Heartland Lace Shawl

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Heartland Lace Shawl

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 139 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4966 Reply
    Member

Heartland Lace Shawl Evelyn Clarkilt.
    See on minu näide sellest. Väga mõnus ja huvitav oli kududa.

Muster on saadaval siin : http://www.evelynclarkdesigns.com/tips/heartland.pdf

Pildialbum: http://www.isetegija.net/index.php?ind=gallery&op=section_view&idev=204,

Nupukesed:

#198006 Reply
    Member

Väga, väga ilus rätik. Kas Sa palun ütleksid, mis lõngast kudusid ja kui jämedate varrastega ja kui suur oli lõnga kulu ja annaksid räti mõõdud ka. Oleks põnev teada.

#198007 Reply
    Member

Kudusin räti mohäärisegusest lõngast (nimi oli vist Love Grain), kus oli 65% mohääri ja 35% akrüüli.
    Seda kulus natuke alla pooleteise toki. Lõngakulu oleneb sellest, kui suurt rätti kavatsed kududa. Ma tegin 5 mustrikorda keskele.
    Varda suurus oli 3,5.
    Pingutatult olid räti mõõtmed 120 x 170 x 120 cm.

#198008 Reply
    Member

Kannan ette: alustasin täna smile_c0ti

#198009 Reply
    Member

Väga tore :)
    Mul veel igasugu asju pooleli, aga on tulevikus plaanis seda uuesti kududa koos pärlitega prooviks.

#198010 Reply
    Member

Väga ilus sall. Kas sul sellest mustrist ka eestikeelset varianti on tehtud nagu pääsusabast 😳 Tänu sinule on mul juba teine pääsusaba valminud ja lust on kududa 🙄

#198011 Reply
    Member

Ei ole, aga mõttest on läbi käinud teha :)
    Eks vaatab, kui tuhin peale tuleb ja valmis saab, siis hõikan :)

#198012 Reply
    Member

Vabandust, aga mida seal tõlkida on? Skeemid ju täitsa olemas.
    Alustatakse täpselt nagu pääsusaba, siis skeem 1 kududa 1x, skeemi 2 on näidissallil kootud 4 korda, aga seda võib korrata nii palju kui lõng nõuab või soovi on. Edasi skeem 3 ja skeem 4. Mahakudumiseks kootakse rida 32 parempidi (see on tagasirida) ning real 33 kootakse silmad maha elastse võttega: 1 parempidi, *1 parempidi, tõsta 2 silma tagasi vasakule vardale ja koo parempidi kokku*, korda *-* Sellist kokkuvõtmist soovitatakse kasutada kõigi pitssallide puhul.

#198013 Reply
    lulla
    Member

Ma alustan ka täna, lõngaks Novita Rose. Vaja oleks näalaga valmis saada, eks näis.

#198014 Reply
    Member

Väga tore!
    Seltsis segasem :)
    See peaks üsna ruttu edenema ja tuleb kindlasti ilus!
    Jääme tulemust ootama…

#198015 Reply
    liisbet
    Member

Mul läheb kolmas mustrikord. 😉

#198016 Reply
    Member

Minul on 3 viimast rida veel teha. Tegin skeemi2 5 mustrikorda. Loodetavasti ei tule liiga suur ja ei pea harutama hakkama. 😯
    Aga presenteerin alles oktoobris (no pruun on, noh) :P

#198017 Reply
    Member

Ootame põnevusega :)

#198018 Reply
    lulla
    Member

Valmis. Mõned pildid blogis Paremad pildid peale 6. okt. siis kui sünnipäev möödas.

#198019 Reply
    liisbet
    Member

Ilus :) Kui ma praegu enda salli vaatan, siis nagu küll ei usu, et ta endas mingit ilu võib peita.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 139 total)
Reply To: Heartland Lace Shawl
Your information: