Harjukad-Tikime koos Freddyga 20.01.07 linnupesas

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad-Tikime koos Freddyga 20.01.07 linnupesas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • Autor
    Postitused
    Sibulaplix
    Member

Mina mõtlesin, et äkki Freddy oleks nõus meile kunagi tikkimisekooli tegema. Täitsa ahvatlevad on mõned pisted 😆 Mis teised tikkimise päevast arvavad? Kas oleks huvilisi juhuks kui Freddy on nõus meid õpetama? Minul ühed tuhvlid ootavad ammust aega tikandeid, aga ma udu ei oska peale nööbiaugupiste miskit :oops

Asi niisis ametlik. 20 jaanuaril kell 12.00 on kõik harjukad oodatud linnupesa lasteaeda koos tikkima :) samuti on oodatud ka kõlakudumise huvilised ja muu käsitöö huvilised tegijad.

Kokkusaamise koht Tallinna Linnupesa Lasteaed.
    Aadress. Lagle 3. Kristiine linnaosa. juurdepääs bussidega 23 ja 17.
    Nr 17 bussiga tulles tasuks maha minna HAUKA peatuses ,
    Linna poolt tulles tuleks minna üle tee “pubi kõrvalt otse kuni spordi tänavani, siis keerad paremale ja liigud senikaua kui tulevad garaazid ja valgesse kilesse pakitud maja.(soovitan kasutada seda varianti, kuna mööda vindi tänavat tulles võib juhtuda, et jääd kinnise värava taha.)”
    Mustamäe poolt tulles tuleks bussi liikumisele vastupidises suunas pisut tagasi jalutada kuni peale pubi keerad vasakule, edasi toimi nii nagu on juhendatud linna poolt tulemise kohal jutumärkide vahel.

23 bussiga tulles, tule maha KOTKA peatuses.
    Linna poolt tulles võid minna üle staadioni. Liikudes otse bussi sõidu suunas jõuad peagi staadioni nurgani. Üle staadioni viib rada praktiliselt otse lasteaiani. Staadion võib olla aga porine ja kui ta on porine, siis on ta ka libe. Porri prantsatamise vältimiseks liigu bussist väljudes hoopis bussiga vastupidises suunas pisut ja keera siis vasakule, “mine tänava lõpuni ja keera jälle vasakule (enne võid üle tee ka minna) ja liigu kuni järgmise tänava nurgani. Pakitud maja peaks sealt juba silma hakkama.”
    Tondi poolt tulles kõnni peatusest natukene tagasi, mine üle tee, kõnni otse sedasi nagu on kirjutatud linna poolt tulemise kohas jutumärkide vahel.

Autoga saab ligi ainult spordi tänava kaudu.

maja on kollase ja rohelise kirju!!

NB Esmakordsed tulijad varuge rahakotti pisut sularaha (tihedamad kooskäijad teavad seda ehk isegi). Ruumi rendiraha maksame ühiselt. Summa sõltub osalejate arvust ja saali kasutamise ajast.
    4 h=400 EEK 400/20= 20 EEK inimese kohta.

Kui ära eksid siis võid helistada mulle 5167764.

Villalind
    Member

Tikkimispäev oleks tore küll. Mul mõlgub juba mõnda aega meeles käsitöökotikese meisterdamine, mis tuleks tikanditega kaunistada. Aga peale paeltikandis roosikeste ma muud teha ei oska.

Member

toetan ka tikkimise teemat – väga hea idee

Member

Oi ma olen kade, tahan ka :( ! Aga minu olukord – :?: :?: :?:

Member

Vahelduseks täitsa hea. Aga siis kuluks pisut eelnevat koordineerimist vist marjaks ära? Et teaks mõtteid koguda, mida üldse teha ja mida selleks kaasa võtta.

Member

ma oleks ka käpp tikkima, üks vanutatud pind ootab juba ammu pealehakkamist!

Britiliis
    Member

Mina oleks ka huvitatud tikkimisest

Sibulaplix
    Member

@Muhv wrote:

ma oleks ka käpp tikkima, üks vanutatud pind ootab juba ammu pealehakkamist!

Minulgi vanutatud pinda nats ja mine tea, ehk tikiks mõne kreenholmi rätiku kah kotiks :D

Entera
    Member

Mina tahaks ka esimest korda liituda selle toreda ettevõtmisega icon_shuffle . Ja tikkimiskunsti tundmaõppimise vastu pole mul mitte midagi. Jään huviga teemat jälgima.

Ainult et ma ei leidnud seda teemat, kus on kirjas, millal miski üritus toimub. Äkki keegi aitab?

Sibulaplix
    Member

praegu on jah avatud alles arutluseteema, aga üritus ise peaks saama toimuma (vähemalt harjukate järgmine kokkusaamine) nagu ikka kuu kolmandal pühapäeval ehk siis seekord 20 jaanuar ja kellaaeg ikka 12.00 ja koht ka ikka Tallinna Linnupesa Lasteaed.

Member

Tore! Võtan ka tüki vilti kaasa, koos ikka palju mõnusam tikkida ja tahaks kangesti Mari Marikesega kokku saada!!!!
    Toon teile äkisti omatehtud juustukuubikuid maitsta.

Kuradike
    Member

tikkimispisteid õpiks küll, aga olen kahjuks 20.01 hoopis Kuressaares :(

Member

Kuidas te siis tahate, kas valin ise mõned pisted ja näitan, kuidas teha? Või igaüks otsib meelepärased ja siis koos tikime neid?
    Tikkimine on nii mitmekülgne värk, saab ju villaste lõngadega kangale või vildile, siis veel pärllõngaga või mulineega või paeltega. Kui mingit konkreetset soovi pole, siis võib kaasa võtta paar-kolm tooni lõnga ja riidetüki, lihtsalt et vaadata, kuidas pisted välja tulema hakkavad.

Member

mul meenus, et ma olen mulkidel külas sel ajal, aga võimalik on ju huvi korral sada teemat korrata hiljem

Villalind
    Member

Kui konkreetseks minna, siis mind näiteks huvitaks mõni pinna täitmise viis. Aga ma ei pea silmas mitte seda, kus pikkade pistetega tikitakse üle pinna, vaid selline, mis näeb välja nagu kangas või võrk. Et niidid on risti-rästi viidud üle pinna ja ristumiskohtadesse on tehtud kinnitused.
    Ja rokokoo piste on ka kena, aga mul ei jää see kena. Ilmselt ma teen midagi valesti koguaeg.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • The topic ‘Harjukad-Tikime koos Freddyga 20.01.07 linnupesas’ is closed to new replies.