Harjukate kokkutulek 09.12: Tsunaami paelaprossid

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukate kokkutulek 09.12: Tsunaami paelaprossid

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
  • Autor
    Postitused
  • #11745 Reply
    Member

09.12 kell 12 teeme Tsunaami juhendamisel paeltest prosse. Täpsema info vajaminevatest materjalidest SIIN postituses.

NB! Töötoa hinnaks 1€. Materjali hinnaks 1€.
    Ruumirendiks 1 euro sularaha ka taskusse!

NB! Kokkusaamiskoht on uus – Lepistiku lasteaed aadressil Retke tee 4.
    Juhised kohalejõudmiseks: Asukoht kaardil
    Buss nr 17 peatub kohe lasteaia ees, Retke tee peatus (kiirabijaama vastas). Retke tee poolse värava juurest esimene sissepääs ja vasakpoolne uks. Valida Jaaniusside rühm, siis tehakse uks lahti.
    Rühmas kindlasti sokkis ja sussis nagu ikka!

Tähelepanu! Kuna detsember on ettearvamatuste kuu, siis jälgige kindlasti teemat vahetult enne õiget kuupäeva, et kas kokkusaamine ikka toimub või mitte.

Nimekiri:
    1. Tsunaami
    2. Muhv
    3. roosike
    4. heinthel
    5. betty
    6. otto-triin
    7. tipsi
    8. mummukad
    9. mesi
    10. Tintsu
    11. junsu
    12. kirbu
    13. Ariete
    14. vaimustuja
    15. junsu töökaaslane

#331742 Reply
    Guest

Kellaaeg?
    🙄

#331743 Reply
    Member

Tänan meeldetuletamast :) 12 nagu ikka, lisan kohe postitusse ka.

#331744 Reply
    Guest

Oi kui tore, et meil jälle kokkutulekud hakkavad :)
    Aga sellel päeval ma küll tulla ei saa. Ega detsembris üldse vabu nädalavahetusi eriti ei ole… Teile mõnusat prossitegemist ja jaanuarist kindlasti liitun üritustega.

#331745 Reply
    Guest

Ei sobi jällegi need ajad kohe mitte 😥
    Aga jõudu tegijatele!

#331746 Reply
    tsunaami
    Member

Hei!

Panen siis info üles :)

Plaanis oleks selliste roosikeste tegemise õppimine

Kolmel parempoolsel pildil on kitsamast taftpaelast tehtud roosid ning sellist paela saan vajadusel pakkuda (on veel hele ja tume oranzi paela) – ei pea poodi tormama :D

Parempoolsel pildidl on atlasspaelast roos. Kui keegi tahab sellist roosi teha, siis peaks ise paela poest ostma. Ühe õie tegemiseks läheb ca 1,2m 4cm laiust atlasspaela. Lill tuleb “elavam”, kui paar keskmist kroonlehte teha veidi tumedamast paelast. Ühe kroonlehe jaoks läheb ca 8cm paela.

Palun võimalusel kaasa võtta nõel ja käärid. Soovi korral kaasa võtta prossinõel või juukseklamber või muu kaunistamist vajav ese.

Kui keegi saaks kaasa võtta liimipüstoli, oleks kena :) Lihtsalt töö sujuks kiiremini, sest prossi kokkupanemine käib just liimipüstoli abil. Mul endal on vaid üks liimipüstol.

Töötoa hinnaks 1€. Materjali hinnaks 1€

#331747 Reply
    roosike
    Member

Roosike ühineb seltskonnaga :D

#331748 Reply
    Guest

Kas mingit (tasulist) PDF-i või netikursust ei saaks kokku panna? Ma olen niiiiiiiiiiiiiiiii kaua piilunud neid roose 😥 . No mida ma teen, kui mu tööaeg on kolm., reede-pühap??
    _cry_

#331749 Reply
    mummukad
    Member

Kui teil selle vastu midagi ei ole siis tuleks ka, ja õe võtan ka kaasa.
    Liimipüstoli võtan ka kaasa, mull neid kaks tüki.

#331750 Reply
    Tintsu
    Member

Kas saaks erandkorras tund aega hiljem alustada? Mul lastega pühapäevahommikul advendiüritus, mis lõppeb ca 12.-12.30.

#331751 Reply
    Drex
    Member

@Tini wrote:

Kas mingit (tasulist) PDF-i või netikursust ei saaks kokku panna? Ma olen niiiiiiiiiiiiiiiii kaua piilunud neid roose 😥 . No mida ma teen, kui mu tööaeg on kolm., reede-pühap??
    _cry_

Karjuks ka kooris. Mul jõulukuu nii kiire ja eeldatavasti ei saa külastust Tallinna teha…..

#331752 Reply
    Member

@Tintsu wrote:

Kas saaks erandkorras tund aega hiljem alustada? Mul lastega pühapäevahommikul advendiüritus, mis lõppeb ca 12.-12.30.

Mis te, teised osalejad, arvate?

Eks ma aruteluteemas seda kahtlust püüdisingi jagada, et kas detsembris ikka tasub kokku saada, sest igal aastal on üks jõuluürituste ja ajapuuduse jama olnud 😈

#331753 Reply
    Tintsu
    Member

Või äkki olen ma nii tubli ja osav, et jõuan hiljem liitudes ka järje peale. Ma igatahes üks hetk jõuan kohale.

#331754 Reply
    tsunaami
    Member

Tintsu, minu jaoks ei ole hiljem alustamine probleemiks. Samas ka hiljem tulijad saavad kindlasti järjele aidatud :)

mummukad, muidugi võta õde kaasa!

Drex, Tini, mul ei ole valmis õpetust … aga tuleb vist teha :D

#331755 Reply
    Guest

@tsunaami wrote:

Drex, Tini, mul ei ole valmis õpetust … aga tuleb vist teha :D

:tramp: :tramp: loveshower icon_hb icon_mersi c555r4

Jään kannatamatusega ootama!
    Loodan, et neid nägusid nüüd liiga palju ei saanud, aga ehk annab see mingi murdosaga edasi minu rõõmu 🙄

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
Reply To: Harjukate kokkutulek 09.12: Tsunaami paelaprossid
Your information: