Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!

Homepage Forums – HEEGELDAMINE – Heegeldame koos Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 269 total)
  • Autor
    Postitused
  • #226112 Reply
    Member

minu poolik mummukott :) eile heegeldasin veidi edasi seda ja näpp on peaaegu villis.. suht jäme lõng ja peenike (nr. 4 ) heegelnõel… aga nagu öeldakse ilu nõuab ohvreid :D

#226113 Reply
    LaanteLaps
    Member

Põnev – põnev!

#226114 Reply
    Roheline
    Member

Ma ei suutnud ka vastu panna ja tahtsin hirmsasti neid mummusid proovida, seega alustasin ka kotiga:)

#226115 Reply
    Member

Oh kui ilusad kotid, mina tahan ka! Aga millal jõuan teha, ei tea veel. Õnneks kevadeni on pisut aega. smile_cof

#226116 Reply
    Roheline
    Member
    #226117 Reply
    Member
    #226118 Reply
    uruhiir
    Member

Tule taevas appi!!! Oli mul ikka tarvis jah seda teemat vaadata!!!
    Ma tahan ju nüüd kaaaa seda mummulist kotti :) Praegu aga ennast igaks juhuks kirja ei pane, kardan, et jooksen ummikusse oma tegemistega (esimest korda). Ja pealegi ei tule see kott nagunii nii ilus kui pildil..
    Teistele edu!

#226119 Reply
    Karvakera45
    Member

Ära uruhiir nüüd nii pessimistlik ole, ahvatlusi tuleb juurde ja süda annab järele…

#226120 Reply
    LaanteLaps
    Member

Sain oma lõnga täna kätte. Nüüd läheb tegemiseks!

Proovikotike on tegelikult valmis – lõngajääkidest. Päris kobe tuli.

AGA!!! Soovitan põhja teha nii, nagu üks tädi teinud seal Osinkas oli – nii et tekiks voldid. Jääb kena ja kobe. Ma ei leia praegu pilte üles, aga kui seal teemas tuhnida, siis need on klaviatuuril pildistatud valge koti põhi.

/ Segane jutt, aga küll ma mõne päeva pärast siia pildid ka üles saan /

#226121 Reply
    Member

Milline lõng see teil koti tarvis käiku läheb? Tuli ka tuhin peale aga kodustest varudest nagu ükski pole mulle meele järgi 🙄

#226122 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ma sain oma Emmebi Husky kätte. Valge.

#226123 Reply
    Member

mul on jämedam lõng mille koostis on 50% puuvilla 50% akrüüli 92 m/50g.

Ma omadega tupikus.. eile harutasin pool kotti üles 👿 sest ned rombid tulid paremale poole kiiva.. nagu hakkaks ümber kukkuma… kas keegi teab mis tegema peaks et need rombid ikka püst seisaks :D :?:

#226124 Reply
    LaanteLaps
    Member

Minul tuid proovikotile nad suhteliselt tihedalt. Kott, mida nüüd tegema hakkan, tuleb nii, nagu mõned tädid Osinkas tegid – enne toorik, siis mummud.

#226125 Reply
    Minuliisu
    Member

mina harutasin täna 3 korda ülesse ja vist sain nipikätte. Kui nüüd täna kõik hästi läheb, siis teen homme pildi ja seletan kuidas tegin ;)

Niipalju võin öelda, et rombid püsti jääks ja nupud üksteise otsa ei tuleks tuleb iga nupurea järgi teha tavaline rida ja alles siis uus nupurida.

#226126 Reply
    LaanteLaps
    Member

Minuliisu – kas teed nupud kohe?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 269 total)
Reply To: Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!
Your information: