Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 1,006 total)
  • Autor
    Postitused
  • #54476 Reply
    Susa
    Member

@kikuliis wrote:

Ja odavam on ka fimost!! 😆

Kuda nii? Fimo 27.- ja Cernit 25.- (Fimo HH-s ja Cerniti hind selline vähemalt Pärnus küll) aga Fimo on pakis 56 grammi ja Cernitit 62 grammi ;)

#54477 Reply
    tintsik
    Member

Cernit on odavam.

#54478 Reply
    Member

siis ongi ju odavam, kui väiksema raha eest rohkem gramme saab 😉 aga noh, hinnavahe pole märkimisväärne, pigem siiski ühes hinnaklassis mõlemad.

#54479 Reply
    Susa
    Member

@kikuliis wrote:

Ja odavam on ka fimost!! 😆

Siin on hea näide kuidas ühte lauset erinevat moodi lugeda saab – mina sain lugedes mõtteks, et fimost on odavam teha :P
    Peale Muhvi posti lugesin uuesti üle – saab jah niipidi ka lugeda, et Cernit on fimost odavam :D

#54480 Reply
    Member

Ise ma laste juukseklambritele liimisin – selle HH-st saadud liimiga, aga need, mis ma kombineerisin fimo lilled helmestega, õmblesin alul liimiriide tükikesele ja siis liimisin klambrile.
    Aga tavalisele klambrile kinnitasin fimolilled traadiga ja igaks juhuks, et ei hakkaks loksuma või klambri küljest ära tulema, panin ka sortsuke liimi.
    Praegu pole ühtki näidata, aga kui HH-st uued klambrid saan, siis teen pildid.

#54481 Reply
    kikuliis
    Member

Ma ikka mõtlesin, et cernit on odavam! Rakveres maksab cernit 22 eeku.

#54482 Reply
    Sapsi
    Member

@kikuliis wrote:

Ma ikka mõtlesin, et cernit on odavam! Rakveres maksab cernit 22 eeku.

Kus Rakveres cernitit saab?

#54483 Reply
    Member

@sapsi wrote:

Kus Rakveres cernitit saab?

Kristallkotkast saab (vene koolimaja juures).

#54484 Reply
    Member

No nii, fimo on nüüd vist kõigil käes ja siit leiate õpetusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Keel küll võõras, aga pildi järgi saab ka hakkama.
    http://www.livecity.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=46688
    Õpetuse saate kui klikite pildi kõrval olevale kirjale.

#54485 Reply
    LaanteLaps
    Member

Oi, kui palju põnevaid õpetusi!

#54486 Reply
    stuart
    Member

Tean, et fimol on olemas need nn glitterefektiga savid, nende seas pole aga sellist tooni nagu mul vaja :( On kellelgi kogemusi, kas mingit suvalist poest ostetud s2rapuru saab sinna sisse m2tsida ja ahjus kypsetada, v6i sulab see kraam 2ra?

#54487 Reply
    Drex
    Member
    #54488 Reply
    Member

@drex wrote:

Polümersavi rullid?

Jah, aga Eestisse ei saadeta vist :D

#54489 Reply
    Member

stuart, aga Sa raputa õrnalt seda puru juba valmis ja lihvitud tööle. Võid kasutada PVA liimi (lahjenda veega natuke) ja siis saad ilusti just sinna kuhu vaja ning laki üle. Need odavad (tiimari) omad ei kannata üldse lihvimist. Ahjus pole proovinud. Aga HH- s olev pulber kannatab nii lihvimist kui ka kuumutamist.

#54490 Reply
    Lilianake
    Member

@Mari Marike wrote:

@drex wrote:

Polümersavi rullid?

Jah, aga Eestisse ei saadeta vist :D

Saadetakse küll Euroopasse.

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 1,006 total)
Reply To: Fimo, Premo, Sculpey ja Cernit savi
Your information: