kauba 19-ndal märtsil, maksin kohe arve ära. Pole siinani mingit teadet saanud paki edastamise kohta smartpostile ega mingit muud meili. Saatsin nende kodulehelt ka kirja neile, et miks pakk liigub nii kaua ja ei ole ikka vastust saanud. Kas peaksin kannatust varuma või saab kuskilt kiiremini infot kus see pakk liigub?

#65489 Reply
    Member

Helista Helmehaldjasse ;)

#65490 Reply
    Sirtsuk
    Member

Mina tellisin ka 19-ndal (smartpostiga) ja veel ei kippu. Aga ma ei osanudki nii kiiresti veel oodata, sest eelmine kord (smartpostiga) tuli mul pea nädal aega. Kibelen ka juba oma pakki kätte saama! ;)

#65491 Reply
    Mareli
    Member

Teete mind väga kurvaks. Ma tellisin ja maksin eile, lootsin täna juba meili saada, et kuhu järgi minna. :(

Muide helistasin sinna praegu ja öeldi, et mu pakk, mille eile tellisin on juba täna välja läinud, seega homme peaks tulema mulle SMS, et võin talle SmartPosti järele minna. See oleks küll normaalne kiirus. Loodan homse peale. 😉

#65492 Reply
    Sirtsuk
    Member

Ehh Mareli, nii ruttu! 😯

#65493 Reply
    Sirtsuk
    Member

Leidsin oma postkastist selle teate-
    annan teada, et andsin täna Sinu paki üle SmartPostile, kes selle peagi
    Sinu poolt valitud kaubanduskeskuse pakiautomaati toimetab.
    Nii et alles täna läks minu pakk välja!

#65494 Reply
    Member

Kas tõesti see SmartPost on selline tigupost 😯 ? Mina jällegi usus ja lootuses, et kiiresti kätte saada, kasutasin just seda võimalust!! Paistab, kuidas mul siis läheb. Eile saatis HH mulle küll meili, et andis paki üle, täna ootan juba kannatamatult sõnumit…

NB! Võtan oma sõnad tagasi ja lõpetan nende ette kirumise! Just tuli sõnum, et pakk ootab mind Paide Selveris loveshower

#65495 Reply
    liize
    Member

Kui ma tookord ootasin smartpostiga pakki, siis helistasin ja öeldi et minu pakk on välja saadetud aga kuna smartpost liigub tln igapäev, siis teistes linnades mingitel kindlatel päevadel ja seepärast tulebki vahest kauem oodata. :)

#65496 Reply
    Member

Ma tellisin shelmehaldjast kahel korral ja mõlemad korrad käisin ise järgi. Esimesel korral läksin järgmisel päeval ja teisel korral hommikul tellisin ja helistasin, et äkki saab pakki kätte ja oligi paari tunni pärast pakk käes 😯 Kaup ka väga mõnus, olin ikka vääga rahul :D

#65497 Reply
    Maarion
    Member

tellisin paki ja katsetuseks smartpostiga. tuli kiirelt ja paki kätte saamine oli ka kiirem kui postkontoris.

#65498 Reply
    Member

Ma tellisin ka Smarpostiga ja pean kohe kiitma et see on ikka väga mugav, asukoht mulle eriti soodne ja kättesaamine kordi kiirem kui postkontorisse minek loveshower

#65499 Reply
    Janksike
    Member

Paluksin lipsukeste (farfalle) valikut suurendada, eriti ootaksin suuri läbipaistvaid kullavärvi sisuga.

#65500 Reply
    helikene
    Member

Tahan kiita :D Sain täna paki, oli väike probleem. Saatsin kohe meili ja mõne tunni pärast helistati mulle tagasi ning me leidsime sobiva lahenduse. Töö kiire ja tõhus c555r4

#65501 Reply
    Member

Mina ka kiidan :)
    Neljapäeva hilisõhtul tellisin ja täna hommikul oli pakk postkastis.

#65502 Reply
    Member

Teisipäeval, 7. juulil kell 16.00 toimub Pärnus, Silla keskuses (Papiniidu 5, hoovipoolne uks) FIMO ÕPITUBA.
    Töötuba viib läbi Maris Viires. Registreerimine telefonil 5242277, Sirje Savvest. Kohtade arv piiratud.

Helmehaldjas

Viewing 15 posts - 1,306 through 1,320 (of 1,541 total)
Reply To: Helmehaldjas
Your information: