Geelküünla tegemine

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Muid käsitöötehnikaid Geelküünla tegemine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4185 Reply
    Member

Kes on ise teinud geelküünalt, kas oskate infot anda, et kas selle küünla võib ükskõik mis klaasist nõu sisse teha?
    Või tuleks osta mingi tugevamast klaasist nõu, et kui küünal põleb ja klaas kuumeneb, siis ei ole ohtu, et klaas puruneks?

Tänud

#178337 Reply
    LaanteLaps
    Member

Uuri Kikuliis´i blogi.

#178338 Reply
    kikuliis
    Member

Mina olen teinud igasuguste klaaside sisse, aga suurem osa küünlaid rändavad ju kohe minema! Ühte õhemat siiski katsetasin, geel ei läinud nii tuliseks, et oleks klaasi puruks teinud.

#178339 Reply
    Member

suured tänud vastuse eest! Otsisingi eile sinu blogi risti-rästi läbi, kuid ei leidnudki küünla tegemise kohta midagi:)
    Aga nüüd tean siis uuskasutuskeskusesse sammud seada, sest seal on odavalt igasugu vanu klaasanumaid müügil.

#178340 Reply
    Member

Leidsin siit geelküünla juttu. Ehk oskab keegi aidata. Tegin geelküünlaid, ei pannud mingeid lisandeid, aga geel jäi hägune. Kas ma teen midagi valesti?

#178341 Reply
    kikuliis
    Member

Äkki olid anumad, kuhu valasid mustad, tolmused, pesemata???

#178342 Reply
    Member

ei tahaks uskuda, et mustad ….

#178343 Reply
    Mareli
    Member

Ma olen aru saanud, et kui sulatad geeli, ei tohi teda üldse segada-puutuda, muidu tekivad sisse väikesed õhumullid. Äkki need ajasid su küünlad häguseks ???

#178344 Reply
    kikuliis
    Member

No minul on siis geel läinud mustaks/häguseks kui olid tolmused klaasid. Veel läks geel koledaks kui kivid olid pesemata ja roosi õielehti panin ükskord, need läksid hoopis hallitama.

#178345 Reply
    Member

Segasin küll, et kiiremini sulaks …. proovin järgmine kord ilma …. Mõtlesin praegu, et äkki minu keraamilised alused ikkagi kuidagi mõjutasid seda ….
    arusaamatu…. 😮 😮

#178346 Reply
    Mareli
    Member

Ma tahaks ka veel küünlaid jõuludeks teha, mõtlesin põhja liiva ja kive panna, aga Kikuliis, kuidas liivaga lood on, seda ju pesta ei saa, kas sul on kogemusi ???

#178347 Reply
    Member

Ma lugesin praegu Avilandra lehelt, et vee sattumine geeli hulka muudab küünla tuhmiks. Äkki sattuski vett….

#178348 Reply
    kikuliis
    Member

Vett ei tohiks ka sattuda hulka ja kiiresti ei tohi segada ka! Sedasi rahulikult! Mida vähem on õhumulle, seda ilusam jääb, kuigi ka õhumullid on minu arust küünaldes ilusad!
    Mareli, ma seda tavalist rannaliiva pole just sellepärast kasutanud, et äkki rikub geeli ära! Ja kivid olen ka enne üleloputanud.
    Mina ostan seda pudeli sees olevat liiva, mis on küll värviline, aga vähemalt olen kindel, et sellega ei juhtu miskit. Seda saab Novaluxsist.

#178349 Reply
    Mareli
    Member

Selge, sammud Novaluksi…või proovin ikka rannaliivaga ja annan siis siin teda, mis käkiga ma maha sain :D

#178350 Reply
    kikuliis
    Member

No katsetada ju võid muidugi! Anna jah siis meile ka teada, kuidas välja tuli!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
Reply To: Geelküünla tegemine
Your information: