Frogwill… millal uus "kambakas"?

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Frogwill… millal uus "kambakas"?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7760 Reply
    Guest

Eelmisest korras päris kaua möödas juba…. kas uus ühistellimus ei pakuks huvi? :D

#267763 Reply
    Guest

Ma just täna piilusin sealt nänni ja oleksin ka pundis :) Just mõtsin selle peale :)

#267764 Reply
    Guest

seal praegu paljud ehte osad otsas, eriti hõbetatud kraam, nii et palju jääks tellimatta.

Seega ootaksin seni kuni ladu täieneb neil.

#267765 Reply
    Member

Olen minagi selles suunas mõtteid mõlgutanud :)

#267766 Reply
    Member

Mina ootan kangesti uut ühistellimust http://www.bijoux-components.cz/ sellest poest.

(Nüüd natuke offtopic aga kas keegi teab, kas bijoux-components poes on miinimumtellimus (kunagi mäletan, et vist nagu oli) ja kui palju on postikulu? No ei leia mina sellelt lehelt infot 😳 :( )

#267767 Reply
    Rees
    Member

@vero wrote:

… kas bijoux-components poes on miinimumtellimus (kunagi mäletan, et vist nagu oli) ja kui palju on postikulu? No ei leia mina sellelt lehelt infot 😳 :( )

Mina olen sealt tellinud üksi, ei olnud mäletamistmööda miinimumi nõuet. Lisaks kauba hinnale tuleb VAT, nüüd 20% ja postikulu. Kuna tellisin pärlid ja raske raamatu, siis minul oli see näiteks 240EEki kanti. Raamat oli tõeline kobakas… Aga kodulehelt ei osanud ka mina seda kohta praegu leida, kust infot saab.

#267768 Reply
    Member

Aga postikulu selgub alles siis, kui nad arve saadavad? Vaatasin, et kui kaupa ostukorvi panna, siis postikulu ei näita kahjuks…

#267769 Reply
    Rees
    Member

Oli vist jah alles arve peal see postimaks…

#267770 Reply
    mdm beadalot
    Member

bijoux-components.cz poes selgub postikulu siis, kui kaup on komplekteeritud, pakitud ja kaalutud.

#267771 Reply
    Member

Mulle pakub ka huvi!

#267772 Reply
    Member

Frogwill huvitaks mindki, aga selles rohkemgi veel ootan ühist tellimist Springlist.

#267773 Reply
    Guest

Ma oleks ka Frogwilli kambas, osad asjad otsas, mida juurde tahaks.

#267774 Reply
    Member

Ma ka osaleks Frogwilli kambakas :)

#267775 Reply
    Guest

Frogwillis on nüüd kaubavarud täienenud ja uut materjali ka palju.Kas keegi võtab ette selle suure ühistellimuse töö?

#267776 Reply
    Guest

Minagi oleksin kaasa lööja kambakas ;)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
Reply To: Frogwill… millal uus "kambakas"?
Your information: