Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 118 total)
  • Autor
    Postitused
  • #190342 Reply
    Member

NB! Nimesildid külge endale (juba rongis võiks olla)!

#190343 Reply
    Member

Ja kindlasti mida ma siis registreerin. Tehke siis pilti ka kui rong sõidab tsuhh,tsuhh ja Isetegijad aina koovad!
    Ja imede ime praegu vaatasin, et ilm.ee näitab ka homseks ilusat ilma, no see ikka ehk sellepärast et ma toas teitele ruumi tegin!

#190344 Reply
    Member

Kui teil selle vastu midagi ei ole siis tahaks ka ühineda selle seltskonnaga. Kuna minu õde tuleb Jõhvist ja kahjuks ei jõus hommikul sellele rongile, millega enamus läheb, ei jää meil muud üle kui tulla autoga. Minul tuleb hommikul selleks Tallinna sõit ja siis hakkame sealt tulema.

#190345 Reply
    pisihaldjas
    Member

Et keegi meid enneaegu mittetulijaks ei peaks, siis istume rongile Rahumäel või hiljemalt Nõmmel :)

#190346 Reply
    annlaa
    Member

tulen väikse tüdruku ja käruga ei jaksa seda sullerit süles kuhugi tassida ehk kambakesi saame sellest kehvast teejupist ikka jagu 😆
    aga mida söögipoolist veel kaasa oleks tarvis?
    tahaks väga kangesti maalida aga pooleli olev töö ehk natuke suurekaliibriline senz3 seal oleks tarvis köit panna ja võrku kleepida head tööd murumättal askeldamiseks. no mõtlen seda veel

#190347 Reply
    Member

Käisime Musamemmega raudteeäärt puhastamas et oleks teekoht märgatav. Ja Annlaaküll aitame sind meid peaks kokku päris palju olema.
    Kõik Isetegijadon loomulikult oodatud, liha on valmis, panin õue jahtuma ja kui see pott seal ikka hommikul ka alles on siis saame lõunaks sutsuke liha näksida!
    Musamemmel Helmekese pood kah hakkamas, pärlihuvilised saavad uudistada ja rahakotti kergendada.

#190348 Reply
    Member

Nüüd hommikul aga sajab jälle ladinal, nii et lastega reisijatele palve Sõitke Riisipere jaama s.t. üks peatus edasi. Seal ootavad autod ja toovad teid kohale. Teel on märg rohi ja teeb jalad märjaks! Vankri saab vabalt autosse paigutada.
    Jaanika jaama tulen ise niikuinii, kes vihma ei karda hüpake maha.
    Panen veel kord telefoni numbri 56473240

#190349 Reply
    mummukad
    Member

@mesi wrote:

Kui teil selle vastu midagi ei ole siis tahaks ka ühineda selle seltskonnaga. Kuna minu õde tuleb Jõhvist ja kahjuks ei jõus hommikul sellele rongile, millega enamus läheb, ei jää meil muud üle kui tulla autoga. Minul tuleb hommikul selleks Tallinna sõit ja siis hakkame sealt tulema.

Noh jälle lasin ennest pehmeks rääkida. Suvi ja puhkus. 😆

#190350 Reply
    Member

Jube sadu 😯 Aga mul on ikka nii mugav rongiga tulla, et pärast väikest kaalumist otsustasin ikka selle kasuks. Egas midagi, kummikud jalga ja vihmaga sammuma :)

Eks kui rongis lastega isetegijaid kohtan, ütlen Sussimemme teate edasi!

#190351 Reply
    Member

Jubedalt sajab jah. Poeg käskis kindlasti üles ajada, et ikka kokkutulekule minna, vaatan mis ta nüüd asjast arvab. .Meil reisiväsimus ka sees veel ja kaasavõtmiseks pole midagi valmis, äkki jääb tulemata hoopis 😳 .

#190352 Reply
    Member

Meil oli täna raudselt väga lahe ja omamoodi kokkusaamine. Hea meel oli, et see jube vihm ei takistanud nii paljudel rongiga ja rongita kohale jõuda. See rahvamatk rongilt tallu oli juba elamus ise 😆 Tore oli kohata vanu ja tutvuda uute tegijatega.
    Suur tänu Sussimemmele ja Musamemmele sooja vastuvõtu eest! icon_mersi

#190353 Reply
    Member

Väga vahva oli, suured tänud Sussimemm ja Musamemm lahke vastuvõtu ja suure söömaaja eest!! Sussimemmel on vinge matkarada (et mitte öelda ekstreemspordirada :D) jaamast koduni. Tänud, Helen, et tagasi linna tõid ja lapitekindust selgitasid!
    P.S Ma unustasin kassipojad vaatamata 🙄

#190354 Reply
    Member

Ma ka kodus! Kui mina ükskord kohale jõudsin oli pidu juba alanud! Ma esimese hooga ei julenud kohe hoovi põrutada, sest majaesine oli raudseid ruunasid täis (suurem osa pidi ju ronginostalgiat nautima), peale lühikest kõnet aga läksin juba julgelt edasi. See oli esimene hämming, teine saabus siis kui uksest sisse astusin ning pikka kaetud lauda nägin. 😯 Väga maitsvad küpsetised ja muidugi võrratu “suveniir vasikapraad” (ma ei hakka lahti seletama miks “suveniir”, kellel küsimusi siis privame :wink:) Ühesõnaga lahe üritus, kus õhtujuhiks Sussimemm ja Musamemm.
    Suured tänud teile selle sooja vastuvõtu eest !!!

#190355 Reply
    Helen312
    Member

Minul ka väga vahva päev möödas. Värske õhu mürgitus on täielik. Aitäh lahkele pererahvale!

#190356 Reply
    Member

Mina ka tänan vahva päeva eest. Nagu juba tabavalt öeldud oli matk raudteejaamast taluni elamus omaette. Laps räägib nüüd kõigile kuidas traktor käis lapsekäru päästmas!
    Tänud palumaiule sussitegemise kiire õpetuse eest. Eks siis oktoobris teeme kohe päris susse!
    Huvitav oli tutvuda isetegijatega!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 118 total)
Reply To: Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus
Your information: