Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #65768 Reply
    Susa
    Member

Vat seda ma mõtlengi, et kui anda rahvale võimalus “Isetegija keskuse” all teha oma pood – misiganes käsitööstuffi nad seal siis hulgi müüa tahavad (ühte vardapaari ka müüa ei lase ju!) – siis oleks äkki tahtjaid ka. Seesama Hailey vast juba tahaks oma Leedu akrüüllõngad müüki panna oma butiiki jne.
    See oleks see va tarvikute pood siis. Ja “poeruume” saaks “IT keskuselt” rentida. Kasvõi nii, et tahad teatud asju kuu aega müütada ja selleks võid omale kuuks ajaks butiigi rentida. Kusjuures Susa mitte ei “maksaks renti” vaid ka maksaks renti, sest kõik on siin nii tagasihoidlikud, et keegi ei julge isegi adminniteemasse seda va arvenumbrit üles panna kust isetegijat toetada saaks 😈 . Miljuneerid olete või? :P

#65769 Reply
    Member

oleme jah, mis siis? :) ei tea mina tegelt, küsi nende käest keda pole..
    aga see peab kuidagi osav välja nägema, siis käsitööpoele mingi eraldi avaleht teha (ei pea olema isegi selle albumimootori sisene) et sealt siis saab valida erinevad poed? ja iga pood näeb seest välja nagu praegune?
    need peaks ju teoorias saama ühe ja sama andmebaasi peale tööle panna, et sisselogimine säiluks..
    või lihtsalt siis teha lisaalbumid, on vist veel lihtsam :) lihtsalt ära tähistada mingi logokesega…
    samas kas praeguses poes saab näiteks anda ühele kasutajale ühe albumi muutmisõigusi?

edit: uih, need keda pole tegelt on.. ma nüüd kivi alla peitu siva..

#65770 Reply
    kikukas
    Member

Votvotvot, arutame aga…., see on hea, sest kuidas muidu saama, vaja ikka arutada. Ma loen veel ja igatahes tahaks kõige paremini! Ja et siin ei tekiks sellist asja, et keski kasutaja tuleb ja topib susa poe kõrvale oma lõngad, lambist ja vahib meile otsa ja küsib et miks mina ei või! :? Igatahes olete oma arutlustega õigel teel tätsa.

#65771 Reply
    Member

olemegi äää
    igal juhul peab see olema mingi tasu eest. ma arvan et see oma albumi teema on täitsa norm, kui kasutajaõigused paika saaks kuidagi, aga vist peaks ju saama, samamoodi nigu foorumis? või ei saa?

#65772 Reply
    master
    Member

Nyy, räägi midagi 😆

#65773 Reply
    Susa
    Member

Nyy magab juba ammu – minu villane päev väsitas ta totaalselt ära ;)

#65774 Reply
    kikukas
    Member

ma ei saa kah absoluutselt foorumisse, hirmsasti heegeldan praegast, aga ei ütle, mida icj7

#65775 Reply
    Susa
    Member

Näedsa – helmehaldjas on bannerirenti maksnud vist ;)
    Millegipärast ei saa mina sinna sisse – te olete nende tegemistega kursis – on neil probleemid – rahvas jooksutas poe kinni oma tormlemisega või? :P

#65776 Reply
    master
    Member

Tead, alguse asi, lastehaigused või niisama mõni käkk kuskil :P
    Ilusti esitas taotluse ja kõik nii nagu pidi, esialgu kuuks ajaks …

#65777 Reply
    kikukas
    Member

Tankist esitas, egas helmehaldjas ise…. 😉

#65778 Reply
    kikukas
    Member

kuulge, nüüd töötab 😆

#65779 Reply
    Member

susa – ma sulle ju enne vihjasin et asutajad nüüd rikkad…
    :)
    aga mis hullu ajate, kuni 1730 töötas laitmatult. mul töötas isegi enne kui avalikult avati… sest ma olen kaval :)
    aga ma nüüd akkan töölauda missiooni sõnastama…

#65780 Reply
    kikukas
    Member

@rat_013 wrote:

susa – ma sulle ju enne vihjasin et asutajad nüüd rikkad…
    :)
    aga mis hullu ajate, kuni 1730 töötas laitmatult. mul töötas isegi enne kui avalikult avati… sest ma olen kaval :)
    aga ma nüüd akkan töölauda missiooni sõnastama…

mi seletad, ei töötand siis kui sinna vannis olid :?

#65781 Reply
    Member

kle kui sa teaks palju mul õlut oli vannis siis sa saaks aru kuisavi mul on :)

#65782 Reply
    Susa
    Member

No kui rat õllevannis käis, siis peavad asutajad küll rikkaks saanud olema jah :P
    Siis kui meri oleks õluuuu…

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 341 total)
Reply To: Firmade reklaamimisest
Your information: