Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 1,006 total)
  • Autor
    Postitused
  • #54761 Reply
    Member

Mis need PLP lehed on? 😳

#54762 Reply
    pusapesa
    Member

uh, tahaks kaa pastamasinat.. 🙄
    mitte ainult fimo või cerniti jaoks.. ma tahaks pasta jaoks ka…

aga päälinnas pole vist sada aastat juba käinud ja niipea ei satu ka..

#54763 Reply
    Member

PLP on lühend poolläbipaistvast fimost, antud juhul siis 014 (teistele panen PLP ja vastava värvuse numbri taha).

Kuna mu blogistamine läks aiataha (ikka ei pääse sinna miskit kirjutama), siis tehti mulle ettepanek teha uus teema (kleepsuga) ja kõik, kes miskit teab fimost ja cernitist õpetlikku, kirjutab sinna, aga küsimused ja muu arutelu võiks kõik siia jääda, siis pole vaja nii pikalt miskit otsida, leiab kõik ühest kohast kergemini kätte.

Mis te arvate?

Muide, mul küsimus cernitiga rohkem tegelejatele – eile ostsin kaks pakki `number one`, üks neist valge ´010 white´, teine sihuke imeliku välimusega kreemikas ´charqagne´ – mis see on?

#54764 Reply
    Member

Ma pole küll karnaaks, aga need pastamasinad on kodukaupade osakonnas seal kus igasugused köögiriistad on.
    Ehk siis vana maja II korrusel.

#54765 Reply
    pusapesa
    Member

@Mirjam wrote:

PLP on lühend poolläbipaistvast fimost, antud juhul siis 014 (teistele panen PLP ja vastava värvuse numbri taha).

Kuna mu blogistamine läks aiataha (ikka ei pääse sinna miskit kirjutama), siis tehti mulle ettepanek teha uus teema (kleepsuga) ja kõik, kes miskit teab fimost ja cernitist õpetlikku, kirjutab sinna, aga küsimused ja muu arutelu võiks kõik siia jääda, siis pole vaja nii pikalt miskit otsida, leiab kõik ühest kohast kergemini kätte.

Mis te arvate?

Muide, mul küsimus cernitiga rohkem tegelejatele – eile ostsin kaks pakki `number one`, üks neist valge ´010 white´, teine sihuke imeliku välimusega kreemikas ´charqagne´ – mis see on?

ma pakuks trükiviga ja champagne’t :D

ps, vaata kui suur cerniti valik siin on… lausa kadedaks teeb võrreldes meie poekeste niru valikuga

#54766 Reply
    Urri
    Member

Ma pakuks sama mis Pusapesa. Ja selle eraldi teema jutuga igati nõus, kuhu siis õpetused kokku panna – venelased ju tegid juba lausa alafoorumi polümeersavi kohta Osinkas, väga mugav. Nii et lase aga tulla oma tarkus!

#54767 Reply
    pusapesa
    Member

pusapesa pistis praegu väriseva käega plaaditäie cernitikäkke ahju.. tuleb üks suurem käkikeeramine nüüd veel õhtul :D

#54768 Reply
    Urri
    Member

Kött ahju juurde valvama! Ja milla näha saab?

#54769 Reply
    pusapesa
    Member

mul taimer röögatab varsti :D ja näha saab siis, kui lakk ära kuivab peale küpsemist.. enne hommikut vast ikka :D

(ma juulupidust otse tulen ja nii palju kohvi lürpinud, et täna öösel voodi mind ei näe vist)

#54770 Reply
    pusapesa
    Member

ööteemas juba kekkasin, näitan siin ka, millega öösel hakkam sain :)

#54771 Reply
    Member
    #54772 Reply
    Member
    #54773 Reply
    Member
    #54774 Reply
    Urri
    Member

Sama hinnaga pastamasin müügil ka Tartu kaubamajas!

#54775 Reply
    karnaaks
    Member

Urri! kas said selle 3 funktsioonilise pastamasina nii soodsalt? 😯

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 1,006 total)
Reply To: Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi
Your information: