Helkurid riidest

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Autor
    Postitused
  • #281 Reply

Ma tean küll, et teatud tüüpi helkurid on patendeeritud aga sellegipoolest, üks idee, mis eelmiseks sügiseks realiseeritud sai. Nii omale kui paarile tuttavale

Tegelikult võib ju peale teha mistahes kujundi, lõbus ja mõnus pehme, kuid samas vajalik ese.

#19963 Reply
    Member

mina tegin mehele eelmine aasta @ märgi kujulise helkuri oli paras nikerdamine…

pilt peaks mul ka olema otsin või teen uue millalgi

#19964 Reply
    Drex
    Member

õmblesin ka eelmisel (või üle-eelmisel?) talvel helkurpaelast väikesed kandilised helkurid, 2×2 sm riputasin nad nurkepidi üksteise otsa, ja siis jope külge
    pojal :D ! panin tumeda mantli allaäärde rippuma umbes 6-7 sellist rombikujulist helkurit, aga 1,5×1,5sm küljemõõduga, sellest kõige kitsamast helkurpaelast, vastu ei vaieldud, kuigi poisil vanust 18

#19965 Reply
    Member

Kui sa just (raskelt või vähem raskelt) kasumit ei teeni sellega, siis ma arvan, et ei ole midagi hullu.

Kas see helkuril olev objektike liiga väike ei ole? Ma olen muidu suur helkuri fänn aga selle peale pole küll tulnud, et ise teha huvitavaid :D

#19966 Reply
    Member

mõlemal pool on siis helkur, läbiõmmeldud, vahel fliis, mõtlesin algul selle fliisi sealt ära lõigata, aga siis loobusin kuna kartsin et siis jääb nikerdus nõrgaks

aga muidu on asi tehtud mingist poes müüdavast nn lapist, selline triigitav helkurriie oli ja mitte eriti odav lõbu, aga no see ei oldki eesmärk.

õmblused on kõverad 😆 vat sulle õmbleja ja pilt on kehva, see on mu fotoka eripära, see teeb pilte nagu tahab

#19967 Reply
    Member

to Riinukas
    Seda @-helkurit kavatsen küll häbenematult järgi teha :roll:. Aitäh idee eest!

#19968 Reply
    Member

@Kristiina wrote:

to Riinukas
    Seda @-helkurit kavatsen küll häbenematult järgi teha :roll:. Aitäh idee eest!

lase aga käia, igatahes mu mees seda oli nõus endale külge riputada laskma, no naine ju tegi ja ei kolise kah veel 😮

#19969 Reply
    Elsa
    Member

Hea mõte, Riina :) Mul siin üks patsiga itimees, kes vajaks ka korralikku helkurit. Mingit jänkupildiga asjandust poest talle külge ju ei osta :P

#19970 Reply

kas helkurriiet saab enamvähem igast kangapoest?aga abakhanist? @helkuri-idee on väga hea.tekitab kiusatuse järgi teha

#19971 Reply
    Member

helkurriiet (mingi 10x20cm tükina vist) on ka ntx Laagri Maksimarketis müüa, seal kus mulineed ripuvad. liimitav. ilmselt siis ka igas supermarketis, kus käsitöövahe olemas on. aga kangapoodides on ka.

#19972 Reply
    Member

Vihmased ja süngelt pimedad ilmad käes taas, liigelda palju ohtlikum.

Endal vist igale asjale helkur riputatud, lähedased ka üle puistatud, aga ikka on vähe.

Vaatan vahest neid pisikesi helkureid riiete küljes rippumas ja mõtlen, et kas see inimene ise ka teab kui vähe see välja paistab? Sageli kantakse toda ka valel poolel (vasakul) ja liiga kõrgel (peab olema põlve kõrgusel ja vabalt liikuv, et ka teisele poole keha paistaks), niisiis, aeg üle vaadata oma helkurid!

http://www.turva.ee/index.html?artikkel_id=3826&rubriik_id=13

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Reply #19968 in Helkurid riidest
Your information: