Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #65783 Reply
    Member

ah ära räägi
    vann oli tegelt ikka vett täis :( :P

#65784 Reply
    master
    Member

@rat_013 wrote:

igal juhul peab see olema mingi tasu eest. ma arvan et see oma albumi teema on täitsa norm, kui kasutajaõigused paika saaks kuidagi, aga vist peaks ju saama, samamoodi nigu foorumis? või ei saa?

@master wrote:

Nyy, räägi midagi 😆

Me ikka endiselt ootame kikuaga selle kohta mingit informatsiooni

#65785 Reply
    Lynx
    Member

Saab küll.
    Iga kasutaja saab coppermine galeriimootorisse oma albumi teha…ja siis seal ise piltide ja asjadega majandada. Ehk siis struktuur oleks selline:

Albumi pealeht->Kasutajate albumid->Kasutaja kataloogid->pildid erinevates kataloogides.

#65786 Reply
    master
    Member

Juba parem 😆 Aga kuda nende ressurssidega seal on, kui palju saaks kasutajale ruumi anda?

#65787 Reply
    Lynx
    Member

nii palju kui adminnidel heldust jätkub

#65788 Reply
    master
    Member

@Nyy wrote:

nii palju kui adminnidel heldust jätkub

ei, krt, heldusega ei sa asi piirduda – kui ikka lausa oma poekene, siis olgu ka kindel taks.

Mitte et nüüd hirmsasti tahaks kõikide käest pappi välja meelitada, aga kuskilt maalt tuleb see hüppelaua-projekt ära lõpetada, ei saa ni jätkata, et isetegija on vaid lüpsilehm, kust saadakse ideid ja klientuuri ning siis hakatakse tema lehekülgedel julmalt oma äri ajama.

#65789 Reply
    Lynx
    Member

Oot sa küsisid ju et kui palju saaks…ja ma vastasin et quota seadmises piiranguid pole…Loomulikult tuleb asi ära reglementeerida. Vaikimis on tavakasutajal ruumi antud umbes 1Mb

#65790 Reply
    master
    Member

tavasetinguid ma tean, aga kui võimalused on piiramata ja need saab ise iga kasutaja ning tema albumi puhul paika panna, siis on selge pilt 😆

Andmeedastusmaht on isetegijal igatahes juba ammu taevas, isegi kõige suurema paketiga, Priit uurib Zone-st, mida teha saame …

#65791 Reply
    Member

no siis on sellega selge – kui teada saab mis teha saame siis saab quotad paika panna ja hinnakirja teha..

#65792 Reply
    master
    Member

Susa, mis lõngapoega tegid või kuhu selle pistsid? 😯

#65793 Reply
    Susa
    Member

Pidasime Ratiga kirjavahetust ja maha võtsin – ei saanudki aru, kas otsin poele nüüd uue koha või ootan kuni IT pood teisi “erapoode” :P ka teenindama hakkab. Rahvas küsib kuhu see jäi ja ma ei oska midagi vastata. Tõenäoliselt pean kuhugi uue poe tegema ja siis lubasin Ratilt bannerikoha osta Helmehaldja kõrvale :) Mingi uus lõngapood pidi ka varsti bannerit tahtma senz3

Praeguse poe uuringud näitavad seda, et iga kasutaja ei saa seal oma albumit adminnima hakata. Saaks uuel versioonil aga uus on ainult ingliskeelne – oleks nati imelik, kui meil pood ingliskeelne oleks! Tõlkefaili püüdsin tollele ise teha aga see ei hakanud tööle.
    Nüüd on vist praeguse poe võimaluste kohta kõik kirjas?
    Kui ei, siis pange kirja mida veel uurida vaja.

#65794 Reply
    Susa
    Member

On võimalus näiteks teine album esimese kõrvale panna. Selline, kuhu saaksid soovijad oma poed üles panna.
    Või oleks käsitööpoele endale kasulikum kui kõik asjad oleksid ühes kohas, mis sest siis et see saaks olema ingliskeelne?

#65795 Reply
    kikukas
    Member

No ma ei tea kah, minuarust oleks see pood võinud vabalt seal olla kus ta oli, ainult et rahvale oleks pidanud kirjutama, et see on isetegija pood ja teised sinna panna ei saa oma lõngu ja pärleid. Jumalast ilusti oli kõik sul tehtud ju. Kui ükskord miskit muud saab, eks siis näis , aga äkki pole vajagi, kui ära harjuvad ja ennast sinna toppima ei hakka. Kuhu sina siis nüüd jooksma oma lõngadega pead, ma ka ei saa aru. Kui me ise siin kaubelda ei saa, rahvas aga teeb ja müüb mis tahab, siis teeb küll viha.

#65796 Reply
    Susa
    Member

Kusjuures ma võtsin selle poe sealt maha sellepärast, et ma sain aru, et see ei tohi seal olla :P
    Ja eks me ikka saame siin omi asju ka müüa aga me peame isekeskis aru saama mida keegi arvab! St. kujundama mingi ühte moodi arvamise mida kus müüa tohib. Muidu ma lähen järgmisel nädalal lõngade järgi ja ma ei tea kuhu ma nad siis panen kui nad olemas on! :D
    Poevõimalustest kirjutasin juba eespool – need on nüüd ära uuritud. Nüüd on vaja koos mõelda mida edasi teha?!

#65797 Reply
    Member

eiei, see TOHIB ja PEABKI seal olema. ja ei ütle et mina käskisin maksta ja maha võtta, pole old :)
    TEGELT võib ju teha ka ise igale kasutajale kes soovib poodida oma alateema ja siis ega seal ju rohkem adminnimist pole kui ainult kustutada mis müüdud, sellega saaks vast ju hakkamagi
    niet pane tagasi, ja siis peab isetegija alaeffi tegema mingi teema vist ka et kes tahab saab ka või mingi. võino see juriidika tuleb välja mõelda, ma praegu ei jõua, töötan, aga mõelge. ja siis kui sul see uus kuskil üleval on varjus siis saada mulle see tõlkefail vms ja vaataks mis seal siis on nii segast..

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 341 total)
Reply To: Firmade reklaamimisest
Your information: