Heegeldamise aastaprojekt 2016 — SUUR TEGU!

Homepage Forums – HEEGELDAMINE – Heegeldame koos Heegeldamise aastaprojekt 2016 — SUUR TEGU!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12937 Reply
    Member

Heegeldamise aastaprojekt 2016 — SUUR TEGU!

Mis on “suur”? Näiteks tekk, kardin, laudlina. Kindlasti kardigan, jakk, kleit, mantel, seelik… täiskasvanu mõõdus. Suur töö on kindlasti ka keerulise mustriga pisikestest tükkidest pleed vms. Lase aga fantaasil lennata ja mõtle suurelt!
    Mõõdupuuks on pigem töö mahukus ja kulumaterjal, aga samuti mõõdud.
    Teemas võib julgelt nõu küsida, oma töökäiku teistega jagada jm – suure töö juures on üksteise julgustamine ja tagant utsitamine üsna vajalik.

Projektijuht on Mari Marike

* Registreeruda saab aasta läbi, seega ka uued liitujad, hilised märkajad jm saavad osalema tulla.
    * Nimekirja tekitame vaid selleks, et teada, kes meil siin suurelt tegutsevad; ei mingit väljaviskamist, igaüks teeb käsitööd iseenda jaoks.
    * Valminud tööst võid pildi lisada otse oma postitusse – eraldi pildialbumit ei ole. Juhend pildi ja linkide lisamiseks on allpool. Ainus palve, et pildi pikim külg ei oleks üle 650px. Kui pilt on suurem, lisa parem postitusse link oma pildile.

Pildi ja linkide lisamine.

Pildi lisamiseks otse postitusse kasuta valemit: [img]pildiaadress[/img]Selleks pead laadima pildi enne kuskile veebialbumisse. Pildiaadress peab lõppema pildifaili tunnusega, nt .jpg Pildi pikim külg ei tohiks olla üle 650px. Enamus albumeid annab ka valiku paraja suurusega pilt valida või siis albumis pilt parajaks muuta. Kui sinu album seda ei võimalda, tuleb pilt arvutis väiksemaks muuta.

Lingi lisamiseks postitusse kasuta valemit: sõna, mille alla link peita Seda saad kasutada nt blogipostituse, suurema pildi, mõne veebilehe vm) linkimiseks.

Pildi alla lingi peitmiseks kasuta valemit: [img]pildiaadress[/img] Seda saad kasutada nt blogipostituse pildi alla peitmiseks.

Kui pildilisamine tekitab raskusi, kirjuta Muhvile (lubas aidata kõiki kõikides teemades).

Julge pealehakkamine on pool võitu, aastaprojektis osalemine on terve võit!

Kes suurelt heegeldada ei soovi, saab oma isu maandada teemas Värvispekter 2016
    Mõlemasse teemasse siiski sama tööd esitada ei saa.

#350204 Reply
    Member

Osalejad:

Muhv
    Fidelia 😆
    Sunray
    izla
    derr
    Roosma
    Ehalill
    Mari Marike 😆 😆
    rion 😆
    Naima 😆
    Kungla rahvas
    tsunaami 😆
    AnettP
    Leemurike
    KLeedjärv 😆 😆
    merfa 😆
    Roosma 😆

#350205 Reply
    Member

No mis siis ikka, ma panen end siia ka siis kohe kirja :)

#350206 Reply
    Guest

Sain tellimuse paari katte heegeldamiseks, olen juba konksu haaranud ja esimesed read valminud, mis tähendab, et OSALEN! :)

#350207 Reply
    Sunray
    Member

Mul on üks mõte. Kui siin luban siis on valmimisprotsent mitu korda suurem. Ehk siis – osalen.

#350208 Reply
    izla
    Member

Mul on plaanis 2-3 suurt asja. Neist üks peaks kindlasti valmis saama. Seega osalen.

#350209 Reply
    Guest

Soovin samuti osaleda selles projektis. Üks suur heegeldustöö ootab kindlasti tegemist :)

#350210 Reply
    Guest

Soovin osaleda.

#350211 Reply
    Guest

Mina üritan ühe suurema laualina heegeldada, seega minu nimi paluks kirja panna. Veel on plaanis villane päevatekk teha, kuid seda vast on ühe aasta kohta minu puhul liiga palju ja hea, kui laualinagi valmis saab.

#350212 Reply
    Member

Mind võib ka kirja panna.
    Käsil 2 suurt projekti… ;)

#350213 Reply
    Mercar
    Member

Ei tea kas selline kott võiks arvesse minna kui teen selle palju peenemast lõngast.
    Erinevalt neist on mul ca iirisniidi jämedune lõng, 2mm heegelnõel ja iga ruut on 14 ringi, mitte viis… Ja ruute vaja 24 tk.

Kui jah, siis võiks mind kirja panna :)

#350214 Reply
    Member

@Mercar wrote:

Ei tea kas selline kott võiks arvesse minna kui teen selle palju peenemast lõngast.
    Erinevalt neist on mul ca iirisniidi jämedune lõng, 2mm heegelnõel ja iga ruut on 14 ringi, mitte viis… Ja ruute vaja 24 tk.

Kuna see on ikkagi aastaprojekt, siis ootaks pigem nii mahult, mõõdult kui keerukuselt suuremaid töid kui 24 lihtsa vanaemaruudu heegeldamist. Eks muidugi igaüks ise otsustab, kas see, mis teeb, on ikka suur tegu, kuid väiksemate asjade jaoks on ju teisigi koostegemise võimalusi.

#350215 Reply
    Guest

Soovin ka osaleda. Plaanin osa võtta koosheegeldamisest “Mandala Madness”.
    Info siin http://www.crystalsandcrochet.com/introducing-mandala-madness-cal/

#350216 Reply
    Member

See Mandala Madness ja ümmargune? tekk kõlab küll väga huvitavalt 😆

#350217 Reply
    Member

Kõlab põnevalt jah! Kui märtsiks veel meeles on, siis jälgiks mängu…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
Reply To: Heegeldamise aastaprojekt 2016 — SUUR TEGU!
Your information: