Haapsalu veebruaris

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Autor
    Postitused
    LaanteLaps
    Member

Eile põrkasin kokku ühe toreda isetegijaga, kes küsis, kas märgviltimist ka teeme.
    Estt, kas veebruari alguses oleks sul võimalik mingit ruumi välja pakkuda, kus saaks kasutada kuuma ja külma vett ja lödistada pisut seebi ja veega?

Member

Ahh.. nii vahva oleks…
    eriti kui see oleks mõni nädalavahetus.. mh7mh

LaanteLaps
    Member

Ikka – ikka!

Member

Ikka saab.

nilsson
    Member

Aga tehke see nädalavahetuse päev laupäeval, siis saaks minagi teite selti tulla.( ja sõbrannale saaks ka külla minna ;) ) Nii kahju, et nüüd on see pühapäevasel päeval, vot see päev kohe mitte ei taha sobida mulle :(

LaanteLaps
    Member

Laupäeval võiks kokku saada küll, aga siis peaks Haapsalu nobenäpud omale uue õpetaja otsima. Meie perele ei sobi kuidagi laupäevane päev.

Mis arvate haapsalukad? Saate ise tehtud märgviltimise?

Member

Mina ei oska märgviltimist üldse, st pole kordagi proovinud. Seega pole ka otsustaja..
    Aga vot Laantelast tahaks ikka kohale 😆

nilsson
    Member

@LaanteLaps wrote:

Laupäeval võiks kokku saada küll, aga siis peaks Haapsalu nobenäpud omale uue õpetaja otsima. Meie perele ei sobi kuidagi laupäevane päev.

Mis arvate haapsalukad? Saate ise tehtud märgviltimise?

Ei ei, ärge nüüd õpetajat hüljake ;) Ehk annab mul endal midagi veidi muuta. Ma vaid tegin väikese ettepaneku.

linca
    Member

jess, mina tahan ka!!!!!!!!!!

LaanteLaps
    Member

OK -ok, teeme ära.

Member

nüüd võiks olla täpsemini kirjas et misasjad peab kaasa võtma. Mul juba kõik meelest läinud :?

Member

Kus kohas Haapsalus müüdigi seda heiet?
    Kui nimetati neid poode, siis mul vajus suu lahti, sest ma kuulsin seda esimest korda.

linca
    Member

mina ostsin heiet sellest gifti poest linnavalitsuse vastast. raasiku oma, väga hästi vanus. värvilist jämedat ja ühevärvilist õhukest. villaloori oli seal ka. aga kuskil pidi veel olema. vist oli käsitööpoes peale tuletõrjemaja posti tänaval.

tulp
    Member

Haapsalu Kutsekas on sobiv ruum muidugi olemas 😉
    tulla tahaks minagi, aga kõik oleneb kuupäevast…

LaanteLaps
    Member

Kutsekool tahab hullu raha, sinna ei saa enam minna. vaatame ikka kohtasid, kus tasuta saab.

Jätame veebruariteema praegu lahtiseks, tervis paha. Annan teada 10.veebruari paiku, kuidas ja mis edasi.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • The topic ‘Haapsalu veebruaris’ is closed to new replies.