Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 466 through 480 (of 1,006 total)
  • Autor
    Postitused
  • #54776 Reply
    Urri
    Member

Jah, ma arvan küll et on kolm funktsiooni – kaks sellist tavalist rullikut ja siis veel kaks komplekti rullikuid – nagu lintnuudlite ja spakettide tegemsieks – no see on pealevaadates arvamine, lähemalt ei ole veel uurinud.

#54777 Reply
    Member

Kas keegi on pastamasinal neid lisafunktsioone ka kasutanud? Minu arust on nad täitsa üleliigsed, lisaks tänu sellele konstruktsioonile ei saa kuidagi küljest võtta neid lisavidinaid, mis pigem segavad fimo rullimist. Ise vahetaks (hinnavahele vaatamata) oma mitmefunksionaalse masina tavalise, ainult rullidega, masina vastu.

#54778 Reply
    karnaaks
    Member

ma mõtlesin siin et selle spagetiosaga pastamasinal saaks peenikesi triipe teha ja neid siis keerata spiraalselt näiteks ümber ümara palli… reaalselt ei tea veel kas asi niimoodi toimiks

#54779 Reply
    Urri
    Member

No nii, siit tuleb siis vigade parandus koos hoiatusega! Ei olnud mingit nii soodsat ostu! Kui keegi ostab siis jälgige – hind väljas oleval kaubal on, üks, kassas olen maksnud siiski täpselt sama summa mis Tallinnas! 😆 Kuna ostsin muid asju kah, siis ei arvutanud, nüüd aga jäi tsekk näppu ja seal just nimelt Karnaaksi nimetatud summa.

#54780 Reply
    Member

Teoreetiliselt küll, aga praktikas … Ma olen teinud mitmeid katseid – enne peab päris tükk aega fimot ühtlaselt pehmeks mudima ja olenevalt selle konsistensist (isegi ühel ajal tellitud sama värvi, võivad kaks pakki oma pehmuselt olla erinevad) on mõtekas liigpehmele natu maisitärklist lisada, muidu ei tule korralikud ribad (katkevad või lõikepind ´karvane´). Üks puudus on ka see, et teeb ainult kandilisi ribasid ja nende kasutusala piiratum.

Minul on veel ka see häda, et mu käte temperatuur on tihtipeale kehatemperatuurist natuke kõrgem, ning selliste peente ribakestega praktiliselt võimatu midagi teha (soojusega lähevd väga pehmeks). Selleks, et teha filigraantehnikas midagi, on mul etem segada fimo vedela fimoga ja pressida süstlaga ´nuudlid´ning neid natuke küpsetada, nad saavad piisavalt elastsed, et mässida kas küpsetamata fimole (ilma liimita) või liimida need juba küpsetatud fimole (hea variant untsu läinud helmeid kasutada).
    Nii et, minu jaoks pole neil lisafunktsioonidel tõesti mingit mõtet, pigem segavad.

#54781 Reply
    Member

Aga Hobby Hallis on ka pastamasinad odavamad kui muidu. :D

#54782 Reply
    eria
    Member
    #54783 Reply
    Drex
    Member
    #54784 Reply
    exxe
    Member

Klipsidega kõrvarõngaid tahaks teha…aga ei tea kuidas :?
    Kas kuumutada kohe koos fimoga neid klipse(st.et panna voolimismass kohe klipside külga ja kuumutada) või siis tuleb valmis fimopärl liimida hiljem klipsi külge…ehk keegi juhendaks palun icon_mersi

#54785 Reply
    Member

Nii ühte kui teistmoodi saab teha. Võid ju kõigepealt koos klipsidega küpsetada ja kui hiljem peaks ära kukkuma, võid liimiga tagasi panna. Klipsiga endaga ahjus midagi ei juhtu.

#54786 Reply
    Member

http://beadyeyedbrat.com/tutesfaux.html
    Võibolla on see siin juba eespool olnud. Kui on, siis meenutan, kui ei ole, äkki siis on kellelgi huvitav.

#54787 Reply
    eria
    Member

Teadeanne fimo sõpradele!! Hobby Hallis hetkel pakkumine, Pastamasinale! Nii ,et saade tellida poole odavamalt! ❗
    http://www.hobbyhall.ee/default.asp?prod_id=7371

#54788 Reply
    Member

Ma nüüd ükspäev lähen koorin seal Hobi keskusest Fimo natukene, seal oli. Hobi keskus on siis see väike pood vana järve poe kohal (vaat see, kus all on tehnikapood ja Hawaii express)

#54789 Reply
    Member

Jõhvis isetegija.ee poes on ka Fimo nüüd

#54790 Reply
    karnaaks
    Member
Viewing 15 posts - 466 through 480 (of 1,006 total)
Reply To: Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi
Your information: