Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 118 total)
  • Autor
    Postitused
  • #190282 Reply
    Member

Saime siis lõpuks ka kaardi siia tehtud! Tänud Muhvile!
    Tallinna poolt tulles on 13 km juures Nissi valla silt ja sealt 1,4km umbes keerab meite poole.
    Teiselt poolt tulles tuleb sõits üle Riisiperes viadukti siis ei tea nii mõned kilomeetrid ja mnt.ääres talu ja siis veel 200 m ja vasakule kasekesed tee pervel kõik ilusti rivis ja tervitamas.
    Kas peab tee äärde ka sildi riputama?

siin meie Palu

Olete kõik oodatud. Vissudega käin enne näitusel ära siis nemad viisakamad, praegu käib paela otsas talutamise trenn.
    Mida tegema hakkame?. Minu poolt on pakkuda sussiviske võistlus. Kumb kaugemale lendab kas vene lubjavilt või Sussimemme tehtu. Olete sellega päri??? ja liha küpsetame muidugi ka, Aga käsitööst ka juttu teeme? Olen muidugi nõus oma tegemisi näitama kui huvi on. Seda pajatage varem siis tean kas kraabin mõned villatuustid lagedale, need praegu ära peidetud.
    Nii et olge nüüd varmad tegevuskava mõtlema!!
    Kohtumiseni!
    Ja veel, et kes hoolega kaarti uurida tahab see kasutagu vasakul liugurit asi läheb suuremaks ja Pisihaldjas tule kindlasti siis poju näeb lõpuks selle lehmaemme kah ära.
    Igas suuruses ja värvuses elajaid on igas kandis, kuigi meie muruplats on siiski nendest prii.

#190283 Reply
    Member

Sussimemm, aga seleta palun paari sõnaga ka, kuidas rongi pealt sinu juurde tulla. Mari Marike rääkis midagi heast veinist, siis ei taha nagu autoga tullagi ehk ;)

Tegevustest: kui suur murumätas käes, äkki teeks midagi sellist, mis tahab veega lödistamist (märgvilditud lilli näiteks). Mina võin muidugi ka söömise ja lobisemisega piirduda, heal juhul miskit kudumist sinna juurde nokitseda. :D

#190284 Reply
    Member

@Muhv wrote:

Sussimemm, aga seleta palun paari sõnaga ka, kuidas rongi pealt sinu juurde tulla. Mari Marike rääkis midagi heast veinist, siis ei taha nagu autoga tullagi ehk ;)

Muhv, ära aja minu kaela oma himusid smile_sik
    Aga rongiga võiks tulla küll, saab vähemalt seal kududa, kokkusaamisel on muudki ju teha :D .

#190285 Reply
    Member

Veega lödistada võib küll.Sooja ja külma vett olemas. Villavatti ja seepi ning isegi mullikilet natuke. Aga seda protseduuri ei oska mina juhendada, tahaks selliseid jämedaid lillekesi teha nagu Mareli saarlastele õpetas,aga nemad seal vist ka samal päeval koos.
    Rongiga saab tulla küll, aga siis tulen teile vastu kui kindlalt tulete,sest tee kulgeb üle karjamaade ja teerada väga vilets, vähe käijaid tänapäeval. Umbes 12 min tee egas see kellegile üle jõu vast pole.
    Jaam kus maha tulla on Jaanika,üks peatus enne Riisipere. Rong väljumise aega saab internetis vaadata aga kuskil 12 saab rongiga kohale küll.
    Enne Jaanikat on Laitse jaam,siis pikk metsavaheline sõit ja kohal!

#190286 Reply
    Musamemm
    Member

Pärlitega võime ka tagasihoidlikult mässata, Helmekese kaupa pidi ka kohal olema.

#190287 Reply
    annejeanne
    Member

@Mari Marike wrote:

@Muhv wrote:

Sussimemm, aga seleta palun paari sõnaga ka, kuidas rongi pealt sinu juurde tulla.

Aga rongiga võiks tulla küll, saab vähemalt seal kududa, kokkusaamisel on muudki ju teha :D .

Aga siis äkki me koopereeruksime, potentsiaalsed rongiga tulijad? Siis pole Sussimemmel mitu korda käia vaja ja mitmekesi ei ole nii trööstitu ära ka eksida ssmile:bebe

#190288 Reply
    Member

Aga siis äkki me koopereeruksime, potentsiaalsed rongiga tulijad?

Kuigi ma muidu autoinimene ja plaanisin autoga tulla, siis see rongisõit tundub nii ahvatlev. Ma pole vist üle 10 aasta enam rongiga sõitnud. Ja elektrirongiga pole mitte kunagi sõitnud.
    Et siis meie oleksime oma pojaga ka rongiga tulijad

#190289 Reply
    pisihaldjas
    Member

Meie tuleme ka rongiga :)

#190290 Reply
    Member

Mina ka plaanin tulla. Vaatasin rongiaegu. Uurin, et kas seal karjamaal saab suurerattalise lapsekäruga sõita? Rongi peaks käru ikka mahtuma. Pean lihtsalt plaani kas laps kaasa võtta või mitte.
    Rong Tallinnast 10.05 jõuab Jaanilale 11.16. Tagasi nt 16.32 (või varem 14.24). Pilet 23 EEK
    Elektriraudtee sõiduplaanid

#190291 Reply
    Member

See oleks küll igavesti uhke, et autoajal inimesed ka rongiga sõita tahavad.
    See ju privaatjaam, ega siia muidu rahvast sattu (välja arvatud seeneaeg, kes teab võibolla see aeg metsas seenigi!)
    See rong 10.05 igati sobilik ju, aga ainult lapsevankriga on raskusi sest peab algul mööda liipreid sammuma nii 200m,siis tammist alla, kus teekohta peaaegu pole, kuni normaalsem pind jalge all. Jube huvitav oleks see küll!!! Mina käin ju linnas teitega kohtumas ka rongiga,alati jupp asja juba kootud,ega seal linnas suurt tööst välja tulegi!
    See tähendab seda et peab hakkama tihemini külas rongiga käima!!

#190292 Reply
    tsunaami
    Member

Hei! Tulen ka rongiga, selle 10.05-ga. Ehk koguneme siis näiteks 1. vagunis :)

Ma võtan oma päikeseprindi asjad kaasa, hirmsasti tahaks proovida, ehk on siis ka päikest piisavalt sunny

#190293 Reply
    Member

See oleks lahe, pidu juba rongis püsti panna 😆 Mina kargan siis Laagri jaamast peale (või tollest järgmisest uuest peatusest). Teeme jah 1. vagun, äkki Jaanikal muust ei pääsegi välja :P no mõnelpool on ju ainult 1. vaguni peatused olemas.

#190294 Reply
    Member

ma juba täna ööse käisin ;) Jõudsin 10 minutit varem kohale, kedagi näha ei olnud. Aga sussimemm tuli siis vastu ja ütles, et hakkas just pannkooke tegema, et sai taigna just valmis ;)

#190295 Reply
    Susa
    Member

Jube lahe on teie rongijuttu lugeda! :)
    Vägisi tuleb meelde lauluke “mina lähen Volgagaaa…” :D

#190296 Reply
    Member

Kuna mul rongipeatus nüüd kohe maja taga siis äkki tulen ka aga kindlalt veel ei tea :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 118 total)
Reply To: Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus
Your information: