Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 155 total)
  • Autor
    Postitused
  • #19509 Reply
    Member

Seepärast KATSETAVADKI foorumi omanikud siin mitmeid variante – palume siiski mõistvat suhtumist. Loomulikult on pakend ka oluline, aga ärme sellepärast siin foorumis kaklema ka lähe. Nagu eelnevaltki öeldud – paha tujuga tehtud asjad pole pooltki nii head.

#19510 Reply
    jutupaun
    Member

eh ega ma siis paha pärast 😳 lihstalt uurisin ja puurisin. Mulle meeldib informeeritud olla. Ja ei meeldi kui tehakse midagi kotis ja infot ei jagata

#19511 Reply
    Member

ega jah me ka paha pärast ei teinud – ikka tahame parimat nii foorumi praegustele kasutajatele, kui ka tulevastele! KÄSITÖÖ on ju niiiii mõnus asi!

#19512 Reply
    Member

Ma arvan, et kõige enam müra tekitaski see, et sai ju juba pikalt selle logo-teemaga tegeletud , hääletatud jne. Põhimõtteline valikki nagu oli olemas. Ja siis äkki……ei kusagilt selline üllatus. Kahjuks veel ka suhteliselt ebaõnnestunud :( See tekitaski sellise tunde, et kusagil teki all toimub midagi, millest ei räägita siin avalikult inimestega, kes on tegelikult ju foorumi SISU. Vaatamata iga isiku omaette nokitsemisele annab see kokku suure terviku ja täiesti mõistetav, et tahetakse kõigest osa saada. Ja Kalakajakas nägi vaeva, tegi logosid ja tuleb välja, et asjatult? Kõigist nendest olemasolevatest annab teha ju samamoodi kleepse, trükkida särkidele-see, mis oleks elementaarne ja ehk mõtekas. Kõik muu on suur vaht.
    Igal juhul oleks parem, kui sellist ebakõla siin ei tekiks ja kõik aur läheks siiski käsitöö tegemisele. Buum on ju praegu suisa üle maailma lahti läinud-kõik nokitsevad :D

#19513 Reply
    Member

Demokraatia ongi selline huvitav nähtus, et ühest küljest on see parim asi (no filosoofiliselt valitsemisevorm, kuigi selle foorumi kohta on seda sõna natuke paha kasutada), aga samas on sellel ka kõige enam miinuseid. Mitte kunagi ei teki sellist situatsiooni, et KÕIK oleks rahul. Hetkel on valida, kas me jäämegi siia vaidlema ja arutlema (PS! on palju, kes oma arvamust siin avaldada ei julge) või teevad omanikud otsuse.
    (Kuigi värvilisem võiks see logo olla küll 😳 )

Mina ei saa omanike eest kõnelda, aga samas on neil natuke otsustamisõigust ka. On mul õigus?

#19514 Reply
    jutupaun
    Member

Käsi olen 100 % nõus.

#19515 Reply
    Susa
    Member

Millest tekkis probleem – oli palju logokavandeid. Kõik olid rahul, arutlesid nende üle – ka omanikud! Asi läks juba hääletusele. Ei olnud kellegil vastuväiteid – ka omanikel mitte!
    Ja siis, ilma et foorumi kasutajaid oleks keegi informeerinud, leiti, et siiamaani arutlusel olnud asjad ei kõlba. Et tehakse uued. Ja pandigi uus ülesse. Lihtsalt pandi üles. Ilma mingi jututa. Inimesed reageerivadki sellistele asjadele pärimisega mis lahti?
    Infopuudus ja eelnev teistmoodi suhtumine olid need, mis siin nüüd segaduse on tekitanud.

Mis puutub sellesse, et omanikud otsustavad… Siis võiks kasvõi nii olla, et omanikud teevad mitu kavandit ja need pannakse hääletusele. Ja kas logo on üldse tark praegu teha kui Kikukas siin rääkis veel foorumi värvi muutustest jne? Sellised asjad peaks omavahel ka ju harmoneeruma jääma.
    Aga lõpuks läheb ikka nii kui minema peab :)

#19516 Reply
    Elsa
    Member

Nii mõnegi eelkõnelejagaühel nõul… Saan aru vaid seda, et adminid käsitlevadki foorumit kui endi omandit. Ja noh, ilma nendeta ehk foorumi poleks. Aga sama lugu on foorumi liikmeskonnaga – pole küll pukis, haamer käes, aga meiegi võtame foorumisse puutuvat isiklikult ;)
    Minule Kalakajaka variandid väga meeldivad, ja no ärge tulge nüüd ütlema, et miski imetegija väljaspoolt listi võib teha nii palju vingema, et me siis kõik ahhetame… No ausalt – need esialgsed katsetused küll paljutõotavad ei ole… Kes see “proff” ka poleks :|
    Võib loomulikult vehkida loosungitega, et olemasolevad variandid pole sobilikud, aga noo… kõike annab ju kohendada.

#19517 Reply
    Nicole
    Member

oot oot oot… aeg maha!
    olgu silt kuldne, sinimustvalge või siiruviiruline, sisu jääb ikkagi samaks.
    tähtis on see, et meil on koht kuhu hommikul esimesena kiigata, lõunaajal läbi põigata ja õhtul lõbusasti aega veeta.
    tore, et meile on loodud selline kooskäimise koht ja ei tohi lasta tülil majja tulla mingi sildikese tõttu!
    nii et, näpukesed klaviatuurilt ja vardad-nõelad uuesti kätte 😉
    ja et homme hommikul oleks ise tehtud asjades palju uusi pilte!

#19518 Reply
    Elsa
    Member

No pigem on segadus põhjustatud sellest, et kui enne oli teema üleval ja arutati, siis äkki ilmus midagi ei-tea-kust. Loomulikult tekitab see emotsioone… Hea uudis on se, et foorumi külastajad siin nii kodunenud on, et toimuv neile korda läheb ;)
    Aga miks katsetatakse üldse otse foorumis, kas mingit testkohta ei ole võimalik tekitada? Mitte et nüüd end otseselt väga häiriks, aga no tegijatel ju lihtsam katsetada, kui iga sammu peale igasugu kommentaare lugema ja siis jälle vastama ei peaks :)

#19519 Reply
    Member

tahaks koledal kombel seda teemat siin kustutada, aga hoiame paar päeva veel avatuna – saate oma emotsioonid vähemalt välja elada! Ärge seda viha adminnide vastu ainult oma pontsodesse ja sokkidesse sisse kuduge – olen kuulnud, et siis pidada asjad kiiremini katki minema 😆 😈

#19520 Reply
    Member

hirmus kisa-kära siin :)
    Kikukas palus mul logosid pisut muuta, aga ma ei tahaks-viitsiks enne kui on selgunud, et mis värvi me foorum olema saab. Sellest sõltub ääretult palju juu.
    Vaatame-ootame. Ja küllap parim võidab

#19521 Reply
    Susa
    Member

Mis ilus väljanägemine lehel! :D Ja päis on kaunis :D
    Kiitus! Kiitus :D Kiitus! Tegijatele :D

#19522 Reply
    Member

mul tekkis küsimus, et kas nüüd enam polegi logo tingimuseks suured I ja T ning .net-i puudumine?

#19523 Reply
    Member
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 155 total)
Reply To: Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)
Your information: