Frogwill – ühistellimus – läbi!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Frogwill – ühistellimus – läbi!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 237 total)
  • Autor
    Postitused
    vaikepaharet
    Member

@Kati80 wrote:

Otsin kambalisi:
    http://frogwill.com/catalog/394/4163.html
    5x strands 42 cm (8mm) 17.48 EUR
    mina 1-2
    diina 1
    vaba 2-3

Sooviksin ühe strandsi neid.

katrix
    Member

Tiggr, kui need 2 strandi mageveepärleid veel üle on, siis ma oleksin huvitatud 😉

vaikepaharet
    Member

Keegi hästi tore ja hea inimene võiks mu ühele lollile küsimusele vastata. :)
    Kas neid helmeid/pärleid, mida ma olen “tellinud” teiste “kampa” liitudes, ei pea ma enam kuskile eraldi kirja panema?

Samuti seda, et mis andmed ma pean kirjaga kaasa koos tellimusega lisama? Nimi, aadress ja postiindeks?

karnaaks
    Member

@väikepaharet wrote:

Keegi hästi tore ja hea inimene võiks mu ühele lollile küsimusele vastata. :)
    Kas neid helmeid/pärleid, mida ma olen “tellinud” teiste “kampa” liitudes, ei pea ma enam kuskile eraldi kirja panema?
    Samuti seda, et mis andmed ma pean kirjaga kaasa koos tellimusega lisama? Nimi, aadress ja postiindeks?

Käpakese jaoks paned kirja ja saadad tema mailile need asjad mida Sina isiklikult võtad tellida (oled niiöelda mõne asja peatellija ja vblla jagad omagkorda midagi Sinu “alltellijatega”), kui kellegi käest tellid mingi osa (et oled ise see nö ” alatellija”), neid sina Käpakesele kirja ei pane. Oma alltellijatega tegelevad kõik ise edasi. :)

Ehk said aimu sellest

vaikepaharet
    Member

Suur aitäh! :)

Member

Ootan täna tellimusi! LK 3 on nimekiri, kelle tellimused on minuni jõudnud. Palun kontrollige.

Member

Ups, ma panin sulle siia privaatsõnumina, kas see ei sobi?

Member

Ootan ikka mailile, aga kohe panen sind kirja.

Member

Panin maili, loodan, et jõudis kohale ja kõik on arusaadav.

stuart
    Member

Saatsin oma tellimuse meilile 2ra.

Member

Info tellimuste ja maksmise kohta laiali saadetud. Loodan, et keegi vahele ei jäänud. Kui raha arvel, teen kohe tellimuse.

ussicke
    Member

Ussicke tegi SEBst ülekande kohe niuhti ära ka :)

Member

mina kui alltellija pean ootama, et põhitellijad mu käest raha nõuaksid?

vaikepaharet
    Member

Mina siin hommikul vaatan, et “Ohhoo, kiri on tulnud selle tellimuse kohta, kus peaks olema siis summa kirjas!” Mina siis teen selle lahti ja ehmusin täiesti ära! 😯 Jõllitasin seda summat siis seal. Hirmus oli. 😆
    Summa iseenesest suur polnudki aga ma emale ütlesin, et ma tellin hästi natukene. 🙄
    Ja oleks veel, et asi piirduks ainult tolle summaga! “Allhanke” korras tellitud kaup lisandub ka veel ja siis saabub täielik pankrot, kui postikulud ka veel maksta tuleb. Aga vähemalt on see seda vaeva, raha ja aega väärt! :D
    Õhtul esimese asjana saadan raha teele!

Member

Tartu kandi tellijatele toon pärlid kohale, seega üks postikulu vähem.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 237 total)
  • The topic ‘Frogwill – ühistellimus – läbi!’ is closed to new replies.