Harjukad 2010. aastal

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad 2010. aastal

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 172 total)
  • Autor
    Postitused
  • #262405 Reply
    Guest

Äkki peaks kellelegi oskajale suunatud pakkumise tegema? Teab keegi kedagi, kes köitmises kõva käsi?
    Küsiks, mis hinnaga ta meid koolitaks.
    Ning kas kellelgi on pinda pakkuda, kus mõnus koguneda oleks? St laua äärde ja põrandale ära mahuks :)

#262406 Reply
    Member

@Terje Talts wrote:

Ning kas kellelgi on pinda pakkuda, kus mõnus koguneda oleks? St laua äärde ja põrandale ära mahuks :)

Mis mõttes pinda? 🙄
    Harjukate kogunemiskoht on ju ka selle teema esimeses postituses lausa kirjas.

Muhv tegi eelmisel lehel üleskutse kõitmise õpetuse jagaja leidmiseks, paraku ei ole keegi end pakkunud.

#262407 Reply
    Member

Kui keegi viitaks kellelegi, kes siinkandis albumitegemises kõva tegija on, võin vabalt otse tema poole pöörduda. Ma tean, et lõunapool on paar tugevat tegijat, aga kindlasti oskab keegi lähemalgi albumeid köita ja oleks nõus meile koolitust andma (loomulikult ei pea seda tasuta tegema, see on meil alati õpetajaga kokkuleppeline olnud). :)

Nii et kui keegi teab kedagi või tunneb, et oskaks-tahaks ise meid õpetada, võtke kasvõi privas ühendust!

#262408 Reply
    Guest

@Mari Marike wrote:

@Terje Talts wrote:

Mis mõttes pinda? 🙄
    Harjukate kogunemiskoht on ju ka selle teema esimeses postituses lausa kirjas.

Muhv tegi eelmisel lehel üleskutse kõitmise õpetuse jagaja leidmiseks, paraku ei ole keegi end pakkunud.

Vabandan, infokogumid nii mahukad, et ei jaksa kõigest läbi kaevata.

#262409 Reply
    Member

Aga miks te kunstiakadeemia nahaosakonnast ei küsi? Mõni tudeng oleks ehk nõus taskuraha teenima. Või mõni Tartu kunstikooli oma, kes nädalavahetusel Tallinnas liigub. See käib nii, et helistate või kirjutate osakonda, teatate, et selline ja selline seltskond soovib õppida seda ja seda, võimeline maksma nii- ja niipalju, teade pannakse seinale või saadetakse tudengite listi laiali.

#262410 Reply
    mapikas
    Member

Ma leidsin ühe inimese, kes asub tallinnas ja juhendab ka kõitmise õpitubasid. Kui on huvi võite uurida. Köitmiskursusele tuleks isegi.
    Käthlini blogi.

#262411 Reply
    Member

Aitäh! Kirjutasin talle, näis siis :)

#262412 Reply
    Guest

Oleme ootel.
    Isiklikult tahaks paari varianti proovida teha.

#262413 Reply
    Guest

Oi kui köitmiseks läheb, siis olen kindlasti ka tulija! 😉 Ühel korral proovisin ise omal käel kodus teha, kuid tulemusega ma rahule ei jäänud.

#262414 Reply
    Member

Ma olen ka köitmisest huvitatud. :) Loodetavasti kuupäevad sobivad kui tegemiseks läheb ja haigeks jälle ei jää, nagu pärlimummude ajal juhtus..

#262415 Reply
    Member

Nii, 16.mai köitmisõpetajale ei sobi, 23.mai ka mitte. Valida on, kas teha kokkusaamine 30.mai või 13.juuni. Köitmishuvilised, kumb variant teile sobiks? Mina pakuks välja, et pigem teeks selle juuni kokkusaamise siis 13.juunil (2. pühapäev) ja vaataks maiks mingi muu teema.

#262416 Reply
    Member

Minule kahjuks 30. mai ei sobi, sõidan 29. mai ära :( Aga 13. juuni meeldiks mulle väga!

#262417 Reply
    Karin84
    Member

jah, see 13 juuni võiks juba uus teema olla, aga mai kuus võiks siis miskit muud keegi õpetada…

#262418 Reply
    Guest

Juuni sobiks küll

#262419 Reply
    Member

Väike eelinfo siis: esialgseil andmeil jääb köitmiseks siis 13. juuni ja kursuse tasuks 100.- inimese kohta, kusjuures peab osalema vähemalt 10 inimest, et kursus üldse toimuks (või maksavad teised natuke rohkem). Materjali võtab igaüks ise kaasa (nimekiri tuleb siis, kui teema üles paneme), õpetaja poolt on köitmiseks vajalik papp ja mõned paelad ja väiksemad iludetailid.
    Õpetaja Käthlini töödega võite tutvuda Käthlini blogis.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 172 total)
Reply To: Reply #262414 in Harjukad 2010. aastal
Your information: