Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!

Homepage Forums – HEEGELDAMINE – Heegeldame koos Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 269 total)
  • Autor
    Postitused
  • #6037 Reply
    Member

Kuna juba kotimõtted keerlesid peas ning valiti välja kaks lemmikut – lilleline ning mummuline siis miks mitte teha mõlemaid?
    Soovitakse teha seda:
    ning mummulist kotti.

Mõned arvamused:
    @Mimm wrote:

Tahaksin endale sellise koti suveks teha.

@Karvakera45 wrote:

Mulle see koti idee meeldib, tegin ise kunagi sellise. Mõne suurema suvise võiks ju veel teha.
    Teie antud variant on ilus ja teha pole ka keerulin. Põhilõige on olemas ja heegeldada võib selle osa ju kas ühekordsete sammastega või kinnissilmustega. Peale tulevad eraldi lilled ja lehekesed õmmelda.

@Minuliisu wrote:

Minul on küll mummulise koti idee. Aga kahjuks mitte selline. Kui suudan oma õpetused mis plaadile panin üles leida siis näitan teilegi. Momendil on arvutis täielik tühjus. Kuna nädalavahetusel tehti format.

@rõõmus_kutsa wrote:

Või teeksime kaks ühes? Heegeldame koos: Lilleline- või mummuline kott! Question Ise teeksin hea meelega mõlemad Very Happy

@Karvakera45 wrote:

Mina jääksin esialgu lillelise koti juurde. Ei tea täpselt neid koostegemise reegleid, aga kaks ühes, kõlab päris hästi. Teeksime siis ainult neid kahte varianti. Minu valik lilleline.
    Ehk võime alustada, küll nakatub meie kotte nähes nii mõnigi huviline.

PILDIALBUM

#226083 Reply
    Member

Kood:

Kood:

Kood:

Kaks viimast veidi väiksemana:

Kood:

Kood:

#226084 Reply
    Kyy
    Member

mina võtan osa…hetkel käsil mummulise koti heegeldamine :D

#226085 Reply
    Minuliisu
    Member

Ma ei tea kas ma nüüd siia kuulun. Aga kui vähegi aega hakkan tegema midagi sellist. Mul juba see ammu plaanis.

Aga kui teema üleval siis küsiks kohe ka mis materjalist te kotte heegeldate?

#226086 Reply
    Annyliis
    Member

Mina osalen ka oma oma poolelioleva mummukotiga :)

#226087 Reply
    Member

@Minuliisu wrote:

Ma ei tea kas ma nüüd siia kuulun. Aga kui vähegi aega hakkan tegema midagi sellist. Mul juba see ammu plaanis.
    http://keep4u.ru/imgs/b/080119/83/835946a2be4b81c4c9.jpg

Jep, sobib, see on ka ju mummuline :)

#226088 Reply
    Member

Tegin veel kaks nuppu, kahes suuruses.

#226089 Reply
    Member

Aga kas nende kaunite kottide mustrid ka kusagil olemas on? 🙄

#226090 Reply
    Member

Minuliisu käest peaks tema koti mustrit küsima, kuid lillelisel kotil pole mustrit vajagi me vaatasime. Lõige ette ja on ju lihtne heegeldada selle järgi. Seal on ju vaid põhi ja siis sammastega heegeldatud kott valmis, nurgad ja pärast lilled peale.

#226091 Reply
    Minuliisu
    Member

selle koti kohta, mida mina teen on terve teema club.osinkas
    Ja mustrid eraldi välja tooduna samalt lehelt:
    koti pilt
    muster

#226092 Reply
    Minuliisu
    Member

Samamoodi ka lillelise koti kohta on olemas teema club.osinkas
    ja eraldi lillelise koti kohta ka
    siin ja lõike joonis siin

#226093 Reply
    Karvakera45
    Member

Tänud rõõmus_kutsa ja Miniliisu, olete suurt vaeva näinud. Nüüd jääb meil ainult üle veel ilusaid kotte tegema hakata.

#226094 Reply
    Member

Suur-suur tänu :) Küsiks veel, mis lõngast ja kui suure heegelnõelaga teete?

#226095 Reply
    Minuliisu
    Member

Mina lugesin seal osinkast välja, et tehti 100 % akrüülist. Pandi 2 lõnga kokku ja heegelnõel oli nr 5. See käib siis selle mummukoti kohta.

#226096 Reply
    Member

Mina sain ka alles mõned päevad tagasi taolise mummukoti valmis. Pilt ja link mummude tegemise videole minu blogis http://koonjaheegeldan.blogspot.com/2009/02/mummud.html

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 269 total)
Reply To: Reply #226085 in Heegeldame koos: Lilleline ja/või mummuline kott!
Your information: