Harjukad 13.12. kell 12.00 Linnupesas — tikime kaarte

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Tallinn * Harjumaa Harjukad 13.12. kell 12.00 Linnupesas — tikime kaarte

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 31 through 43 (of 43 total)
  • Autor
    Postitused
  • #256018 Reply
    Member

Suured tänud õpetajale ja Bettyle kelle abita oleks minu tikkimine ära jäänud, sest nii peenele nõelale kui selleks vaja oli ei saanud mina imepeent niiti kuidagi nõelasilmast läbi. Ka niitide eest Drexile tänu, hakkan nüüd vaikselt kaardikesi lõpetama sest homseks on kindlasti meelest läinud.
    Päkapikule ka aitäh, ilma salmita sain imeilusa pääsusabas pontso, mõnusa ja sooja.

#256019 Reply
    Sibulaplix
    Member

A ma jäin natukeseks peale tunde ja pröövitöö sai valmis niuhti. Kasutasin sedasama niidi ja nõela komplekti, millest ma kuidagi jagu ei saanud;) kena lille kujuga kaas oli sel :P

#256020 Reply
    Drex
    Member

Suurimad tänud tänastele usinatele õpilastele ja päkapikule
    Pisike pildigalerii selle teema alguses.
    http://picasaweb.google.com/Lyyra050/Kokkusaamised#

Ja Ode lubas endale ka avatari leida, kas nende piltide hulgast, aga jääme ootele 😉

#256021 Reply
    Member

@Drex wrote:

Ja Ode lubas endale ka avatari leida, kas nende piltide hulgast, aga jääme ootele 😉

Ai Drex, pidid sa nüüd selle välja hõikama :D
    Ma muideks lõpetasin just kaardi tikkimise. Jälle üks mõnus tegevus, aitäh Drex!

#256022 Reply
    Member

Mul ka tikandid valmis, õhtul kohe lõpetasin nii nagu lubasin ja oi kui täpselt olin punast lõnga varunud, cm ei jäänud ka järele. Pildid tegemata!

#256023 Reply
    Helen312
    Member

Minul ka kokkusaamisel käidud ja põhimõtted selgeks saadud. Tänan päkapikku, lisaks keedisele leidsin kodus pakist õrna armsa liithelmestega kee. Väga armas, aitäh päkapikk. Aitäh õpetaja.

#256024 Reply
    Guest

Minul ka alustatud pildid lõpetatud. Käisin täna XXL Kanga Dzunglis neid niite uudistamas ja seal olid need läikivad niidid 30.- ja 35.-. Laiskusest minna veidi edasi Karnaluksi või Abakhani, ostsin sealt isegi 3 rulli. Nüüd tuleb näpud kiiresti tikkima panna 😆
    Ja aitäh õpetajale ning toredale seltskonnale :)

#256025 Reply
    Member

@LadyT wrote:

Minul ka alustatud pildid lõpetatud. Käisin täna XXL Kanga Dzunglis neid niite uudistamas ja seal olid need läikivad niidid 30.- ja 35.-. Laiskusest minna veidi edasi Karnaluksi või Abakhani, ostsin sealt isegi 3 rulli. Nüüd tuleb näpud kiiresti tikkima panna 😆
    Ja aitäh õpetajale ning toredale seltskonnale :)

Meie maakonna kohalikus “Niidi ja nööbi dzunglis” (Raplas) müüakse neid samu niite 13.- tk 😆 Vähemasti eelmisel nädalal oli veel mitut sorti müükis 😉

#256026 Reply
    Member

Mina kaotasin oma väikesed käsitöö käärid ära :( . Ega kellelgi nad juhuslikult silma ei jäänud? Natuke on neid Drexi kolmandal pildil näha.

#256027 Reply
    Sibulaplix
    Member

mulle ei hakanud silma, aga igaksjuhuks vaatan tööjuures üle :)

#256028 Reply
    Member

Leidsin oma käärid auto istme alt :)

#256029 Reply
    Member

😆 tikkisid rooli taga edasi?

#256030 Reply
    Member

Jajaa, rooli taga tikkisis :D ja kodus veel jätkasin, pool kolm öösel lõpetasin. Mõnus tegemine.

Viewing 13 posts - 31 through 43 (of 43 total)
Reply To: Reply #256021 in Harjukad 13.12. kell 12.00 Linnupesas — tikime kaarte
Your information: