Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 155 total)
  • Autor
    Postitused
  • #277 Reply
    Member

Nii, paar katsetust oleme teinud selle logoga, aga ikka lõpuks jõudnud järeldusele, et need pole piisavalt foorumi olemust peegeldanud. Seega ootame ettepanekuid, milline võiks teie arvates foorumi logo olla värvidelt, millise kujuga, mis sümbolitega jne

Arvestad tuleks sii sellega, et:
    1) tegu on Eesti käsitööfoorumiga (sini-must-valge värvigamma? rahvariide kirju?)
    2) foorum on nii meestele kui naistele (viimane küll on hetkel võimutsemas)
    3) iseloomustaks meie foorumit kõige paremini

Ootame ettepanekuid ja soovitusi siia teemasse või erasõnumitele!

#19405 Reply
    Member

Mina arvan, et eeskätt on oluline netikõlbulikkus (ehk siis erksad värvid ja selge kiri. Et oleks atraktiivne ja inimesed tahaksid bännerit nt oma blogisse pista.) Tegin paar ülikiiret katsetust ka :)

#19406 Reply
    Member

ooo, päris mõnusad – sul on endal kodus kindlasti rahvariideseelik kindlasti ;)

NB! Ka teistele, kes kohe teostuse kallale asuvad – kiri peaks olema IseTegija , st ilma .net-ita ja I ja T suurte tähtedega. Veel võiks mõelda ka selle peale, kas seda logo saaks hiljem sümboolika – T-särgid, pastakad, kleepsud jne peal kasutada.

Ja ideedegenereerijad – võib olla ka lühike kirjeldus, millisena te logo näha tahate. Kõik arvamused on oodatud.

Nii, ootame aga veel ideid.. endal kulub käsitöölinkide peale võhm ära ja selliseks asjaks enam inspiratsiooni ei jätku.

#19407 Reply

Mulle meeldib kalakajaka pakutud esimene variant väga

#19408 Reply
    Member

esimene pakutud variant on jah minu lemmik kaaa 😆

#19409 Reply
    Kristy
    Member

Mulle meeldib teine variant.
    Aga see, et logos on palju kirkaid värve on väga lahe. Teeb kogu lehe rõõmsamaks.

#19410 Reply
    Member

Iseenesest logod just nigelad pole …

Kuid mul tekkis kysimus selle `rahvariidetriibustiku` kasutamise osas = see pole siin ju otseselt rahvusliku kasitoo foorum!
    (NB! see triibuseelik on muidu 1 minu n6rkusi!)
    Kuigi see on 1 osa kogu foorumist, kipub p6hir6hk olema siiski teistsugustel linkidel ja teemadel paraku …

Siit ka yleskutse teha midagi alternatiivset `triibuseelikutele`!

#19411 Reply
    Member

mina isiklikult ei näe seal rahvariidetriibustikku. Pigem peaksid erinevad värvid näitama kui erinevad on foorumlaste huvialad. Ja kuna need (huvialad siis) on erinevad, siis oleks mõttetu otsida mingeid sümboleid a la vardad, lõngakera, heegelnõel ja õmblusmasin.
    Aga alternatiivseid logosid ootan minagi :)

#19412 Reply
    kikukas
    Member

Kalakajakale palve, tee samad, aga uued variandid ” IseTegija” pane peale ilma netita.
    Me oleme siin seitset moodi arutanud seda eesti käsitööasja. Peame seda valdkonda arendama, seda eesti asja ajama. kes siis veel kui mitte meie ise – IseTegijad. Eks näis, kuidas foorumit kujundame, paneme eesti käsitöö eraldi alajaotusesse, aga olema ta peab ilmtingimata.

#19413 Reply
    Member

tegin nüüd natuke ümber. Need erinevad lapid peaksid-võiksid sümboliseerida igaühe erinevust. Erinevaid harrastusi-võimeid-võimalusi.
    Isiklikult meeldib mulle see alumine kõige rohkem. Fondi nimi on Pablo. Ja see peaks ju ka väga sümboolne olema :)

Proovisin ka sellist tüüpilist, lõngakera asja, aga noo ….. jääb lame. Minu meelest. Ja pole kaasaegne ka :)

#19414 Reply
    Drex
    Member

see alumine on jah kena, :D kas seda värvitriipu tagant ära ei saaks 🙄 ?

#19415 Reply
    Member

Ikka saab :) Midaiganes saab :)

#19416 Reply
    Member

jälle head variandid:) kui sa samamoodi jätkad kajakas siis ei suuda siin keegi otsustada:)
    aga mind need triibud seal taga ei häiri.. ja ei oleks iseseisvalt neid kuidagi osanud seostada rahvariide seeliku triipudega:P

#19417 Reply
    Member

jessuke, kui äge! crazy quilting ja freeform tükkis logoga!

kle, ega sa ei pahanda, kui me mõne su ilusa asja varsti üldvaadeldavaks logoks teeme?

#19418 Reply
    kikukas
    Member

Katseta jah, igatahes kähku vaja! 😉 Ja rahvas- kohe paluks kiita vai lasta edasi katsetada :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 155 total)
Reply To: Foorumi logo (ühtaegu vana ja ka värske teema)
Your information: