Haapsalu IT kokkusaamine 7.aprill (laupäev) Lotte juures

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Läänemaa * Raplamaa * Järvamaa Haapsalu IT kokkusaamine 7.aprill (laupäev) Lotte juures

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Hea idee! Mulle sobib 7 või 8 aprill, oleksin kindel tulija. :P

Roheline
    Member

@slug wrote:

Hea idee! Mulle sobib 7 või 8 aprill, oleksin kindel tulija. :P

Ma usun et need kuupäevaks sobiks mulle ka. Teine aktuaalne asi õmblemise teemal oleks, kuidas kotile voodrit saada :? Minule on see küll mõistatus.

Member

@Roheline wrote:

Ma usun et need kuupäevaks sobiks mulle ka. Teine aktuaalne asi õmblemise teemal oleks, kuidas kotile voodrit saada :? Minule on see küll mõistatus.

See teema sobiks mulle ka imehästi.

Member

Rael ka!
    7 aprill oleks parem.

Member

Paneme siis kotile voodrit. Ja mulle sobivad mõlemad päevad – 7. ja 8.aprill. Kellaajaliselt oleks hea alates 11-12, mitte varem.

Bell
    Member

Praeguse seisuga olen ka :?: line tulija :)

Member

Mina palun ennast ka küsimärgiga kirja panna :)

Member

Kritsel ka küsimärgiga tulija – Lotte juures käimata niikuinii. Aga samal ajal üks teine üritus ka toimub, kus võib-olal pean oma nou ja jõuga aitama, nii et päris kindlalt ei luba!

Member

Jajah, Kritsel – katsu ikka sättida, muidu sa ei jõuagi minu juurde:). Aga muidu olen järgmisel nädalal siis esmaspäevast reedeni arvuti taga ja annan siis teada, mida kaasa võtta ja väikesed koordinaadid ka kohalejõudmiseks – tont teab, millal ma muidu jälle pikemalt arvuti taha pääsen. Igatahes ootan põnevusega tulijaid.

Member

Minu juurde tuleb siis kaasa võtta mingi poolik kott, kuhu vaja siis lisada voodrit, siis käärid, niit, nööpnõelad, voodrikangaks sobivat tooni linane või voodrikangas. Ja midagi ka tugevduseks koti põhja. Kui soov kotile lukku panna või sisetaskut lukuga tekitada, siis vajalikud lukud ka kaasa. Ma ise tekitan ka endale selleks ajaks ühe pooliku koti, kuhu voodrit panna, see oleks siis näitlikuks õppematerjaliks. Ja kui midagi ununeb ka kaasa võtta või selgub kohapeal, et midagi oleks juurde vaja, siis mul ühtteist on ikka kodus ka varuks.
    Ja sõita tuleb siis Haapsalust tulijatel umbes 6-7km Lihula poole ja Viigardi bussipeatusest vasakule keerata ja 500m pärast paistab juba üks uus rookatusega ehitis, sinna sisse keerategi. Kes tuleb Pärnu poolt, siis ma ei oskagi kohe seletada. Tuleb jälgida silte mitu km Haapsalu poole näitab. Viimased kaks silti järgemööda näitavad 8km ja sealt tulebki sõita täpselt 1km ja siis Viigardi bussipeatusest paremale keerata ja samamoodi 500m pärast ilmub teie ette üks suur rookatusega maja. Loodan, et tulijad jõuavad kohale. Tel.nr ka igaksjuhuks tulijatele- 5154594.

Member

Täpsustuseks veel pärnu inimestele, et kui Virtsu-Risti mnt-lt haapsalu peale keerate, peaks jääma selle Viigardi bussipeatuseni 30km.

annlaa
    Member

kuulge kui Lotte juures tahaks ma ka tulla pean omi plaane sättima :D

Member

Muidugi tule, sul ka ju kotile veel minu teada vooder panemata 😉

LaanteLaps
    Member

Mina pean kurvastusega tõdema, et siis on ju pühad…. Meie oleme siis hoopis Saaremaal.
    Teistele aga mõnusat äraolemist. 8)

Member

Mind palun ka nimekirjast maha tõmmata 😥 . Meie pere sõidab Pärnumaale pühi pidama . Aga teistele head tegutsemist :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • The topic ‘Haapsalu IT kokkusaamine 7.aprill (laupäev) Lotte juures’ is closed to new replies.