Heegeldatud boolero

Homepage Forums – HEEGELDAMINE – Heegeldame koos Heegeldatud boolero

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 275 total)
  • Autor
    Postitused
  • #197005 Reply
    Karvakera45
    Member

Minul on sniffi antud mustri järgi tehtud juba 5 motiivi. Tuleb selline suurem, aga mulle ilmselt sobibki nii paremini. Kasutan lõnga Fashion kc ARAN, on elevandiluu värvi ja konks on nr3. Sisaldab see 30% villa, 70% acryli, 100g tokk. Ühest tokist saan 3 motiivi. Kui selle valmis saan, tahan kindlasti teha märtsijänese välja pakutud varianti, kripeldab teine hinge peal.

#197006 Reply
    sniff
    Member

Karvakera45: ainult 5 motiivi veel 😉 ja ongi valmis (nojah äär ka veel). Kärme!

#197007 Reply
    Member

Minu mõtted tiirlevad juba poolteist aastat selle punase boolero ümber, aga enne on vaja valmis saada hõlmik ja veel üks heegelseelik. Nii et millal ma veel boolero heegeldamiseni jõuan, kes seda teab… 😉

Aga raudselt teen ma endale sellise, kunagi! Leidsin lõpuks Picasas kolades ka lõikeskeemi.

Varem olen ka ühe boolero heegeldanud. Jäin tööga ise väga rahule ja mõõtude poolest on ka pinks-ponks, aga vaat sõbraks sellega saanud ei ole (s.t seisab kapis). :?

#197008 Reply
    uruhiir
    Member

😯 Epp, see punane on ju imekena! Äkki jagad mustrit/skeemi ;) Ma just hun plaani, mida ja millist teha!

#197009 Reply
    Roheline
    Member
    #197010 Reply
    uruhiir
    Member

Tänud, Roheline! Kuidas see mul küll kahe silma vahele jäi :S See mu üks lemmikkogumikest ;)

#197011 Reply
    Murjam
    Member

Minul on selle blogipidaja käest saadud vähendatud mustri variant (st muidu sama boolero, mis Sniff välja tõi). Nii et kui mõni kleenukesem heegeldaja tahab, võin saata meilile (soovid palun erasõnumiga).

#197012 Reply
    Member

Murjam, see on ju ka Rohelise albumis olemas. 1,2 ja 3.

#197013 Reply
    Murjam
    Member

Jajah, Rohelise albumis on muster originaalsuuruses, mul pisut muditud suuruses. Muidugi, ega see vähendamine ka mingi imetegu pole.

#197014 Reply
    Member

Murjami lingitud boolero heegeldamisel julgeksin manitseda ettevaatusele seoses motiivide mõõtudega.

Mina heegeldasin enda oma täisskeemi järgi nr 2 nõela ja Nika-sarnase heegelniidiga ning tuli ikka üsna väike. Õnneks siiski piisavalt vähe väike, et laiema äärepitsiga asi ära siluda.

Muidu on see lahe muster küll, hea lihtne ja kiiresti valmiv.

#197015 Reply
    Member

Minul sai siis valmis sniffi pakutud boolero. Väga hea lihtne oli teha ja kiiresti sai valmis :)

Üldse ei välista, et varsti hakkan mingit muud boolerot ka tegema. Teie poolt pakutud variandid on lihtsalt nii ilusad.

#197016 Reply
    Karvakera45
    Member

Minul tuleb leida teine materjal ja alustada algusest, sest praegune variant kokku heegeldades on suur, mis suur.
    Eks vaatan, mis neist lappidest saab. Äkki teen tütrepojale hoopis väikese tekikese talveks ja panen fliisi alumaterjaliks.
    Nii, et mina alustan oma booleroga jälle algusest. Samas võin öelda, et muster on mõnus teha ja edeneb ruttu.

#197017 Reply
    Member

Sniffi antud boolero ja muster on väga ilusad, sellega saan isegi mina hakkama 😳 Niiet poodi ja materjali järgi :tramp: Aga mõtlesin heegeldada Hanna Cabelist ja kindlasti tahaks musta.

#197018 Reply
    sniff
    Member

@Mertz wrote:

Minul sai siis valmis sniffi pakutud boolero. Väga hea lihtne oli teha ja kiiresti sai valmis

Väga kena tulemus!
    @Karvakera45 wrote:

Minul tuleb leida teine materjal ja alustada algusest, sest praegune variant kokku heegeldades on suur, mis suur.
    Eks vaatan, mis neist lappidest saab. Äkki teen tütrepojale hoopis väikese tekikese talveks ja panen fliisi alumaterjaliks.
    Nii, et mina alustan oma booleroga jälle algusest. Samas võin öelda, et muster on mõnus teha ja edeneb ruttu.

Ruttu edeneb see tegemine kohe kindlasti :) Aga v-olla annaks Sul motiivide mustrikorda vähendada. Mina jätsin suisa 3 viimast rida ära ja viimase rea asendasin ketiga motiivide ühendamiseks.
    @alexis wrote:

Sniffi antud boolero ja muster on väga ilusad, sellega saan isegi mina hakkama 😳 Niiet poodi ja materjali järgi :tramp: Aga mõtlesin heegeldada Hanna Cabelist ja kindlasti tahaks musta.

Kui veel tegemishoogu satud, siis saad aru, et see on tõega lihtne, kiire ja mõnus heegeldamine. Ja tulemus on kõikidel nii erisugune ja kaunis.

Minul on esimene motiiv valmis:

Heegelnõel 1,5mm, materjal SW Maxi. Mõõtudelt jääb vist originaal motiiv minu mõõtudele väikseks. Arvan, et enne kui hakkan motiive ketiga ühendama, siis heegeldan ühe nupurea veel lisaks. Siis peaks mõõtudega ok olema. Nii peene heegeldusega läheb küll rohkem aega, aga see üks motiiv on küll väga õhuke ja peen.

Kuna boolero heegeldamine on täies hoos, kas siin seltskonnas on inimesi, kes oskaks meid nupukesega varustada?

Adminnid:
    Esimene boolero on valmis. Kas oleks võimalik boolero koosheegeldamise pildialbumi kausta tekitada?

#197019 Reply
    Member

Sniff, räägi lähemalt mismoodi sa ühendasid? 😳

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 275 total)
Reply To: Heegeldatud boolero
Your information: