Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 155 total)
  • Autor
    Postitused
  • #19524 Reply
    Member

jõuan ka lõpuks arvamust avaldada…antud logo ei meeldi, see nõelaga (meenutab seda kalavõrgu kõberat nõela kätekreemi reklaamist). on selline kauge, kalk ja võõras. ei meeldi see valge kuma selle steriilse värgi ümber ja see sini-must-valge on ka üpris nüri. ja nüüd see värviline laineke on eriti narr selle kõrval. kalakajaka pakutud meeldisid rohkem. olid sellised omad ja soojad. nendest oleks ka saanud nii logo kui banneri kui templi kui kõike muud. 🙄

#19525 Reply
    kikukas
    Member

Mulle väga meeldib, maitse asi, nagu ikka.

#19526 Reply
    Member

@Sontsik wrote:

ja nüüd see värviline laineke on eriti narr selle kõrval

selle võib ju täis puhuda ja näiteks rõngasse keerata? :mrgreen:

alguses ma arvasin ,et see on sall või toru, tuleb välja et laineke hoopis

#19527 Reply
    Member

noh, nimetasin seda lainekeseks lainetuse pärast 😉
    ma ei tea mis see päriselt olema peaks, sall kõlab loogiline.

p.s. mul on ka suva millist logo foorum kasutab 😆 ei sega, ei häri, ei muuda midagi minu päevakavas, aga arvamust oman ikka 🙄

#19528 Reply
    Member

Mina arvan, et las ta olla.

Tulin õhtul foorumisse ja olen kohe imestunud kui palju paanikat ja tüli siin tänase päeva jooksul on olnud. Mingi magnettormipäev vist 😆

Laseme nüüd kõik kenasti lõdvaks. Foorum on ikka omanike nägu ja see on loomulik. Kellele ei sobi, peab ise uue foorumi tegema.

Mulle ka logo eriti ei meeldi, aga tegelikult pole sel ju meie, tavakasutajate, jaoks mingit tähtsust. Kellele ei meeldi, see ei kasuta, ei lingi. Kellele meeldib – kasutab, tellib särgi ja pastaka.

kena õhtut sõbrad!

#19529 Reply
    Member

äh, meil on käsitööfoorum – mina lähen kuduma hoopis! koon siis ka, kui logo üldse pole ja üleüldse igal ajal võin kududa ja heegeldada, sest see iga kell logost parem.

#19530 Reply
    Susa
    Member

See sall mulle meeldib :) Värviline ja rõõmus! Täis positiivset energiat.

Aga tänase päeva postide lugemisest saadud negatiivse eneriga ookeani lähen ja heegeldan endast nüüd välja. Kes arvas, et salliks, arvas õieti :)

#19531 Reply
    Member

Logo meeldib = on särtsu ja vitaalsust!

#19532 Reply
    Member

tee siuke nagu päises :D siukse kujuga ka..
    maskotiks või nii…
    tglt ennastkiüllatavalt hea mõte.. uvitav kes teeb ja mis sellise asja ühtlustatud turuhind võiks olla..

#19533 Reply
    Member

eh, ma tahaks ka… meile T-särke pole vaja, koome triibusallid hoopis

#19534 Reply
    Member

ma võiks elusuuruses pabermaketi tuua :D
    kui vaja

#19535 Reply
    Member

@Sontsik wrote:

jõuan ka lõpuks arvamust avaldada…antud logo ei meeldi, see nõelaga (meenutab seda kalavõrgu kõberat nõela kätekreemi reklaamist). on selline kauge, kalk ja võõras. ei meeldi see valge kuma selle steriilse värgi ümber ja see sini-must-valge on ka üpris nüri. ja nüüd see värviline laineke on eriti narr selle kõrval. kalakajaka pakutud meeldisid rohkem. olid sellised omad ja soojad. nendest oleks ka saanud nii logo kui banneri kui templi kui kõike muud. 🙄

Mul samad mõtted – ei istu mulle see uus logo eriti.

#19536 Reply
    Member

logo meeldis mulle juba enne ja seda ma siin ka ütlesin… kas siin või mujal teemas, otsige ise keda huvitab :) ja see triibuline sall on ka lahe :D vat kooks jah kõik sellised sallid endale foorumlased ja hakkaks ringi käima
    suveks võib maalida nt siidimaali 8)

#19537 Reply
    Drex
    Member

see kirev sall oleks jah vahva, erksad värvid ja…. kes on esimene?
    logo ise… 🙄 , las olla, see udutav osa häirib, aga seda ei pea ju vaatama..

#19538 Reply
    Member

teeme aga uue projekti – vabas tehnikas (st kõik valivad omale sobiva) foorumi logo/banneri salli värvidega sallide tegemine! mulle kuluks küll ära üks värviline sall :D

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 155 total)
Reply To: Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)
Your information: