Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #66038 Reply
    kikukas
    Member

Reesi lehelt:

Laadad, töötoad ja muud võimalused minu ja mu käsitööga kohtuda .

Et oleks kindla peale minek, võta enne meilitsi ühendust.

http://www.freewebs.com/eestimaine/tegijalugu.htm

Meil ta ka enam ei blogi
    27 September 2009 viimane post ja oma lehel on sellele blogile siin lihtsalt viide

#66039 Reply
    Member

Ma sain ka lõpuks Susa mõttele pihta 😳 St jõudsin ka samale järeldusele, et kui keegi müüb enda tehtud käsitööd (olgu siis fie või oü), siis las müüb – inimene on ikkagi käsitööd teinud. Aga firmad, kes siin reklaami eest maksavad, müüvad ju materjale, mitte oma käsitööd.
    Oh, ma ei jõua suvevaheaega ära oodata, mõtlemine hakkab juba raskeks kujunema. 😈

#66040 Reply
    kikukas
    Member

http://www.isetehtud.com/

see facebookis ka tegutseb taaskasutus, käsitöö, nt müüb vanadest kampsunitest tehtud kotte

mul facebookis isetegija.net üleval :)
    ise ei osanud panna, umbes panin, aga peaasi et üleval, peale minu kolm fänni ka kolme minutiga ::))

#66041 Reply
    Member

No regasin end ka sinna, aga ma ei oska seal muhvigi teha ja Isetegijat sealt ka üles ei leia ja küsida ka kodus kelleltki pole 😯 :omg:

Edit: ok, isetegija leidsin, jess!
    Oi kus mulle ei meeldi üleilmselt oma täisnime kuulutada – mul tekib tunne, et mu privaatsus on sellega kadunud -, aga lihtsalt Muhv on seal ka imelik olla…

#66042 Reply
    kikukas
    Member

Pole sul häda kedagi, saad veel kuulsaks! 😯
    Kutsutakse televiisorisse ja puha, kui facebooki lähed.

Ja sa pead kohe hakkama isetegija fänniks kaa, sest kui on 20 fänni, siis saab lehele korraliku lingiaadressi, enne ei saa. :?

vaata, kes kõik facebookis on:
    http://metrix.station.ee/?act=facebook&selweek=&cat=&seldate=&sort=&page=0

#66043 Reply
    Susa
    Member

Ära käisin! Facebookis. Olen ka isetegija grupis nüüd.
    Ja mind kutsusti mingisse farmi ja keegi saatis südame ja uuriti, kas üks kurk võiks saada populaarsemaks kui Savisaar…
    Hullumaja 😯

#66044 Reply
    kikukas
    Member

irw.
    Midagi teha pole, ma loen igaltpoolt, et seal peab olema, just käsisin ja lugesin polkovniku projektist, teda koolitatakse praegu, ikka facebooki kästi tal ka minna, kuigi tal hoopis teine koolitaja kui mul.
    Kannatad ära, las mängivad, sa ära kurki osta. Eira. Aa jaja, et savisaar, no vastand siis, ausalt.

#66045 Reply
    kikukas
    Member

>
    Mul gmailis siis selline reklaam täna ootamas!

Kuupäev: 26.03.2010 15:49
    > Teema: Tere Kallis Isetegija!
    > Kellele:
    > CC:
    >
    >
    > > Kas soovite oma käsitööd müüa millal tahate ja kui palju tahate?
    > >
    > > Aga palun, UUS ja TASUTA oksjoni keskkond on avatud just Teie peale mõeldud.
    > >
    > > http://www.turuplats.ee
    > >
    > > Spetsiaalselt EESTI KÄSITÖÖ kategooria, mis jaotatud alateemadeks.
    > > Seal müüakse ainult eesti käsitööd ja sobib ka mis on mujal tehtud aga peaasi
    > > et oma kätega, mitte hiina.
    > >
    > > Oksjonite lisamine on TASUTA, määrad alghinna, pakkumisesammu ja kestvuse. Kõik on lihtne.
    > > Lehel üleval servas on ka online abi, kust saate kohe igasugustele küsimustele ka vastuseid.
    > >
    > > Lugupidamisega,
    > > TuruPlats.ee meeskond

#66046 Reply
    Susa
    Member

Ma ka lugesin, oli mulgi mailis.
    Aga me ei saa sättida nende reklaami üles, sest sarnane koht estcraft maksab meile reklaami eest!

#66047 Reply
    kikukas
    Member

Ma sellepärast selle kirja siia vskasingi, et vaata, foorumis ei saanud oma tahtmist ja nüüd siis paneb suisa e-maile, meie omad on liikmete nimekirjas avalikud. Enamus õnneks ei ole, neid ei tohi kunagi avalikustada massiliselt, siis hakkavad kõik müügimehed spämmima. See meie kasutajate e-maili list on kulla väärtusega, seda õpin ma koolituselt. Sellepörast on müügilehtedel ka-liitu uudiskirjaga, et saks võimalikult palju aadresse oma listi.

#66048 Reply
    kikukas
    Member

Lõngamaania ostis siis ikka suure surma peale kuuks reklaami ära.
    Nii et ärge teda kohe minema lööge. :)

#66049 Reply
    Susa
    Member

:P Ma vaatasin jah, et ime on sündinud! Ei üritagi niisama kuskile ennast toppida.

#66050 Reply
    kikukas
    Member

Aga kui lehel klikkad, siis ikka kohe et uudiskiri ja andke endi emailid ja meil on foorum avatud! Ohh ja ahh, aga nõme oleks öelda ka, et teid me ei taha siia reklaamima. Küll oleks tahtnud öölda.

#66051 Reply
    Susa
    Member

Kikukas – reklaami hinnakiri on vananenud: kehtib kuni 30.06.2010.
    Suitsutibu vihjas mulle seda. Kui ta sinna lehel suunasin.

#66052 Reply
    kikukas
    Member

Rati postkastis on ammu juba kiri, et ta seda uuendaks, ta ise palus sinna saata, et muidu tal läheb meelest ära. Ikka läks.

Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 341 total)
Reply To: Firmade reklaamimisest
Your information: