Harjukad Linnupesas 13.06 – köidame albumeid!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad Linnupesas 13.06 – köidame albumeid!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)
  • Autor
    Postitused
  • #279353 Reply
    Sibulaplix
    Member

Panen ennast ka kirja, et mille päris päältkuulaja olla.

#279354 Reply
    Guest

Palun mind kirja panna

#279355 Reply
    Member

@Karin84 wrote:

Mul tekkis loetelu lugedes küsimus, et materjal kaane ümber tuleb kaasa võtta, aga kas kaante materjali saab siis kohapealt!? 🙄

Kõigile, kes end kirja pannud, võtab õpetaja kaanepapi kaasa, muud töövahendid ja materjalid tuleb endal kaasa võtta (need on esimess postituses kirjas)!

#279356 Reply
    Guest

Kas oskab keegi öelda, kuskohalt võib leida momentliimi?

#279357 Reply
    Karin84
    Member

@Muhv wrote:

@Karin84 wrote:

Mul tekkis loetelu lugedes küsimus, et materjal kaane ümber tuleb kaasa võtta, aga kas kaante materjali saab siis kohapealt!? 🙄

Kõigile, kes end kirja pannud, võtab õpetaja kaanepapi kaasa, muud töövahendid ja materjalid tuleb endal kaasa võtta (need on esimess postituses kirjas)!

😳 See on see kui NB alt ei loe :P

#279358 Reply
    Snowdrop
    Member

@Snowdrop wrote:

Palun mind ka kampa võtta 😆

Pean kahjuks vabandama ma ei saa teie meeldiva tööka seltskonnaga ühineda, kuna täna Peterhoffi kuldne sära köitis mu pilgu ning ma suutsin komistada ja oma jala korralikult välja väänata nii et paar nädalat on kodust lahkumine pea võimatu _cry_ Nii et kohtume järgmisel korral!

#279359 Reply
    Member

@Terje Talts wrote:

Ehituspoodidest nt ja supermarketite seal vahedes, kus superattack’e jms müüakse.

#279360 Reply
    Guest

@Terje Talts wrote:

Selveris on ka täitsa olemas, ma usun teistes marketites äkki ka. Kui sa tahad kaaned katte õhema riide või paberiga, sobib pulgaliim ja momenti pole vaja taga otsida. Ise olen ka tapeediga katsetanud pulgaliimi ja siiani väga ilusasti köide koos.

#279361 Reply
    Guest

Kas PVA võiks ka sobida?

#279362 Reply
    Guest

@Terje Talts wrote:

Kas PVA võiks ka sobida?

PVA-d ma ei soovita, kuna see on vedel liim, siis riidest võib see läbi tulla, paberi lihtsalt märjaks teha. Ausalt ma ise katsetanud pole, vbl see eksiarvamus ja oleneb materjalist ka. Tapeedi puhul võib vast kasutada.

#279363 Reply
    Entera
    Member

Aga minul tekkis siuke tobe küsimus, et kust saaks seda nö paksemat paberit (160g/m2 ja enam)? Kas ainuke võimalus on Tiimar? Ja palju seda nt ühe albumi jaoks peaks varuma? Ma tean, et eks see rohkem maitseelistus, aga palju esimese katsetuse jaoks piisav oleks? Oskab keegi soovitada?

#279364 Reply
    Member

Väga suur valik igasuguseid pabereid, kartonge ja ka kaanepappi on Tallinnas Zelluloosi poes (sama poos, mis enne asus Tatari tn-l on nüüd Narva mnt-le kolinud).

#279365 Reply
    Guest

@Entera wrote:

Aga minul tekkis siuke tobe küsimus, et kust saaks seda nö paksemat paberit (160g/m2 ja enam)? Kas ainuke võimalus on Tiimar? Ja palju seda nt ühe albumi jaoks peaks varuma? Ma tean, et eks see rohkem maitseelistus, aga palju esimese katsetuse jaoks piisav oleks? Oskab keegi soovitada?

Mina olen ostnud Büroomaailmast, seal siis valik valgeid pabereid (ka paksemad kui 160 g/m2) ning samuti valik värvilisi (pakis 50 lehte). Ühe albumi jaoks olen pannud ca 30 lehte, aga vabalt võid ju rohkem või vähem ka panna.

#279366 Reply
    Entera
    Member

@tupsuke22 wrote:

@Entera wrote:

Mina olen ostnud Büroomaailmast, seal siis valik valgeid pabereid (ka paksemad kui 160 g/m2) ning samuti valik värvilisi (pakis 50 lehte). Ühe albumi jaoks olen pannud ca 30 lehte, aga vabalt võid ju rohkem või vähem ka panna.

Oh, väga hea, sest see on homme ka lahti. Ma muidu olen Zelluloosist ostnud, aga see ju nädalavahetusel kinni :( . Ja ma olin täiesti kindel, et mul on paberit kodus olemas, aga selgus, et oli küll, aga…kahtlaselt augulised. Ilmselt on meil kodus üks 2,5 aastane näriline, kes nende paberite peal augurauda katsetas 😆 .

Edit: Ai, pagan, see ka homme kinni 👿 . Õnneks Barnat kantselei kaupade kodulehel näitab, et ka sellist paberit müügil, seega ma ikka ilma paberita meisterdama ei peagi tulema 😆 .

#279367 Reply
    Guest

Büroomaailm jah on juunist vist L kinni, aga Knopkast (see pood on erinevates kaubanduskeskustes) võid ka vaadata seda paberit.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)
Reply To: Harjukad Linnupesas 13.06 – köidame albumeid!
Your information: