Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 118 total)
  • Autor
    Postitused
  • #190327 Reply
    Member

Mina olen Isetegijas alles uus liige, aga kui lubate siis ühineksin ka teiega! :D

#190328 Reply
    Member

@palumaiu wrote:

Veega lödistada võib küll.Sooja ja külma vett olemas. Villavatti ja seepi ning isegi mullikilet natuke. Aga seda protseduuri ei oska mina juhendada, tahaks selliseid jämedaid lillekesi teha nagu Mareli saarlastele õpetas,aga nemad seal vist ka samal päeval koos.

See on küll hea mõte teha midagi, mida korteris elamine piirab :) Lillede viltimine on väga hea mõte.

#190329 Reply
    Musamemm
    Member

Teretulemast Päiksekiir!

#190330 Reply
    Member

Suured tänud Musamemm! :D

#190331 Reply
    Member

@palumaiu wrote:

Liha on olemas, üks elajas jättis selleks korraks elu, kas pean sülti ka keetma(ega eriti ei viitsi).

Oh palumaiu, ära’nd meie pärast sülti soojendama 😉 hakka! Tee ikka nii nagu Sul omal parem!

@palumaiu wrote:

vokk on, ainult kes selle tööle paneks esiteks on nüüd ka nöörid pealt läind ja mina seda värtent pole tööle saanud. Ainult poolin sellega kangakudumiseks poole. Kahju!

Nööri saan ehk kuidagimoodi peale aretatud aga mismoodi see värten siis tõrgub, on kõik jupid ikka olemas?

#190332 Reply
    Member

Oh minu vokivärk on selline, et ei tõmba lõnga sisse, värten käib ringi kõik ja puha.
    Nüüd siis panen igaks juhuks oma telefoni numbri siia üles, et kui keegi mööda põrutab siis saab infot küsida!
    56473240 Sussimemm

#190333 Reply
    Member

Plaanin ka tulla.
    Sõltuvalt ilmast kas lapsega või lapseta, kas rongiga või autoga 😉

Kas Mari Marikesele isateki lappe ka võib tuua või on ebamugav neid edasi-tagasi tassida?

#190334 Reply
    Member

@Tsilla wrote:

Kas Mari Marikesele isateki lappe ka võib tuua või on ebamugav neid edasi-tagasi tassida?

Kui Sa neid just mitu kilo ei teinud :D , siis too aga kaasa!

#190335 Reply
    annejeanne
    Member

@palumaiu wrote:

Liha on olemas, üks elajas jättis selleks korraks elu, kas pean sülti ka keetma(ega eriti ei viitsi).
    Kurgid panin ka eile hapnema!

Ained ostetud, pühapäeval saate prantsuse moodi tiramisųd. Kuna tundub, et tuleb vist päris mitu last, siis alkoholi jätan seekord koogi sisse panemata smile_yard

#190336 Reply
    Member

Lugesin küll teema läbi, aga ei saanud aru mis kell see nö ametlik algusaeg on :) ? Kuna täpseid plaane veel paigas pole, siis küsin igaks juhuks, et kas saan õieti aru, et eelregistreerumist pole?

#190337 Reply
    Member

ma arvan, et 12ks oleme me rongilised igal sajal juhul kohal, nii et siis saab Sussimemm ka autodega tulijaid tervitada.

#190338 Reply
    Member

Autodega tulijate eest saab hoolitseda ka Musamemm, sest tema jääb koju kohvi keetma. Nii et kes varem jõuab pole hullu!
    Ei registreeri enne kedagi, kohalolijad registreerime ära ja anname mundrid ka veel autasuks selga!

#190339 Reply
    Helen312
    Member

Kui kellelgi on Raasiku lõnga või heide isu kribage privasse. Midagi ekstra kaasa ei tari. Raasikul pole käinud, nii et kõik on vanad värvid ja kombinatsioonid.

#190340 Reply
    Member

Hei! Kõige paremad tervitused teie kokkusaamisele meie kokkusaamise poolt mjyt Teil paistab seal midagi jube vahvat toimuma hakkavat 😯

#190341 Reply
    Member

@imbi wrote:

Hei! Kõige paremad tervitused teie kokkusaamisele meie kokkusaamise poolt mjyt Teil paistab seal midagi jube vahvat toimuma hakkavat 😯

Kohe kangesti tervitaks teid ka, kui punt koos eks siis hõiskame Teitele!

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 118 total)
Reply To: Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus
Your information: