Harjukad 2010. aastal

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad 2010. aastal

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 172 total)
  • Autor
    Postitused
  • #262480 Reply
    tsunaami
    Member

Siidisalli tahaks küll teha … mul isegi toorik juba soetatud ja käed juba kibelevad tegema :D

#262481 Reply
    Member

Lõnga tuleks küll katsuma, see on ikka informatiivsem kui netilehelt piltide vaatamine. Garnstudio lõngad paistavad isuäratavad, pole saanud neid kunagi ligidalt näha.

#262482 Reply
    Member

Lõngu vaataks minagi!

#262483 Reply
    Guest

Olen huvitatud nende lõngadest ja ostmisest.Tore kui tulevad.Olen kohal. loveshower :tramp:

#262484 Reply
    Guest

Vaataks ja näpiks lõngu ja värviks ka siidisalli.Küsisin juba 3.10 vabaks

#262485 Reply
    Guest

Tere-tere, oleme tõesti tulemas Garnstudio lõngadega, et soovijad saaksid nendega lähemalt tutvuda ja kvaliteedis veenduda! Kui on erisoove, siis saatke palun mulle priva või hõigake siinsamas, et kindlasti seda teatud sorti või tooni natuke suuremas koguses kaasa võtta.

Kes veel ei ole Garnstudio selle sügis/talve mustreid vaadanud, visake kindlasti pilk peale ja inspiratsiooni õhtusteks kudumishetkedeks saab kuhjaga! http://www.garnstudio.com

#262486 Reply
    Guest

Mina soovin käsitööpaberit teha. Kas on veel huvilisi?

#262487 Reply
    Member

Arvan, et paberitegemiseks pole see õige koht. Vee ja paberisodiga lödistamine, ikka tilgub maha ka, päris tüütu on seda koristada (köök on õige koht sellise töö jaoks). Liiatigi ei tee selle paari tunniga seal midagi ära. Toormaterjal tuleb vähemalt päev varem likku panna, ja pärast kuivab ka paar päeva.

#262488 Reply
    Member

Panen siia meelespidamiseks ja teistes huvi tekitamiseks, et kevadel võiksime üheskoos proovida mitmevärvilist heegeldamist. Nagu näiteks Kurvits on teinud SIIN ja Chardonna SIIN. Pole teab mis raketiteadus, aga minul on seda proovides küll mõningad küsimused tekkinud, mis vajaks oskaja vastust. Kurvitsalt on ka põhimõtteline nõusoleks õpetama tulla saadud, aga mitte enne kevadet.

Täna IT sünnipäeval jäid nii mõnelegi silma Tsunaami kõrvarõngad. Ta on nõus neid tegema õpetama, kui huvilisi on.

Ja surmkindlalt tahaks sel hooajal kõlavööd teha, loodetavasti on Kosmosemutt nõus meid õpetama.

Mis soove harjukatel veel on?

#262489 Reply
    Guest

Minul suur soov õppida taimeseadet/kuivseadet.
    Eriti praegu – kirgaste sügiseste värvide aegu.
    Kas on veel huvilisi?

#262490 Reply
    undukas
    Member

Mina tuleksin väga hea meelega nii värvilist heegeldamist õppima kui ka Tsunaami kõrvarõngaste tehnikat õppima :)

#262491 Reply
    Guest

Kõlavöö ja värviline heegeldamine mõlemad huvitavad mind ka. Lisaks tahaks paeltikandit. Tintsu teeb seda väga kenasti, äkki tema õpetaks.

#262492 Reply
    Guest

Värviline heegeldamine,paeltikand ja Tsunaami kõrvakad ka minu lemmikud teemad

#262493 Reply
    Guest

Mina oleks huvitatud nendest imeilusatest kõrvarõngastest ja ka paeltikandist ei ütleks ära!

#262494 Reply
    Moni
    Member

Ma panen ka kirja mõne mõtte ja soovi- eelmine kord oli väga vahva kui köitmas käisime.

Värvilist heegeldamist tuleksin igal juhul tegema.

Kõlavöösid tahaks ka näha kuidas tehakse, aga pole omal kõlasid….

Väike unistus-uudishimu oleks õppida väikeseid vilditud tegelasi nõelviltima. Kui selle asi nüüd on nõelviltimine. Üks väike lõvi taskus teeks elu vapramaks talviste viiruste ja haiguste vastu või mõni muu väike talisman , või muu pisike vidin – kasvõi jõulukuuse ehe.
    No nii nagu neid ehteid vilditakse? Ehteid ma ei kanna aga tehnika ju sama.
    Ma ei tea viltimisest mitte midagi…. olen 0 klass selles, aga mõne väikse jullaga saaks ehk hakkama. Äkki on veel teisigi kes huvitet näiteks midagi pisikest jõuludeks viltima?

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 172 total)
Reply To: Harjukad 2010. aastal
Your information: