Geelküünla tegemine

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Muid käsitöötehnikaid Geelküünla tegemine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Autor
    Postitused
  • #178351 Reply
    Guest

Mareli, tegid küünla? Kuidas tuli?

#178352 Reply
    Mareli
    Member

😳 😳
    Ütleme nii, päris piinlik….
    Tegin küünlad küll, aga kuna ilmad läksid külmaks ja vihma-lumiseks, siis enam randa ei saanud ja rannaliivaga jäi proovimatta. Ostsin hoopis Tiimarist mingit värvilise liiva moodi asja ( plastist kotikeste sees), mis oli mõeldud klaasi valamiseks, et siis seal sees küünalt kinni hoida. Vaat sellele valasin geelküünlamassi peale. Massi sulatasin kuumavee vannis ja ei seganud mitte üks raas teda, mulle ei tekkinud ja küünlad tulid ilusad läbipaistvad. Kuna lähevad kingitusteks, pole saanud blogisse pilte panna 😉
    Geel ei segunenud selle liivaga ka üldse, oleksin võinud täitsa tavalist rannaliiva panna, aga muidugi peaks see olema suvel korjatud, et oleks kuiv.

#178353 Reply
    Member

Hakkame küünlaid tegema ja tekkis küsimus kas õli (need lõhnavad aroomõlid väikestes pudelikestes) tohib geeli sisse segada? Või see õli ei lähe mitte?

Tahaks lõhnavaid küünlaid teha.

#178354 Reply
    kikuliis
    Member

Ikka kõlbab õli panna! Mina olen pannud kuskil 5 tilka, aga seda ma ei tea, kas nad põledes ka lõhnavad. Katsetanud pole.

#178355 Reply
    Urri
    Member

Palun ka abi – kas keegi oskaks mulle kuidagi võrdluse tuua, kui palju need geeli pakid välja annavad, et teaksin millist osta? Muidugi see sõltub küünla suurusest ja sellest, mida sinna sisse panna jne. Aga ikkagi, niimoodi kaalu järgi ei kujuta üldse ette? Palju see 350 g pakk liitrist näiteks võiks olla? Sama küsimus tegelikult ka vahagraanulite kohta, 500 g pakk?

#178356 Reply
    Member

Tore. Proovime ära :D.

#178357 Reply
    kikuliis
    Member

350 gr on suht väike pakk, saad ca 3, 4 küünalt. Ja muidugi on klaasid erinevad ja kraam, mida sa sinna klaasi pistad erinevad. Graanulite kohta ei oska ma kahjuks midagi öelda! 😳

#178358 Reply
    Member

Ma sain Kikuliisilt kilo geeli ja tundub, et see on käpasoojenduseks paras kogus, mingi osa ilmselt jääb potti ka kinni?

#178359 Reply
    Urri
    Member

Aitäh, Kikuliis!

#178360 Reply
    kikuliis
    Member

Tegelikult ei tohiks potti küll kinni jääda miskit! 🙄

#178361 Reply
    Member

Ei jäänud tõesti, väga ilusad küünlad tulid. :D
    Geel jäi ilus kirgas, pist ehk mullidega aga mind need ei häiri.

#178362 Reply
    kikuliis
    Member

Mina torgin mulle hambatikuga puruks!

#178363 Reply
    Guest

Tere, tekkis küsimus, et kus Tallinnas küünlageeli osta saaks? Ja neid tablette millega värvida geeli?
    Või kus on kõige odavam geeli osta/tellida kui poodises kallis?

#178364 Reply
    Guest

Netist Hobipunkt ja Avilandra
    Müügil Vunder ja mujal ka kus meisterdamise kaupa…

#178365 Reply
    Member

Tuli ka isu geelküünla tegemist proovida. Hobipunktis on kahte sorti tahti, parafiinist ja sojavahast küünalde jaoks. Millise geelküünla jaoks peaks valima?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
Reply To: Geelküünla tegemine
Your information: