Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 118 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4553 Reply
    Sibulaplix
    Member

Harjukad, augustis ootab meid külla sussimemm oma Palu tallu.

@palumaiu wrote:

Palu talu õuel on üks muruplats küll selline, kus vissud väetamas pole käinud. Juuni lõpp küll kibekiire aga juulis, augustis saab olla ja tulla küll.
    See plats asub pealinnast küll natuke eemal(Nissi vallas) aga siiski Harjumaal!
    Rongipeatus lähedal ja autoga kohaletulek täiesti võimalik!
    Mis arvate

Augusti kuuks on Palus muruplats juba niidetud, jutud ka kokku räägitud et tullakse Sussimemmele külla. Vean oma untsukasti platsi peale. Kui nendega midagi muud me teha ei kavatse siis sussipalli ikka mängime!
    Oootan külla. Lapsed võtke kaasa, saavad sooja piima ja vasikaid paitada!
    Lisan hiljem ka mingise pildi trehvamise kohast, et kui looduslikult kaunis koht on.
    !

LÄHME KÜLLA!!!

#190268 Reply
    Member

nõus, lähme! :D

#190269 Reply
    Member

Tulen ka oma kahe naaskliga!

#190270 Reply
    Helen312
    Member

Naaskel tuleb pidevalt kahe naaskliga, aga kohale jõuab heal juhul ühega 😆
    Minule meeldib ka külas käia

#190271 Reply
    Member

Praeguse seisuga tulija. Ja koos lapsega

#190272 Reply
    Member

Tulge,tulge!
    Kui hästi läheb saame ka Helmekese poe kraami müüa, selle eest hoolitseb Musamemm.
    Mul Jaanitule platsil vägev pada, kus liha küpsetada saab!(Liha ka olemas)
    Kasvuhoones kurgid,tomatid ka augustiks valmis.
    Ütlemata tore oleks Teid kostitada!
    Hea tuju ja mõned käsitöötarbed kaasa, otsustage ise kui mingi huvitav teema pakkuda on, teeme ära!

#190273 Reply
    Member

@palumaiu wrote:

Tulge,tulge!
    ….
    Hea tuju ja mõned käsitöötarbed kaasa, otsustage ise kui mingi huvitav teema pakkuda on, teeme ära!

Kui ka liha on, kesse siis veel käsitööd teeb :D ! Muidugi tuleme! :D

#190274 Reply
    annejeanne
    Member

@palumaiu wrote:

Kasvuhoones kurgid,tomatid ka augustiks valmis.

Ma igaks juhuks ei luba, aga ütlen lihtsalt, et katsun siis vastukostiks miski siitmaa magustoidu teha ;)

#190275 Reply
    Musamemm
    Member

Kuna Helmeke.ee on meie naaber, siis saab Palu talu õuelt selle vahva poe kaupa soetada!

#190276 Reply
    stuart
    Member

Ooo, ehk on mul ka võimalik tulla, ahvatlus on suur! Mütofest on selleks ajaks läbi, niiet ehk jõuan :D

#190277 Reply
    Member

Ma saaks Vetevoolu Mati juurest kalakraami tuua, aga eks sinnamaale on veel aega. Igastahes annan teada, et kui midagi väga olulist ette ei karga, olen ka käsi.

#190278 Reply
    ritsik62
    Member

Mina ilmselt jõuan peale lõunat ja tulen vaatan vesise suuga pealt, mis te päevaga valmis olete treinud. Mul nimelt laululaager ja see kestab lõunani (tavaliselt), siis koduteel hea läbi lipsata :) 😆

#190279 Reply
    tsunaami
    Member

Ma tahaks ka tulla, aga tahaks saada täpsemaid juhiseid….

#190280 Reply
    Kuradike
    Member

Minul seekord ei õnnestu tulla, olen Saaremaal ja sõbrunen saarlastega :)

#190281 Reply
    pisihaldjas
    Member

Mul on kindel plaan tulla, kui vähegi oma tegemised siin jonksu jõuan saada. Suurem poiss juba õhinal uurib siin, et kui lehma pojad on, et kas siis suured lehmad ka on. Pakkusin, et ju ikka on, kui soojast piimast jutt oli. Seepeale kysisi, et kas lehmad on kandilised. Hmm.. no kui nyyd hästi vaadata, siis kaugelt on nad tõesti ysna kandilised ju, aga kuna ma pikalt mõtlesin ja ta oma vastust kohe ei saanud, siis kysis ta ise etteruttavalt, et kas lehmad on ymmargused. Läks liiga keeruliseks ja seega peame igal juhul tulema :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 118 total)
Reply To: Reply #190268 in Harjukad!! Saame kokku 24.08 Sussimemme juures Palu talus
Your information: