Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!

Homepage Forums – HEEGELDAMINE – Heegeldame koos Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 269 total)
  • Autor
    Postitused
  • #226097 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ma lappasin need 54 lehekülge läbi. Kotte on igasuguseid. Kuid mina soovitaks teha ühevärvilise. Kirju koti pealt ei paista need mummud hästi välja. Ja väga tumeda koti pealt samuti mitte. Selline pastelne heledam toon on kena. See on minu subjektiivne arvamus.

Aga mulle jäi kohati arusaamatuks, vaadates neid pilte – osad heegeldasid nagu tooriku valmis ja tegid siis sinna peale mummud ja teised tegid kohe, jooksvalt mustrisse. Kes keelt oskab? Äkki uuriks seda pisut.

Siis YouTube´s on mummude tegemise õpetus ka üleval. Vaatasin selle ka läbi. Seal tegi ta päris huvitavalt selle mummu. Kotti heegeldas kinnissilmustega ja mummu tegi suts pikemalt kui 1x sammas 🙄 Kuidagi teistmoodi, kui mina harjunud tegema olen ( ma õppind teistmoodi ). Ja põnevalt võttis ta selle mummu kokku… Vaadake kindlasti.

Põhjast tulevad need vahvad voldid, need on ka piltidena seal üsna lõpus olemas.

Aga kotte oli palju – palju.

Mina, paadunud mummufännina ( tänu Lin´ile ), teen selle koti kindlasti ära!
    :D

#226098 Reply
    Minuliisu
    Member

Vaatasin nüüd video ka ära. Mina oma iseenese tarkusest tegin proovilapi sama moodi.
    Kindlasti tuleb teha kott ühevärviline ja mitte liiga tume.
    Aga nüüd tekibki küsimus, et kas ühekordsest või kahekordsest lõngast 🙄

#226099 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ma mõtlen siin, et kahekordsest tuleb mõnusalt suuremustriline, eks.
    Kui ma Lin´i mummumütsi proovisin 2,5 ( või oli 2 ) nõelaga teha, siis jäi see imepeenike ( minu blogis nuku pontso ). Arvan küll, et 5ne nõel on hea.

Hm, kas 2 X või lihtsalt mõnus jäme lõng.

#226100 Reply
    LaanteLaps
    Member

On keegi alustanud kah?

#226101 Reply
    Minuliisu
    Member

ei ole veel. Ootan selle kuu palka. Mis juba pikalt üle tulemata. Kui ära tuleb saan lõnga osta ja tegema hakata.

#226102 Reply
    Kyy
    Member

Mul on muidu üks kott valmis küll ka mummuline aga siia ei sobi just pool tundi tagsi lõpetasin :D

#226103 Reply
    LaanteLaps
    Member

@Kyy wrote:

Mul on muidu üks kott valmis küll ka mummuline aga siia ei sobi just pool tundi tagsi lõpetasin :D

Kas see on Lin´i mummudega?

#226104 Reply
    Karvakera45
    Member

Minu ei ole samuti veel lõnga ja nr. 5 konksu pean ka ostma

#226105 Reply
    Kyy
    Member

LaanteLaps on ja Lin´i mummudega jutt ja suurem pilt on blogis :D

#226106 Reply
    Roheline
    Member

Minu arvates sobib ju küll siia, mummud missugused! Kena kott!

#226107 Reply
    Member

Väga kena mummuline!

#226108 Reply
    Minuliisu
    Member

Tubli Kyy, et pildi siia ka panid. See on ju nii nunnu mummukott ja sobib imehästi siia.

#226109 Reply
    LaanteLaps
    Member

Oi, Kyy!!!!! Nii armas kott! Selle jätad ikka endale onju? SUPER!!!! 8b66t

Mina olen ka seda meelt, et võid end kindlasti selle projekti vääriliseks lugeda!

#226110 Reply
    Kyy
    Member

@LaanteLaps wrote:

Oi, Kyy!!!!! Nii armas kott! Selle jätad ikka endale onju? SUPER!!!! 8b66t

Mina olen ka seda meelt, et võid end kindlasti selle projekti vääriliseks lugeda!

Kindalsti jätan endale… :D

#226111 Reply
    Member

@Minuliisu wrote:

selle koti kohta, mida mina teen on terve teema club.osinkas
    Ja mustrid eraldi välja tooduna samalt lehelt:
    koti pilt
    muster

mul ka pooleli see sama kott ;)

materjaliks puuvillase ja akrüüli segu (jämedam lõng) ja heegelnõel nr. 4 et jääks suht tihe ja vormi hoidvam kott… eks näis mis välja tuleb…

mummusid heegeldasin nii: et ühte kinnissilusesse tegin..6…7 ühekordset sammast siis heegeldasin ringi lõpuni ja järgmisel ringil heegeldasin need 6..7 sammast kokku üheks …nii jäid mõnusad suured mummud :D

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 269 total)
Reply To: Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!
Your information: