Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #66023 Reply
    kikukas
    Member

Ma praegu Peep Laja koolitusel
    copyn siia: tarkust.

Nõudlus info järele ehk turu olemasolu

Pole erilist mõtet hakata looma toodet, millest keegi huvitatud pole – selle jaoks peab olema turgu. Seega on kriitiline, et teeksid enne vastavaid uuringuid. Sinu toode ei pea olema massturu toode – tegelikult ma isegi väga soovitan Sul vältida suuri turge, kuna seal on konkurents väga tugev ning kõikide klientide nimel võideldakse kõvasti. Selle asemel vali mingi nišš, turu väiksem ja konkreetsem grupp. Ära alahinda niši mõjuvõimu. Inimesed on teeninud sadu tuhandeid dollareid ka nišituru toodetega, nagu lapitekkide tegemine või hobuste dressuur.

Vahe on ka selles, kas plaanid toote suunata Eesti või globaalsele turule. Eesti turul on väga palju asju tegemata (või kehvasti tehtud), konkurents väike ja siin võid minna ka massiturule. Globaalsel (ingliskeelsel vmt) turul on asi vastupidi ning targem samm on keskenduda väiksemale nišile.

#66024 Reply
    Member

@kikukas wrote:

Et kuidas panna avatari juurde sõna Toetaja ja isetegija gif nii, et need jääksid eraldi reana.

MÄÄÄHHH?? Mul küll on eraldi ridadel :)

#66025 Reply
    kikukas
    Member

Kui on juba olemas mõni kommuun ja see on aktiivne, siis on see sinu jaoks hea uudis. See tähendab, et juba on olemas koht, kus Sinu tulevased kliendid koos käivad. See teeb reklaamikanalite leidmise oluliselt lihtsamaks – sinu potentsiaalsed ostjad on ühes kohas koos, Sa ei pea hakkama mõtlema, kust neid leida.

Kui kõik tundub hea, siis osta kõige paremini müüvad tooted, et neid tundma õppida ja vaadata, kuidas neid täiustada saaks. Nüüd saad luua toote, mis on midagi samalaadset. aga mingist küljest oluliselt parem kui konkureeriv toode. Kui nemad müüvad e-raamatut 30-leheküljelisena, siis müü sina 80 (ning personaalsemana). Kui nende sisu on väga teoreetiline, pane rõhk praktilisusele. Kui nende oma on suunatud selle ala spetsialistidele, siis loo toode algajatele.

#66026 Reply
    Member

Ma ka näen neid eraldi ridadel 🙄
    Nii ilus on!

#66027 Reply
    kikukas
    Member

@rat_013 wrote:

MÄÄÄHHH?? Mul küll on eraldi ridadel :)

Mis tegid? Ma tahan ka osata.

#66028 Reply
    kikukas
    Member

Kle, meile oleks külalisteraamatut ka vaja!

#66029 Reply
    Member

mis brauser kellelgi on? äkki on selles asi?

#66030 Reply
    kikukas
    Member

mul firefox

#66031 Reply
    Member

@kikukas wrote:

mul firefox

mul chrome :) ja ie näitab ka eraldi ridadel..

#66032 Reply
    kikukas
    Member

Peebu koolituselt lõik.

Vaadake, kui palju meil turuuuringuid on tehtud

Järgmisena helista oma tulevastele konkurentidele ja palu võimalust rääkida inimesega, kes neil turunduse eest vastutab. Räägi, et oled innukas turunduseriala üliõpilane (mida Sa ju sisuliselt oled!) ja teed uuringut oma kursusetöö jaoks ning palud informaalset intervjuud. Kui üliõpilase stsenaarium Sulle ei sobi, siis võid niisama mainida, et teed uurimistööd, kirjutad artiklit vms.

Selle intervjuu eesmärk on teada saada, kus nad reklaamivad, kui palju raha (kuus) sellele kulutavad (umbes), kui tihti nad reklaamivad ja kus kõige sagedamini, millised kohad toodavad kõige paremini raha tagasi. Kindlasti uuri välja, millised on nende lemmikreklaamikohad, kust nad ikka ja jälle ostavad. Tee selliseid kõnesid nii palju kui võimalik ning saad kokku väga väärtusliku informatsiooni.

#66033 Reply
    kikukas
    Member

Ma Reesilt võtsin korra maha allkirja lingist selle nn poekese
    http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=934&start=0
    Jumalast netipood, nii võiksid kõik oma poode reklaamida ja jälle on ta tagasi pannud. Kah ülbik.

saatsin kirja

#66034 Reply
    Susa
    Member

Igaüks oma töid ju tohib müüa? St. firmadele on meil reklaam tasuline, aga rahvas ise võib ju oma asju müüa.

#66035 Reply
    kikukas
    Member

Jaajaa, tal ongi oma tööd ainult, muidugi võib.
    Ega minu moodi, ma lahmin ja ei süvene üldse, kohe hakkan ennast muutma. Oot.

#66036 Reply
    Member

Samas Fie on samavõrdne “ettevõte” kui Oü või As 🙄 St tegutseb siiski äri eesmärgil. Nagu siin mõni teemagi selle kohta on, et üksiktegija arutleb, kas teha Oü või Fie. Et mille eest siis “karistada” neid, kes valivad ettevõtlusvormiks Oü, kui sisuliselt kõik muu toimub samuti kui Fie-l.

#66037 Reply
    kikukas
    Member

Mina ka ei tea, ma koristasin ruttu talle kirjutatud kirja ära erasõnumist, enne kui oleks vastu võtnud.

Kuu või nats rohkem tagasi ma võtsin talt selle poekese maha, ja just tänu sellele et keegi, ma praegu ei viitsi vaadata kes, kirjutas mulle, et tahab ka allkirjaks panna oma poe. Siis alles nägin, et Reesil ongi.
    Küsis, mis tingimustel võib panna, ma ei osanud midagi öelda, kui et lihtsalt pole märganud ja et võtame maha.

Võtsin, aga Rees pani paistab et tagasi kohe. Seda märkasin täna.

No ja ongi nii, et jälle uut reeglit vaja. Ohh ja ahh.

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 341 total)
Reply To: Firmade reklaamimisest
Your information: