Harjukad 2010. aastal

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad 2010. aastal

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 172 total)
  • Autor
    Postitused
  • #262450 Reply
    Member

@katsu55 wrote:

Mina võtaksin Sussimemme poolt pakutu küll vastu kui huvilisi veel on! :)

Mina mina! :D Ma juba näen neid susse ema jalas! 😆

#262451 Reply
    Member

Ma tahaks enda jalas susse näha.

#262452 Reply
    Kristy
    Member

Minagi olen huvitatud susside viltimisest. Olen ühe korra katsetanud, aga ei tulnud üldse välja.

Siidisalli maalimises oleks ka huviline. Aga kas siis on igal ühel oma raami vaja?

#262453 Reply
    Guest

Mina tahaks ka susse viltida. Ise proovisin ka ükskord, aga ei tulnud eriti välja :( .

#262454 Reply
    Member

Mina tuleks ka koheselt susse viltima.

#262455 Reply
    mapikas
    Member

Reastaksin ka ennast susside viltmise soovijate ridadesse j88j

#262456 Reply
    tipsi
    Member

Mina tahaks ka, aga paistab, et see 4-5 on juba totaalselt täis ajr
    Kui vähegi veel mahub, siis paluks mind ka kampa võtta icon_shuffle

#262457 Reply
    Member

Oo jaa!
    Siia on nüüd kogunenud suur hulk Isetegijaid kes susse teha tahavad.
    Arvan et seda teeks siis väljaspool Harjukate kokkutulekut kuskil peale 10 sept. oleks mul aega.
    Lepite omavahel privas kokku 4-5 liikmelise pundi ja lepime siis aja ja mida kaasa võtta.
    See oleks nagu omaette teema või mida arvate.
    Rohkem inimesi korraga tulla ei saa sest iga sussitegijaga peaks ju eraldi tegelema ja ega vastuvõtusaali mul ka pole(ainult pooleliolev maja)

#262458 Reply
    Moni
    Member

Oih,ma jäin vist hiljaks , nuuks nuuks 😥

Äkki on võimalik septembri teises pooles veel üks grupp kokku panna, siis ma oleksin:
    1. Moni

#262459 Reply
    mapikas
    Member

Ma arvan, et kõige ausam oleks moodustada esimene 5liikmeline grupp soovijate reageerimiskiiruse järjekorras e. millal keegi peale Sussimemme postitust soovi avaldas.
    Soovi avaldajate järjekord oli selline: katsu55, GatoNegro, ode, Kristy, triin22 (saigi esiviisik täis). Kui neist mõni nüüd välja langeb, siis järjekorras on (ikka reageerimise kiiruse järgi) Miuks, mapikas, tipsi.
    Ja esimese 5 liikmelise grupi ajaks võiks olla siis äkki nädalavahetus 11-12sept.
    Mis sussimemm sellest arvab? Kas nii oleks sobilik?
    Ma loodan, et keegi ei solvu, et ma nüüd organiseerima siin kippusin.
    Ise jään ka lootma septembri teisele poolele ja Sussimemme lahkusele õpetada veel.

#262460 Reply
    Guest

Äkki oleks see organiseerimine tulnud ikka kuidagi teistmoodi teha?
    Aga kui susse viltida ei saa,siis jääb lahtiseks ikkagi kokkutuleku teema.Oli siin küsimus,et kui rätikud maalida,kas siis peab igal ühel raam olam või mis veel vaja oleks?Äkki siis nii mõnigi langeb veel ära,sest minul endal pole küll raami kuskilt võtta.Hea oleks kui saaks teha kokkutulekul asju,mis väga suurt investeerimist ei vaja.

#262461 Reply
    Member

Mapikas!
    Peaks vist tegema eraldi teema “Sussimemme juures viltimine”reeglid vist siin sellised ja arutame seal kuda ja mida. See siidisalli tegemine on harjukate kokkutuleku teema.
    Olen nõus ju ka kaks korda õpetamist korraldama.
    Keegi nooremaid ja agaramaid peaks asja algatama. Mapikas see sobiks sulle küll.

#262462 Reply
    Member

Minule sobib kui keegi teine korraldab. Mina suudan alat puusse panna millegagi 😆 Pärast istume koos kusagil puu all ja täiesti valel päeval! 😆
    Aga tegemise teemast. Ma tahaks tohutult osata mingit uhket pitsi.
    Niplispits on uhke, aga minul käib vist üle jõu ja siis olen veel imetlenud brüsselli pitsi ja nn tülltikandit (vist oli). 😯 Küll ikka tehakse ilusaid asju, aga jube keerulised tunduvad.

#262463 Reply
    Guest

Olen käinud paaril siidimaali kursustel, aga oleks huvitav veel midagi juurde õppida.Teinud nii raamile maalimist ,kui uuni ja triikimise tehnikat .Äkki on mõni õpetaja kellel on veel midagi pakkuda?

#262464 Reply
    mapikas
    Member

@Sussimemm wrote:

Mapikas!
    Peaks vist tegema eraldi teema “Sussimemme juures viltimine”reeglid vist siin sellised ja arutame seal kuda ja mida. See siidisalli tegemine on harjukate kokkutuleku teema.
    Olen nõus ju ka kaks korda õpetamist korraldama.
    Keegi nooremaid ja agaramaid peaks asja algatama. Mapikas see sobiks sulle küll.

Sul on vist õigus 😳 see vist jah veidi teine teema ja ekspromt üritus väljaspool siinset tegevust

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 172 total)
Reply To: Harjukad 2010. aastal
Your information: