Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 341 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1282 Reply
    Susa
    Member

Oleme mõelnud seda, et firmade bannerid ja enesereklaamid tasuliseks teha – eksole?
    Kuna meie oleme need, kelle kaudu nemad saavad endile kliendid, siis poleks vast palju tahta:
    1 kuu 500kr
    1 aasta 1900kr
    Reklaambanneri eest meie foorumi esilehel. Niuke mõte.

See peaks siis kehtima kõigile, kes endid reklaamida soovivad, aga meid vastu ei reklaami – st. meie bannerit oma kodukale üles ei pane.
    Ja igasugu OÜ-d ja AS-id käivad selle hinnakirja alla.

Mida teha aga väikemüüjate – fie-dega? Neilt ei saa niukest asja ju nõudma hakata – jätame niisama tasuta reklaami võimaluse või?

Seda teemat pani üles võtma tänane pärlifoorumisse postitanud Helmehaldjas, kes endale elukohaks on pannud Haldjariik 😯
    Mul oli kohe vaja talle niimoodi vastu kirjutada nagu kirjutasin :?

#65724 Reply
    master
    Member

oodake, ma otsin ühe kirja üles, aga põhimõtteliselt peaks asi jääma
    läbirääkimistega korrigeeritavaks ja ei mingeid tasuta bännerivahetusi enam!

#65725 Reply
    master
    Member

Original Message

Tere,
    Kuidas ja millistel tingimustel oleks võimalik panna reklaami Teie
    kodulehele. Pean silmas bannereid lehe vasakus nurgas,
    kaalukad,abakhan..jne.
    Tegemist lõngade ja käsitöövahenditega: http://epood.com/longad/

ja minu poolt lolli peaga kirjutatud vastus:

Tervist!

Kõige lihtsam ja kõige odavam variant oleks muidugi see, kui te saadaksite
    meile oma bänneri mõõdus 130 x 25 ja leiaksite oma kodulehe avalehel ruumi
    ka isetegija.net bänneri jaoks.

edit: nii me enam ehk ei tee …

Kui esilehel selleks võimalust ei ole või te
    seda millegipärast sinna paigutada ei soovi, siis on esilehe väikese bänneri
    hind 100 krooni nädal. Kui peate seda kalliks, siis on võimalik leida
    alternatiive näiteks selle lehekülje parempoolses tulbas
    http://www.isetegija.net/index.php?pid=94 kuhu kavatseme tulevikus paigutada
    koostööpartnerite logod, sealse bänneri hind oleks 50 krooni nädal. Nii
    avalehel kui linkide lehel pikaajalise (alates poolaastast) reklaami
    tellimise puhul on hind loomulikult odavam – näiteks poole aasta hind oleks
    vastavalt 2000 krooni avalehel ning 1000 krooni linkide lehel.

kommentaar:
    selge on see, et me ei saa keelata foorumis rääkida poodidest ja isegi neid jutu sees reklaamida, vaid koduleht on see, millega saame mängida nii, nagu süda lustib.
    Samas ei saa ka lubada, et igaüks, kes aga soovib, tuleb ja viskab teate oma lavka kohta foorumisse üles. Kui me palume tal selle eest maksta, on see nõme ja kaarnakari ka kohe kallal. See on nii krdi kaksipidi värk, et oleme ennast juba surnuks mõelnud sellel teemal ja rahuldavat varianti ei ole siiani veel leidnud.

#65726 Reply
    Susa
    Member

Kuule see on ju väga hää jutt! See, mis algab: kui esilehel selleks…..
    See jutt oleks vaja paigutada ilusti esilehe banneri alla tekstiga “soovid isetegijasse reklaami?” “reklaami soovivatele firmadele” vms.

Muidu on igasugu Haldjariigid siin varsti esindatud! 👿

#65727 Reply
    master
    Member

Samas rääkisime Türil Ulvariga ja tema soovitas ka teha selliseid katseeksperimente,
    et näiteks 10 ja 1000 krooni suur bänner avalehele ning siis saavad näha, kas asi toidab … 😆
    Üldhinnad peame muidugi välja mõtlema, samas tuleb lisada, et kõik on läbirääkimiste küsimus ning igasse klienti ja partnerisse suhtume personaalselt ning püüame koos jõuda kõiki pooli rahuldava tulemuseni!

#65728 Reply
    Member

see läbirääkimiste jutt on minu arvates huinjaa
    kesse jaksab jageleda, peab väga konkreetselt paigas olema koht (a-la küljepeal praegu need abakanid ja asjad) ja hind. nädal-kuu-kvartal-poolaasta-aasta ehk
    noja siis nii et päeva hind muudku väheneb pikema aja peale.. see 500/1900 on vähe drastiline muidugi, peab arutama neid summasid.

#65729 Reply
    kikukas
    Member

jah, a fiel pole niukst raha nagu abakhanil nt ja ps, juriidiliselt kas meil on õiguski raha küsta :?

#65730 Reply
    Susa
    Member

Ma arvan, et ei ole! Me ei ole juriidiliselt mitte midagi ju! Ei mtü, oü, as ega fie. Lihtsalt üks paik internetiavarustes.
    Põhimõtteliselt kui firma enda reklaami eest maksab soovib ta kindalsti ka arvet saada. Meil pole midagi anda ju.

Njah – huvitav, miks ma ise asju enne läbi ei mõtle kui vastava teema teen 🙄

#65731 Reply
    master
    Member

@Susa wrote:

Njah – huvitav, miks ma ise asju enne läbi ei mõtle kui vastava teema teen 🙄

Me kikukaga muud ei teegi, kui asju, mis on läbimõtlemata 😆
    sest pole hullu midagi, see annab vaid suundi ja mõtteid juurde ning sunnib liigutama :P

#65732 Reply
    Member

juriidika on täiesti savi, arve saab alati esitatud…
    aga ei saa ka eristada fiet ja firmat, st peab lihtsalt olema koguaeg nähtav reklaam ja siis kuskil linkides reklaam vms, mis on siis vastavalt odavam.
    elu on selline – money talks and bs walks..

#65733 Reply
    kikukas
    Member
    #65734 Reply
    kikukas
    Member

ritsik62 kirjutas:

Kekkan natuke. Andsin täna reportaazi “Pere ja kodu” ajakirjale ja ei suutnud kuidagi mainimata jätta, et isetegija foorumis käin ja siin selle projekti titetekkide tegemiseks olen algatanud . Ilmselt panevad nad selle nupu sisse ja siis tuleb reklaami sellele leheküljele , mis iseenesest on ju positiivne 😆

#65735 Reply
    Susa
    Member

loveshower

#65736 Reply
    Susa
    Member

Äsja saabunud kiri mulle pilvelambalt:

Peale ümberkorraldusi isetegija foorumis on lisandunud nenede alafoorumide hulk, mis on nähtavad ainult sisse loginud kasutajatele. Nii on külalise jaoks varjatud näiteks alafoorum “Käsitöömaterjalid, kauplused ja muud müügikohad” ja seeläbi ka info Pilvelammaste värvilise kraasvilla kohta. Sellepärast sooviksin sealt alafoorumist teema “UUDIS! 35 eri tooni viltimisvilla” tõsta kogu täiega ringi kõigile avatud alafoorumisse “Viltimine ja vanutamine”. See teema peaks sinna sobima, kuna seal on juttu ka teistest villastest materjalidest nagu heie ja lõng. Loodan mõistvat suhtumist!

#65737 Reply
    Member

mis teeema see on? mingi müügiteema?
    edit: vaatasin, äriline teema. kas seal soovitud teemas on veel ärilisi teemasid? (rohkem ei jaksa süveneda, sorry :) )… kui ei ole, siis hui tõstame
    võin poliitiliselt korrektse vastuse vormistada kui vaja, mul on see käpas.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 341 total)
Reply To: Firmade reklaamimisest
Your information: