Harjukad – 21.01.07 Linnupesas

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad – 21.01.07 Linnupesas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 216 total)
  • Autor
    Postitused
    Sibulaplix
    Member

vanaisa tuleb ju ka…

Member

Rebane kaaa…nii, et mehi on

Lynx
    Member

@annlaa wrote:

pole ju hullu sinul Nyykene on tarvis lapsehoidmist harjutama hakata :D küll ära kulub…

ssmile:bebe

Member

💡 Oo, seda, et ma võtan siis kah 0c0 pisikest kaasa,teised jäävad koju!

Member

Mul kahjuks poisid haiged, muidu oleks mul kaks pätti veel pakkuda hoidjatele :P

Susa
    Member

Me paneme kah just marsruuti paika kuidas tulla. Õigemini Nyy paneb ja mina hiljem lihtsalt jõlgun järgi ;)

Drex
    Member

mina ei tea marsruudist ööd ega mütsi, ma teatan, kuhu auto ots peab suunduma, edasi ei sekku asjasse

p.s enamuse asju muidugi leian iseseisvalt, aga väga tark ei tasu ka olla

lea1
    Member

mina ja koidutäht ka kohal kui ära ei eksi.Kaart on valmis ja ootamas homset seiklust teie juurde harjukad. :P

mdm beadalot
    Member

@lea1 wrote:

mina ja koidutäht ka kohal kui ära ei eksi.Kaart on valmis ja ootamas homset seiklust teie juurde harjukad. :P

Polegi ammu näinud :P

maris
    Member

:D o9m9 tuleb vist pealkiri teemal ära muuta

Sibulaplix
    Member

igaksjuhuks pistan oma numbri siia kuni homseni 51 677 64 kes vajab abi see karjub, natuke ehk ikka seletada oskan kuigi teejuhatamine pole mul parim külg :)

lea1
    Member

@mdm beadalot wrote:

@lea1 wrote:

Polegi ammu näinud :P

No peab ju oma silmaga vaatama tulema seda ilusat laadungit siis teab mida järgminekord tellida. Kui oled oma silmaga näinud ja kadestanud mida teised tellisid 😆

Susa
    Member

Kuna Nyy leidis, et tahab rongiga sõita, siis meie tuleme Pärnust rongiga hoopis!
    Kas üldse minna magama…kell 6 tõusta vaja ju :P
    Ikka minna – siis on hommikul suurem üllatus aknast välja vaadates. Äkki on sellised hanged, et ei saagi liikuma!
    Praegu on maas oma 15-20 cm lund juba 😯

Drex
    Member

hakkan Paidest startima. hanged on väljas. mitte just väga palju, aga ikka oma 10 cm (osa rohututte paistab veel välja)

kassrosin
    Member

Tervitused kõigile isetegijatele!
    Olgu teil vahva kokkusamine (nagunii on)!
    Saabusin kehvade lennutingimuste tõttu allest täna öösel kodumaale ja tahame lihtsalt selle esimese päeva oma perega veeta…

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 216 total)
  • The topic ‘Harjukad – 21.01.07 Linnupesas’ is closed to new replies.