Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 155 total)
  • Autor
    Postitused
  • #19479 Reply
    Member

nr 4 – ruutude dünaamika tundub veidi paigast ära …
    Kõige esimese pilla-palla variandi puhul (vaata foorumi päisest esimest logo) oli hea see, et nn. juhtruut oli kõige suurem ja “vedav” figuur ja teised ruudud tulid “V-linnuparvena” järgi. Pilla-palla ruutudest kõige dünaamilisem seega (arvab pooleldi kunsti-inimene kah).

Kalakajakas: kui saad selle ka teha samasuguse kirjaga nagu on nr. 4, siis oleks hea just neid kahte pilla-palla ruutudega logosid võrrelda. Siis on asi “puust ja punaseks” 😉 Kuid viimastest variantidest on 4 üsna ok (not exactly only)

(sorry, et ainult sõna võtan ja ise ei tee – mul arvuti formaatimine osaliselt ok, st. enamus valalikke CD’sid remondi käigus “väga hästi ära pandud!” 😳 (lausa kiruma peab ise-ennast!)

IseTegija soovitab – täpitähed:
    http://www.google.com/search?q=ascii+code+table&hl=en&lr=&start=10&sa=N

#19480 Reply
    Member

Tegin ümber selle 4-nda logo Põhjatähe soovide kohaselt. Pildi muutsin eelmises postituses ära. Ei tahtnud risustada :)

#19481 Reply
    Krentu
    Member

Mina hääletan nr 4 poolt!

#19482 Reply
    Member

4-nda poolt! 😉

#19483 Reply
    krutsifix
    Member

nr 5 meeldib köige rohkem :D

#19484 Reply
    Silpsolps
    Member

Ikka nr.5 meeldib rohkem. Niimoodi ruudud nagu kerkivad rohkem esile ja loovad rõõmsama mulje. Aga jah, kui nüüd näiteks pluusi peale seda logo trükkida, siis vast isegi 4 oleks parem…

#19485 Reply
    Elsa
    Member

Miks ilma selle toreda triibustik-triibuta, mis 3. peal oli ?;)
    Mulle endale meeldivad 3.-5. … 4. puhul häirib mind see, et natuke nagu korrapäratult paiknevatest ruutudest 3 on liiga viisakalt ühel diagonaalil. Ise nihutaksin ühe sellelt ära.
    5. on oma sümmeetrias minu arvates kompalt täitsa tore. Kuna värvid on rõõmsalt sigri-migri, siis ei arva sugugi, et liiga staatiline või jäi.

Ehk võiks enim sümpaatiat leidnud variandid kokku koguda ning korraldadagi mingi hääletus (uu, adminid?). Selge see, et maitsed erinevad… Lõplik sõna jääb samas ikkagi foorumi tegijatele.

#19486 Reply
    Member

mulle endale meeldib jätkuvalt 3 kõige rohkem. Olen nõus ka 5-ndaga.
    Aga paneks siis küsitluse nende põhjal kokku? Need 1-5 kõik? Pole vist muid konkurente ikkagi kahjuks tulemas?

#19487 Reply
    Drex
    Member

meeldib jätkuvalt nr 3

#19488 Reply
    Susa
    Member

Mina ka jätkuvalt nr 3 poolt.
    5 on ka kena, aga jätab mulje kui ilma punktita lause :)
    Nüüd oleks tõesti vast aeg küsitluseks!

#19489 Reply
    Silpsolps
    Member

ma ennist valisin 4 ja 5 vahel, aga 3 meeldib ikka kõige rohkem jah!

#19490 Reply
    Member

Kui ma ei eksi, siis ka tavakasutajad saavad küsitlusega teemasid luua! 😈 Hetkel pole mul muidugi kuskilt järgi vaadata :P Tekitan hommikul teema, praegu liiga unine, et pilte ilusti lõikuda ja nummerdada.. 😳

#19491 Reply
    Elsa
    Member

@crazy wrote:

Kui ma ei eksi, siis ka tavakasutajad saavad küsitlusega teemasid luua! :twisted

Saavad küll :) Aga no kui jutuks on ikkagi foorumi logo, siis võiks otsustav initsiatiiv tulla adminide poolelt. Neil ju lõpuks selle tulemiga ka midagi teha…

#19492 Reply
    master
    Member

@Elsa wrote:

kui jutuks on ikkagi foorumi logo, siis võiks otsustav initsiatiiv tulla adminide poolelt. Neil ju lõpuks selle tulemiga ka midagi teha…

Jutt oli küll logost, aga põhiliselt pakuti rohkem reklaambänneritele sarnanevaid kujutisi.
    Niipalju kui on inimesi on ka arvamusi, seega võtame aja maha ja päevasel ajal enam ei katseta!

#19493 Reply
    jutupaun
    Member

aga siis ei saa ju foorumi inimesed ühtegi logo näha :( See on ka nagu natuke jama. Päris nii ka ikka väga ilus ei ole, et adminnid otsustavad ja teised ei saa üldse sõna sekka öelda. No ja mis oli neil logodel viga. Seletage siis mis on logo ja banneri vahe. Ma lollike vist ei teagi seda

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 155 total)
Reply To: Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)
Your information: