Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 331 through 341 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #66053 Reply
    Member

@kikukas wrote:

Rati postkastis on ammu juba kiri, et ta seda uuendaks, ta ise palus sinna saata, et muidu tal läheb meelest ära. Ikka läks.

ei läind…

#66054 Reply
    Susa
    Member

Kaks küsimuse reklaaminduse kohta:
    1. Kas käsitöökursuste reklaam foorumis 20.- EURi maksab 1 nädal või 1 kuu? pdf-ist ei saa hästi aru.
    2. pdf-is on kirjas, et reklaambanner peab olema mõõtudes 120×40 pikslit. Vaatan seda HH uut bannerit ja see on ikka ekstra suur!

Edit hiljem: nüüd on HH banner natuke pisem.

#66055 Reply
    kikukas
    Member

20 EUR-i/kuu
    HH-ga eraldi kokkulepe, hind ka teine.
    Helmepood ja Siire Vanaselja on tasuta üleval, Helmepood oli paremast tulbast põhjuseta maas, panin kompensatsiooniks vasakusse tulpa.
    Ma pole vaadanud, kas Rahvuslikud heegelmustrid läbigi pole juba müüdud.

#66056 Reply
    Member

Üleeile veel oli Apollo poes müügil seda heegelduste raamatut.

#66057 Reply
    Susa
    Member

Ok, tänud! Kui Rat viitsib, siis ehk parandab seal pdf-is ära – seal on kirjas:
    1 nädal ……. 20.-/kuu

#66058 Reply
    Member

@Susa wrote:

Ok, tänud! Kui Rat viitsib, siis ehk parandab seal pdf-is ära – seal on kirjas:
    1 nädal ……. 20.-/kuu

Ma tulin mingi ime läbi siia vaatama, pange mulle neid asju ideas@pesake.com peale, siis ma teen.. mul on selline hullar praegu et foorumisse eriti ei jõuagi, eile näiteks (või täna siis juba) tegin poole7ni tööd, magasin tunnikese, sõin tiba ja läksin palgatööle :S

#66059 Reply
    Susa
    Member

Kas see on nüüd ikka normaalne, et Rewilli huvikool virutab eraldi teemadena üles kõik oma kursused? Täna on tulnud mitmeid kirju, kus rahvas on suht ärritatud, et kuidas nii! Ausalt ma vaatasin ise ka, et miks nad ei võiks oma kuruste linke ühte teemasse paigutada. Ei pea ju kõik eraldi teemadena olema.
    Või peavad?

#66060 Reply
    Member

Kuna nad teevad meile sünnipäeval ruumirendil ja töötoal hindades vägeva soodustuse, siis mina ei torgi enne sünnipäeva midagi! 😆
    Kuigi kuidagi delikaatselt võiks keegi neid suunata küll, et ka siis, kui ühte teemasse postitusi lisada, kerkib teema üles ja ei jää lugejail märkamata (hahhahhaaa, tahaks selle viimase kohapealt muidugi sarkastiliselt naerda) Äkki Sa soovitad neil teha sinna foorumisse täiesti oma teema, kuhu nad siis jooksvalt uut infot lisada.

#66061 Reply
    Susa
    Member

Ma ka mõtlesin, et enne sünnipäeva ei julge torkida :P Ehk siis peale seda saab kenasti suunama hakata :)
    Rahvast rahustasin ka praegu sellega, et neil on reklaam pikaks ajaks ostetud ja seega ka luba foorumis end reklaamida.

#66062 Reply
    Member

vanasti oli tingimustes vist all kirjas ka et saavad omale õiguse teha teema, mitte 100 teemat :D aga ma ei viitsi otsida praegu, niigi kõik ööd lähevad järjest 5-6ni tööd tehes..

#66063 Reply
    kikukas
    Member

Räägime pärast sünnipäeva jah, neil on bänner ja muud ei midagi. Oma teema võivad teha küll, aga sinna teemasse siis ladugu, mis neil laduda on.
    Nii nagu teisedki kõik. Nüüd enne sünnipäeva ei hakka õiendama, aga pärast kohe 😈
    👿 see on siss.

Viewing 11 posts - 331 through 341 (of 341 total)
Reply To: Firmade reklaamimisest
Your information: