FROGWILL- lõppenud. NB! tähelepanu tellijad!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu FROGWILL- lõppenud. NB! tähelepanu tellijad!

• This topic is empty.
Viewing 6 posts - 301 through 306 (of 306 total)
  • Autor
    Postitused
  • #201441 Reply
    Joosu
    Member

Neid haake tuli natukene ja enamus neist olid kõverad ja mõned katki ka.
    Ka need peaksid tulema järgmise tellimusega, nii nagu kõik katkised ja puuduolevad asjad.

#201442 Reply
    Urri
    Member

Tänud Joosu – oled tõesti endale suure töö kaela saanud nendega asju ajades! Jõudu Sulle!

#201443 Reply
    Member

minu käes veel:
    siil udus 1 pärlistrand
    koopaorav :D
    vero- :D

#201444 Reply
    Member

Minul ka pakk käes. Suur tänu Joosule ja Tondinahale smile_lil

Puudu olid need, mida siin juba korduvalt mainitud on: mustad 10mm crackle’d ja need chandelier’d http://frogwill.com/catalog/214/3455_chandelier_antique_bronze_3_cm.html

#201445 Reply
    Member

Minu pisike nutsakas ka eilse seisuga käes.
    Tänud Joosule orgunnimise ja Tondinahale vahendamise eest.

#201446 Reply
    Joosu
    Member

Selleks korraks teema suletud ja nüüd on mul kõigile Teile, kes Te tellisite selline palve.
    Palun andke mulle privasse teada, kellel miskit puudu või üle jäi.
    Hakkan varsti uut tellimust kokku sättima ning sooviksin veelkord kõik üle kontrollida, et midagi kellelgi puudu ei jää, mis seekord katkistena tulid või üldse ei tulnud kuid olid tellitud.

Uuest tellimusest niipalju, et teen tellimuse ainult sellepärast, et puuduolevad tooted kätte saaks, sest Frogwill parandab oma vead koos järgmise tellimusega (nii mulle vastati).

Tellimuse teen ajavahemikus 5-10 veebruar.
    Kes soovivad minuga ühineda võivad seda teha, seekord on tingimuseks see, et tellida saab ainult täiskogustes ehk siis igaüks esitab ainult oma tellimuse ja ainult täiskogustes artikilte kohta.

Tellimusi võtan vastu kuni 01.02. 2009

Viewing 6 posts - 301 through 306 (of 306 total)
Reply To: FROGWILL- lõppenud. NB! tähelepanu tellijad!
Your information: